Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.915
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    194 Mesaj
    Bende postaladım evrakları bakalım inşallah başıma iş almamışımdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yeni binada uzun uğraşlar sonucu altyapı işini bu hafta hallolur diye söylemişlerdi. bugün adreste altyapı sorgulaması yaptırdım. turknet altyapınız var diyor vodafone altyapı yok diyor. hangisine inanacağımı şaşırdım açıkçası.

|
    |

Dostum selam, bilgilerini özelden at istersen baktırayım. Çekildi ise ödenmiş olarak görülmesi lazım.
    |
    |
    m_runo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hangi evrakları postaliyoruz? Benim acıl başvuru yapmam lazım. Ttnet güç bele kapattım.

|
    |
  • Er
    13 Mesaj
    Şu an ne telefon ne de adsl aboneliği var ama önceden ikisi de vardı, yani kablolar falan çekili. başvurursam türk telekomun falan gelmesi gerekir mi yine yoksa hemen açılır mı?
    |
    |
    Beyler şuan bulunduğum yerde Superonline 25 mbit fiber internet kullanıyorum. Haftaya Eskişehire taşınacağım. Taşınacağım sokakta fiber internet yok. Turknet i tavsiye eder misiniz? Yoksa Superonline internetimi adsl hizmetine mi geçirsem?

|
    |

Psn:PratikAdam, Kolbozuk-
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Arkadaşlar hattım bağlanalı 28 gün oldu ve 3 kere fatura kesildi bu 28 günde.

37,23 TL
    37,93 TL
    59,99 TL

28 günde toplam 134 TL hadi bir tanesi haziran boyunca kesilen 59,99 olsun. Mayıs 13 ünde bağlantı yapıldı ve haziran başına kadar 19 gün için 74 TL kesilmiş.

başvuru için kullanılan kargo parasını ben karşıladım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: m_runo

Fatura Sorgu sayfasında geçen ayki yarım ücret ve bu aya ait fatura ücretlerim yansımış. Ancak geçen ay bağlantı kurulduktan sonraki gün karttan otomatik çektikleri 39 TL ödenmedi olarak gözüküyor, aynı ücreti tekrar karttan çekmezler umarım. Daha önce abone olan arkadaşlar sizde de böyle mi olmuştu ?

Ayrıca pdf dosyları da indirdiğimizde açılmıyor. Bu ve yukarıdaki ödenmedi durumu herkes için aynı mıdır, yani normal midir ?

Edit: Pdf ler düzelmiş, ama ödeme hayır gözükmekte hala !

Aynı durum ben de var hocam, ilk abonelik esnasında karttan çekilen tutar 37,23 TL ama şu an online işlemlerde gözüken tutar 37,93 TL ve ödenmedi olarak gözüküyor.

• Yarbay
    2369 Mesaj

İkinci faturada 70krş luk fark var, ayrıntılı fatura istemiş olabilirsin belki, onu da sayfa başı 70 krş şeklinde eklemişlerdir. Ama iki kere aynı ücret olayı benim durum ile aynı. Aslında ilk çekilen ücretin faturası yok diyebiliriz. Bu sistemde gözüken yeni fatura sanki ve son ödeme tarihi de daha var. Ya ilk çektiklerini yada bunu iptal etmeleri lazım. Ben de beklemedeyim. En azından yanlız değilmişim onu anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 9 Haziran 2016; 23:09:18 >
    |
    |
    Escapetolife kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m_runo

İkinci faturada 70krş luk fark var, ayrıntılı fatura istemiş olabilirsin belki, onu da sayfa başı 70 krş şeklinde eklemişlerdir. Ama iki kere aynı ücret olayı benim durum ile aynı. Aslında ilk çekilen ücretin faturası yok diyebiliriz. Bu sistemde gözüken yeni fatura sanki ve son ödeme tarihi de daha var. Ya ilk çektiklerini yada bunu iptal etmeleri lazım. Ben de beklemedeyim. En azından yanlız değilmişim onu anladım.

Ayrıntılı fatura istemedim ama belki kendileri o şekilde ayarlamıştır, pdf lerde de çok bir ayrıntı yok zaten. Bende screenshot ekleyeyimde sayımız giderek artacak gibi :)

• Yarbay
    2369 Mesaj

Telefon konuşmalarına ait ayrıntı oluyor hangi numaralar aranmış kaç dk vs. şeklinde. Tabi bu benim varsayımım, olmayadabilir.
    |
    |
    Escapetolife kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1613 Mesaj
    Evde ev telefonu yok adsl var fiberde yok
    türk net alt yapısı var mı bilmiyorum
    kaç günde bağlanır ve açılır aceba ?
    Bağlatanlar adsl ile hızı ne durumda?

|
    |
    Kredi kartı kullanma zorunluluğu varmış bu yüzden vazgeçtim

|
    |

TurkNet özgür iletişim paketine abone oldum, bugün kullanıcı adı ve şifre bilgileri geldi modemi 2-3 defa resetleyip kurulumunu yaptım lâkin internet yok :(

Telefon arama yapmıyor;ama aranabiliyor.
    Modem yeni sayılır 3+3 ay kullandım, orjinal kutusunda duruyordu uzun zamandır ( Modem Bilgisi: Tp Link 811B9E )
    |
    |
    Her şey güzel başlamıştı, taa ki ikinci günün akşamına kadar. İnternet kesildi, 24 saat oldu hala tik yok. Ekipler çalışıyormuş. Biraz zerzeniste bulundum, sizin işlem sıranızı öne çektik dediler. Herkese söyledikleri gibi. 24 saatte arıza mi çözülmez ya.

Çok çekeceğiz bu türk.net ten sanırım.

|
    |
    Cuma gunu evraklarım ulasti,Pazartesi evraklarin onaylanmasi icin arandim adresim tekrar teyit edildi.Persembe telekom görevlileri apartman girisindeki kutuya hatti cekmis,o gun kullanici adim ve sifre de mesaj olarak geldi.Ama hatta sinyal yoktu,aksamina arayip durumu bildirdim. Bugun yani Cuma gunu oglen tekrar gelip durumu duzeltmisler,internette telefon da gelmis ben evde yoktum,cep telefonuma da mesaj geldi.Yani hersey evraklar ulastiktan sonra tam 1 hafta surdu...
    1.si 59.tl internet 2.si ne oldugunu bilmediğim 14 tl'lik bir fatura bu 14 tl neyin nesi?
    edit:mayıs 25'31 arasındaki dönemi ayrı faturalandırma yapmışlar.dikkatli bakınca anladım sorun yok.Merak ettiğim otomatik ödeme talimatı vermiştik internet üzerinden başka kart ile ödeme yapsak sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 10 Haziran 2016; 21:16:21 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: iadelitaahütlü

bende süreci yazayim;
    Cuma gunu evraklarım ulasti,Pazartesi evraklarin onaylanmasi icin arandim adresim tekrar teyit edildi.Persembe telekom görevlileri apartman girisindeki kutuya hatti cekmis,o gun kullanici adim ve sifre de mesaj olarak geldi.Ama hatta sinyal yoktu,aksamina arayip durumu bildirdim. Bugun yani Cuma gunu oglen tekrar gelip durumu duzeltmisler,internette telefon da gelmis ben evde yoktum,cep telefonuma da mesaj geldi.Yani hersey evraklar ulastiktan sonra tam 1 hafta surdu...

Sizin yine 1 hafta iyi benim user + Pass gönderilmesi aktivasyon 15 gün sürdü ;ama internet yok bir yerde arıza var...
    quote:

Orijinalden alıntı: Hylcn

quote:

bende süreci yazayim;

Sizin yine 1 hafta iyi benim user + Pass gönderilmesi aktivasyon 15 gün sürdü ;ama internet yok bir yerde arıza var...

Turk Telekom un işgüzarlığından hat arası ve bakıma düştü. Turk Telekom bağlamak istemiyor hattı. Sebep aynı yerde turktekom hattı olması diyor. Ben 2 hatta bağlayıp brige yapamıyacakmıyım. Ama amaç o değil. Ucuz olsun yeter diğerini kapatacağım zaten.

|
    |

• Onbaşı
    24 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hylcn

quote:

bende süreci yazayim;

Aynı durum bende de var , şifre geldi ama hala net yok. DSL ışığı bir türlü yanmıyor. Elektrikçi çağır kontrol etsin dediler ettirdik fiziksel olarak bir sıkıntı yok. Milyon kere arıza kaydı oluşturuyorlar ama bir işe yaramıyor çözemiyorlar!!!

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
SEO
son dakika
üniversite
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.