Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.085
Cevap
239
Favori
705.049
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1875 Mesaj
      12 Ocak 2018 19:31:49

cat6 kablo mu kullanmalıyım ?
      |
      |
      yaky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      73 Mesaj
      12 Ocak 2018 19:43:52

Cat6 kullanmak zorunda değilsiniz. Telefon kablosu ile arasında çok fazla fark yok ise cat6 kullanabilirsiniz.
      Cat6 nün ömrü daha uzun olur.

Kablo kalitesi kablo çapı ile telin malzemesine bağlıdır.
      |
      |
      dgkn.95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 11 saat 29 dakika kadarı kaldı.
      12 Ocak 2018 21:25:57
      Son gunlerde turknete gecipte sorun yasamayan varmidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      6008 Mesaj
      12 Ocak 2018 23:03:26
      Altyapı yok diyir turknet sitesinde, ben zaten adreste internet kullanıyorum. Nasıl iş anlamadım.

• Binbaşı
      1565 Mesaj
      12 Ocak 2018 23:06:30
      30 lira bağlantı ücreti ödedik ama tt ekibi geldi. Eski kablo çekiliydi zaten hiçbir şey yapmadılar. Yani 30 lira kazık yedik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      11745 Mesaj
      12 Ocak 2018 23:49:17
      quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Altyapı yok diyir turknet sitesinde, ben zaten adreste internet kullanıyorum. Nasıl iş anlamadım.

başvuru formunu doldururken sorun oluyor mu ? sabit telefonum var seçeneğin seçince

• Yarbay
      3367 Mesaj
      13 Ocak 2018 00:25:11
      quote:

Orijinalden alıntı: FRUEHAUF

30 lira bağlantı ücreti ödedik ama tt ekibi geldi. Eski kablo çekiliydi zaten hiçbir şey yapmadılar. Yani 30 lira kazık yedik.

Hattı boydan boya test ettirdiniz mi ?Zayıf bağlantı falan var mı ? Bunun için bile 30 Tl verilir .

• Yarbay
      6008 Mesaj
      13 Ocak 2018 00:26:27
      quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

başvuru formunu doldururken sorun oluyor mu ? sabit telefonum var seçeneğin seçince

Yalın internet seçiyorum hizmet numaramı giriyorum. Alt yapı yok diyerek devam etmiyor.

• Binbaşı
      1565 Mesaj
      13 Ocak 2018 00:55:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

quote:

Hattı boydan boya test ettirdiniz mi ?Zayıf bağlantı falan var mı ? Bunun için bile 30 Tl verilir .

Müstakil ev olduğu için direkten 10 metrelik kablo geliyor sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      11745 Mesaj
      13 Ocak 2018 00:55:39
      quote:

quote:

quote:

Yalın internet seçiyorum hizmet numaramı giriyorum. Alt yapı yok diyerek devam etmiyor.

88 ile başlayan numara değil mi ?
      çok ilginç.
      turkneti arayıp sorun bence.

• Yarbay
      3367 Mesaj
      13 Ocak 2018 12:00:50
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

quote:

Müstakil ev olduğu için direkten 10 metrelik kablo geliyor sadece

Bu önemli değil . O 10 metrelik mesafede de sinyal kaybı olabilir . Ya da santrale uygun sinyal gelmiyor olabilir .

Saha elemanları evinize geldiğinde her şekilde sistemi test ettirmelisiniz . Bir sorun varsa saha elemanları sorunu kaynağında
      çözebilirler .
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      13 Ocak 2018 12:36:31

Dün akşam vdsl sinyali geldi. Hız iyi, 20-30 mbit arasında değişiyor. Evet stabil değil oda kanımca ölçüm yaparken ki bağlandığı server. Mesela antalya vodafone a bağlandığında 30 mbit ölçerken denizli turkcell 16-20 ölçüyor.

|
      |
      ozgurbozkurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6700 Mesaj
      13 Ocak 2018 13:47:08
      Aman müşteri hizmetlerine işiniz düşmesin. Bağlanmanın imkanı yok. 2 gündür üyeliğimi iptal ettirmeye çalışıyorum 2-3 ay sonra vdsl modem alınca geçecektim üyeliği iptal edemiyoruz iyi mi.

• Er
      7 Mesaj
      13 Ocak 2018 14:34:38
      bu kadar rezil bi şirket hayatımda görmedim ben, yeni abonelik başlattım aktivasyon oldu diyo ama bana tesis ettikleri numarayı arıyom böyle bi numara yok diyo. müşteri hiz. ulaşmanın imkanı yok. destek kaydı oluşturdum üst üste ne arayan var ne soran.. sakın bulaşmayın, çıldırırsınız

|
      |

• Yarbay
      6700 Mesaj
      13 Ocak 2018 14:48:44

Modemin ilk sayfasındaki hız değeri çok fark etmiyor. Bağlantı Vdsl olarak yapıldıysa adsl modem ile bağlantı yapılamıyor diye biliyorum.
      |
      |
      yaky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2329 Mesaj
      13 Ocak 2018 17:30:38
      Türk.net e başvurdum geçenlerde. Başvuruda ADSL 16 ve VDSL 24'e kadar seçeneklerinden VDSL'i seçtim. Bugün geldiler bağladılar. 8Mbit hız alabildim ve gelen yetkili hattın ADSL olduğunu söyledi. Önceki TTNET aboneliğimi iptal ettirmemiştim. Sonra önceki TTNET hattına geri dönderttim öyle gönderdim. Şu an tekrar 16Mbit alıyorum. İlk başta deneme amacım AKK olmamasıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sultanomar -- 13 Ocak 2018; 17:31:23 >
      |
      |

• Yarbay
      6008 Mesaj
      13 Ocak 2018 18:22:43
      quote:

quote:

quote:

quote:

88 ile başlayan numara değil mi ?
      çok ilginç.
      turkneti arayıp sorun bence.

Aradım sordum. Türk Telekom o bölgede çalışma yapıyordur yakında güncellenir fiber gelecektir dediler. 1 ay zamanım var daha bekleyip görelim.

|
      |

• Yarbay
      2039 Mesaj
      13 Ocak 2018 19:02:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Aman müşteri hizmetlerine işiniz düşmesin. Bağlanmanın imkanı yok. 2 gündür üyeliğimi iptal ettirmeye çalışıyorum 2-3 ay sonra vdsl modem alınca geçecektim üyeliği iptal edemiyoruz iyi mi.

Müşteri Hizmetleri servisini kaldıralı baya oldu. Destek açtıktan sonra dilekçe doldurup faks yollamanız gerekiyor. Sizi arayıp onay alacaklar, sonra iptal edilecek.

• Yarbay
      6700 Mesaj
      13 Ocak 2018 19:41:24

Destek de açamıyorum malesef. Belgeleriniz henüz ulaşmamıştır şurdan belgelernizi indirip şuraya yollayın diyip kapatıyor. İlla aktifleştirdikten sonra iptal edecekler yani. Ben de 350 lira taahhütten cayma bedelini ödemiş olacağım.. ondan sonra iptal olsa ne olur...
      |
      |
      Kabiz Civciv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2039 Mesaj
      13 Ocak 2018 20:55:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Destek de açamıyorum malesef. Belgeleriniz henüz ulaşmamıştır şurdan belgelernizi indirip şuraya yollayın diyip kapatıyor. İlla aktifleştirdikten sonra iptal edecekler yani. Ben de 350 lira taahhütten cayma bedelini ödemiş olacağım.. ondan sonra iptal olsa ne olur...

Aynısı benim de başıma geldi. Aktifleştirildi, TT'den 550 TL'lik cayma bedeli girdi. Geçmiş olsun.

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
son dakika
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.