Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Imzaladiginiz sözleşmeyi okuduysaniz evrakları ücretsiz kargo ile gonderin ama cayma hakkını kullanırsanız başta almadigimiz kargo bedeli olarak 50 tl aliriz yaziyor böyle uyanik gecinen firma. Ben de gectim ilk 3 gün iyiydi sonra internet gitti tam 6 gün boyunca yazmadigim mesaj aramadigim yer kalmadi hep oyalama. En son kapatma faksi cektim insan ikna etmeye çalışır degil mi? Hayir hattınızi kapadık diye sms geldi. Ama zaten arizali olduğu icin kapatip kapatmadigini kontrol edemiyorum bu arada cayma hakkı sürem dolmak üzereydi. Bir baktim ev telefonu halen kesilmemis. Tekrar faks cektim derhal her 2 hizmeti de kapatın diye. Uyanik turknet cayma hakki süresini bitirmeye çalışıyor. Utanmadan fatura göndermiş simdi tüketici heyetine basvurcam. Hizmeti iyidir akk yoktur vs ama sorun yaşarsanız muhattabiniz olmayacak vr firma art niyetli bunu unutmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vdsl2 paketi almama rağmen modem arayüzünde hat modu adsl2+ yazısı görünüyor sizce ne yapmalıyım?
  • helpgod kullanıcısına yanıt
    gercekten insani kanser ediyorlar. 3-5 kurus icin ugrasmiyoruz diye binlerce insani soğüşlüyorlar boyle. bana bakalim ay sonu ne kadar fatura kesicekler. thh yolu gozukuyor gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 Mbps 65 tl ev telefonuyla akk var

-yerimdeyim

-

-

-tamam

• torrent ya da idm indirme yaparken son hızda , internet komple gidiyor, forumun mini sürümüne bile giremiyor, sanki hiç internet bağlantısı yokmuş gibi kesilme oluyor, bunu modemden ayar yaparak düzeltebiliyorduk, var mı bilen ?
  • Arkadaşlar size zahmet türknet iptal için dilekçeyi paylaşabilir misiniz ?
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Modeme gerek yok ki, iki programda da ayarlardan hız kısma mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Modeme gerek yok ki, iki programda da ayarlardan hız kısma mevcut.

ttnet'teyken böyle bir sıkıntı yoktu, haber sitelerinde gezebiliyordum en azından, şimdi yapamıyorum malasef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer konuya da yazdım aynı mesajı buraya da bırakayım.

Türknet ile internet deneyiminin ikinci gününde;
    Not: VAE alt yapısı

-Vdsl2 paketi satın almama rağmen şu an hattımıza adsl2+ sinyali geliyor. Konu ile ilgili destek talebini 2 gün önce açtım henüz vdsl2'ye geçiş olmadı. Türknet arıza ve destek talepleri konusunda henüz Türktelekom'un gerisinde kalıyor. Kendi saha ekiplerini oluşturana kadar arıza çözüm süreleri maalesef zaman almaya devam edecek gibi görünmekte. Demek ki internet bir kopsa en az iki gün gelmeme durumu da olabilir şu destek durumuna bakılırsa.

-Türktelekom'da iken adsl2+ daki hız:
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

-Türknette şu an adsl2+ daki hız:
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Bu durumda Türktelekom tam iki sene 8-10.50 arası hız verdi üstelik kendi alt yapılarındayken, sınırlamış bile olabilirler hat daralmasın diye belki de.

Mahallemizde saha dolabı var ev ile dolap arasında 50 metre var ya da yok. Vaat edilen vdsl2 için bahane sunulmaz umarım.

Bu ileti de Türknet almak isteyenlere ufak bir referans olsun.

iss lerin veri paketlerine oncelik verme gibi bir uygulama yapma imkani var. turk telekom her turlu stream, torrent vs. gibi uygulamalari geri plana atip yavaslatiyor. Turknette boyle bir uygulama farketmedim bugune kadar, bu yuzden olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

iss lerin veri paketlerine oncelik verme gibi bir uygulama yapma imkani var. turk telekom her turlu stream, torrent vs. gibi uygulamalari geri plana atip yavaslatiyor. Turknette boyle bir uygulama farketmedim bugune kadar, bu yuzden olabilir.

buna biz kullanıcılar olarak bi ayar çekebilir miyiz ?

• akadaşlar aktivasyon 30 lira istiyorlar bu herkes demi aynı.
  • Guest-1948685BE G kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:57:15 >
    gelismis ayarlari olan modemlerde benzer kurallar koymak mumkun. en kolayi indirme programlarindaki hiz siniri ozelliklerini kullanmak. ornegin 35mbit hiziniz olsun, torrent istemcisini maks. 3.7mb/sn gibi bir degere ayarlasaniz geri kalan 300kb kadar bant genisligi ile basit isleri yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

gelismis ayarlari olan modemlerde benzer kurallar koymak mumkun. en kolayi indirme programlarindaki hiz siniri ozelliklerini kullanmak. ornegin 35mbit hiziniz olsun, torrent istemcisini maks. 3.7mb/sn gibi bir degere ayarlasaniz geri kalan 300kb kadar bant genisligi ile basit isleri yapabilirsiniz.

teşekkürler
  • Ay sonu internet taahhütüm bitiyor ne yapacağım bilmiyorum. TTNET yalın 75gb 16mb lik yalın internet kullanıyordum 65 tl'ye. yine 75gb lik bir paket lazım fiber altyapısı yok. türknet düşünüyorum ama şikayetçi olan arkadaşlar var. Hoş şikayet olmayan firma yok zaten de, ne yapsam bilemedim tavsiyesi olan var mı acaba?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iandi

Ay sonu internet taahhütüm bitiyor ne yapacağım bilmiyorum. TTNET yalın 75gb 16mb lik yalın internet kullanıyordum 65 tl'ye. yine 75gb lik bir paket lazım fiber altyapısı yok. türknet düşünüyorum ama şikayetçi olan arkadaşlar var. Hoş şikayet olmayan firma yok zaten de, ne yapsam bilemedim tavsiyesi olan var mı acaba?.

Ben Türknet'ten çok memnunum. Superonline'ın 8 Mbit'ten fazla alamazsınız dediği evimde 35 Mbit hız verdi Türknet. Tabii ki çok şikayet eden var ama memnun olan da azımsanmayacak kadar fazla. Ay sonu 1 ay bedava kampanyası bitiyor, geçerseniz davet kodu verebilirim.
  • 2 gun 35mbit kullandiktan sonra sonunda 1 mbit e dustu hizim yasasin turknet ! Umarim cozmeleri kisa surer ya da hizimi dusurme sacmaligini yapmazlar.

• bugun başvurdum bende bakalım sorunlu bi süreç olmaz umarım
  • Arkadaşlar Turknet modem veriyor mu? Modem kampanyası veya zorunlu alacaksın dediği bir şey var mi? Modem bozuldu ttnet taahhüt de bitecek

• 
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.