Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Bir çok bilgi kirliliği var bu konuda şu müşteri hizmetlerinde çalışanların bilgisizliği çıldırtıor beni

Tsol modem vdsl desteklemez zaten evet modemi iade etmeniz gerekir

İkinci el vdsl destekli modemler 75 tl alabilirsiniz gayet uyguna

Size öyle söylüyorlar çünnkü hiçbirinin gerçek prosedürden haberi yok mutlaka gecikme olacak tsol iptal olunca taşıma kaydı boşa düşecek sistem 2 günde otomatik olarak tekrar başvvuru yapacak ...

Umalım en kısa sürede olur.

Huawei HG658c alıcam ikinci el. İptal edicez yeni abonelik gibi degistiriceklermis. Elektrikçi çağırmam gerekecekmis onu anlamadım anlatabilir misiniz?

Yalın adsl kullanıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realizeyes R kullanıcısına yanıt
    Yapabilecekleri tek seçenek o zaten taşıma başvurusunu geri çekip sıfır abonelik girişi yapacaklar.
    Sıfır abonelik girişi yapılınca telekom gelip binadaki ankastreden dairenizi etiketliyecek ondan sonra siz kablo ucunu birleştireceksiniz telekom geldiğinde yakalarsanız onlara rica edin
    %90 yaparlar çok abartılacak iş değil sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Problem olursa bu konuda bir çok bilgi ve görsel var gözünüzde büyütmeyin
    https://forum.donanimhaber.com/elektrikci-cagirmadan-ankastre-baglantisi-nasil-yapilir-resimli-anlatim--128138201-9#129484170

• quote:

Yapabilecekleri tek seçenek o zaten taşıma başvurusunu geri çekip sıfır abonelik girişi yapacaklar.
    Sıfır abonelik girişi yapılınca telekom gelip binadaki ankastreden dairenizi etiketliyecek ondan sonra siz kablo ucunu birleştireceksiniz telekom geldiğinde yakalarsanız onlara rica edin
    %90 yaparlar çok abartılacak iş değil sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Problem olursa bu konuda bir çok bilgi ve görsel var gözünüzde büyütmeyin
    https://forum.donanimhaber.com/elektrikci-cagirmadan-ankastre-baglantisi-nasil-yapilir-resimli-anlatim--128138201-9#129484170

Benim anlamadığım neden benim ankastreden yine bi kablo çektirmem gerektiği? Şuan benim evime gelen bi dsl çalışan bi kablo var. Süperonline aktif idi

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

Beyler gunduz 40mbit,aksam 3 mbit. Sorun yok diye donus yapiyorlar. Varmi yardimci olacak?

Ben gündüzleri 70mbps alabiliyor iken akşam saatlerinde hız 8 mbps üstü görmüyor.Destek talebi açıcam daha fazla bozacaklar diye korkuyorum.Akşamları hız rezalet ötesi gündüze göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

Beyler gunduz 40mbit,aksam 3 mbit. Sorun yok diye donus yapiyorlar. Varmi yardimci olacak?

Ben gündüzleri 70mbps alabiliyor iken akşam saatlerinde hız 8 mbps üstü görmüyor.Destek talebi açıcam daha fazla bozacaklar diye korkuyorum.Akşamları hız rezalet ötesi gündüze göre.

Aksamlari 3mbit uzerine cikmiyo. 3 kere ariza talebi bildirdim. Sorununuz cozulmistur diyor. Ortada cozulen birsey yok. Baska arayis icine girdim ben. Aksam zaten evde oluyorum. Gunduz 100mbit versede isime yaramiyor

bazen gerek kalmıyor ama türk telekom gelip uçları yerinden söküp etiket takıyor ve uçları boşta bırakıor genelde olan bu
  • Tam dolandırıcı bu turknet arkadaş. 3. gün ve akşam oldu yine hız 2mb üstüne çıkmıyor.. Sabah gece iyi ama akşam bok gibi..basarım iptali fazla veririm kafam ağrımaz.

Bide arayip taşak geçer gibi sorun yok diyorlar. Destek talebi oluşturuyorsun sorun giderilmiştir yazıyorlar :D Akşam yine aynı.. Yemişim böyle sınırsız interneti..
    AKLI OLAN TURKNET E GEÇMESİN.
    He bide gelip burda benim hız böyle sorun yok diye alıntılamasın mesajımı. 10 kişiden 2 kişide sorun yoksa 8 inde var.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• constantine05 kullanıcısına yanıt
    Daha bugün kayıt açtırdım.1 saat sonra sorununuz çözülmüştür,deyip kaydı kapatmışlar.
    Güya 100 mbps tanımlı ama akşam hız en çok 16 mbps.Hafta içi akşama kadar mobil 4g,akşam eve gelince bir internete gireyim diyorum tabi ilk önce hız testi yapıp hız testi sonucunu gördükten sonra turknete sayıp internete giriyorum.Hafta sonu zaten çoğu kişi evde yine hız düşük.Düşükoğlu düşük ne biçim bir internettir bu.Bölgemde boş port olmadığı için hiçbir yere de geçemiyorum.Beterin beteri,dibin dibi dedikleri turknetmiş.Bunu anladım.
  • quote:

bazen gerek kalmıyor ama türk telekom gelip uçları yerinden söküp etiket takıyor ve uçları boşta bırakıor genelde olan bu

Hocam benim anlamadığım bu ankastreden gelen kablo eğer ki daha önce eve çekilmediyse okey elektrikçi çağıralım, bağlasın eve gelsin kablo. Ama işin o kısmı bizim evimizde zaten yapılı durumda dediğim gibi şuan aktif bi ınternet kablom var. İşin benim evimle olmayan kısmını zaten gelen ekip halledecek diye biliyorum. Ondan sormak istedim.

• Bandwidth Throttling olayı turknette de var sıçtık ne twitch izlenebiliyor ne faceden video :D kafayı sıyıracam :D Youtube de 4k video izleyebiliyorum ama twitch facebook 160p de bile donuyor :D
    TTnet hattıma geçiyorum takılma bile yok şaka gibi :D
    Bundan önceki net galakside böyle idi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xymox -- 26 Ekim 2017; 22:36:40 >
    ''İşin benim evimle olmayan kısmını zaten gelen ekip halledecek diye biliyorum'' doğru biliyorsunuz ancak bazen türk telekom gelip olmuş sistemide bozuyor yani telekomun tek amaç ve görevi sizin binanıza gelen kabloyu işaretlemek o işlemi yaparkende eskiden takılı olan yer falan bakmıyor kabloyu buluyor yerinden çıkartıyor ve üzerine abone ismi ve servis numarası yazan bir kağıt takıp gidiyor çünkü adamların işi bu abone nete girdi giremedi falan onları ilgilendirmiyor.
  • Vdsl'den Adsl'e nasıl geçiş yaptırıyorlar anlamadım Twitter den yazdım olmadı. internetim bir an da yavaşladı.
    Başlar da böyle değildi...
    Mh yetersiz ayrıca. Bu gidişte çıkış yolu gözüktü gibi.
  • farego kullanıcısına yanıt
    Adsl den Vdsl e geçiyorlar online işlemlerden paket yükseltiyorsun bir sonraki fatura dönemi hattın güncelleniyor diye biliyorum.

• 1-2 günlük olayda değil.Sürekli her akşam bu durum oluşmaya başladı.Geçer düzelir diyorsun ama işin ucunu iyice kaçırdılar.Akşamları hızlar hergün rezalet.
  • Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

ilginç bir upload sonucu.

• Türknet bağlatmak istiyorum. Ancak bazı sorularım var.

Bina yeni olduğundan alt yapı bulunmamakta. Yarın sabah kepçe ile kazı yapılacak ve boru döşenecek. Apartmanın içinde kutu var. Eve giden kablo mevcut. Ancak apartmandan dışarıya yani kazı yapılan yere kablo yok sanırım. Bunu sadece ttnet mi yapıyor? Türknet yapamaz mı? Yani alt yapıyi ttnete başvurum doğrultusunda mi sağlayabilirim. Ben türknet e başvurmak isterdim oysa.

• hellowen334 kullanıcısına yanıt
    Mobil sebekeden test yapmisiniz

• quote:

''İşin benim evimle olmayan kısmını zaten gelen ekip halledecek diye biliyorum'' doğru biliyorsunuz ancak bazen türk telekom gelip olmuş sistemide bozuyor yani telekomun tek amaç ve görevi sizin binanıza gelen kabloyu işaretlemek o işlemi yaparkende eskiden takılı olan yer falan bakmıyor kabloyu buluyor yerinden çıkartıyor ve üzerine abone ismi ve servis numarası yazan bir kağıt takıp gidiyor çünkü adamların işi bu abone nete girdi giremedi falan onları ilgilendirmiyor.

Anladım eyvallah hocam işin teknik kısmını bilmeyince insan soruyor.

Bizim isi süperonline'ı kapattirarak uzattık. Bakalım neler olacak. İkna ettim de yeniden kargo yollamak yerine şuan varolan basvurumuzu değiştirdiler.

• Atakan3595 A kullanıcısına yanıt
    Seni yine 2 kere caldirmislar, bana resmen cagri attilar 😀

• Turk.net sen çok yaşa.

Turk.net'e geçtim hızım 500 kb geçmiyor, sonra aşağıdaki kutudan baktım kutu hızım 90mb, eve giren kabloya modemi taktıpım 90mb, ancak öyle 35mb ulaşabildim. Evinizdeki kablolara kutulara bakın gençler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.