Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matrix52

TT çalışanları seni aramadıysa veya ankastrede kablo çıkartmadıysa TT'ye haber vermemişlerdir. TT ayrı TürkNet ayrı zorluk yaşatıyor maalesef. Umarım arıza kaydına TT çalışanları gelsin diye yazmışsındır.

Dostum bugün twitter turknet desteğe sorunu yazdım cevap vermişler sorununuz iç tesisatla ilgili elektrikçi çağırın diye ne yapmam gerekiyor.Defalarca yazdım tt çalışanları gelsin diye arıza kaydına.Hala sabit telefondan çevir sesi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alsem A kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:5:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Orijinalden alıntı: GonzalFX7

quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Orijinalden alıntı: GonzalFX7

Arkadaslar turknet vdsl kullanicisiyim. 3 gundur dsl isigi alamıyorum. Mh santral kaynakli problem var diyor. Buna benzer sorun yasayan var mi ?

Hocam Telekom a git kontrol ettir türk net sallıyor bazen... Onları beklersen o arıza giderilmez

Nasil bir basvuru yapıcaz turk telekom'a ?

Çözüm masası var hocam oraya git durumu anlat, türk net le ilgilenmiyoruz falan derler ama rica et bı baksinlar.. gittiginde yanında xdsl numarası olsun 183 ya da 88le başlayan numara onu da türk net ten alacaksın..

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkür ederim.Dediğiniz gibi yoğunluktan oldu sanırım.Sabah normal hızımı alıyordum,şimdi 10 ile 20mbit arasında dolaşıyor.Çok yavaşlamadığı sürece sorun olmaz sanırım.Sonuçta önceki netimde akk sonrası sürekli 5 mbit alıyordum,şuanki ona göre çok daha iyi.
  • TTNet aboneliğini dondurmuştum. Turknet basvuru yapsam bağlantı çabuk olur mu.evde kablo ve adsl duruyor.

• Birde ben yazayım;

Aboneliğimi dondurun dedim, 2 ay geçti, fiziki olarak bağlantıyı kesmişler. 4 gündür bekliyorum ki açsınlar ama hey hat...

Yeni abonelere 35 veriyorlar, benimki 75di eğer port yok felan derlerse (ki bunu bekliyorum; o zaman her yere yazacağım)

Ne demek fiziki olarak bağlantıyı çıkarttırmak; döndürün dedim iptal edin mi dedim ?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elementry -- 23 Ekim 2017; 19:14:25 >
  • Burdaki yorumlara rağmen gittim bi halt yedim bunlara başvurdum.Pisliği çıkaran türk telekom ama bunların çağrı merkezi desteği, iş takip adabları beni çileden çıkardı.Türk telekom tc kimlikler uyuşmadı diyip nakile izin vermemiş tamam olabilir.1 hafta boyunca biz halledicez dediler baktım ses yok şikayetvara yazdım.ondan sonra hemen aradılar gidin siz halledin diyolar.mevcut durum itibariyle evden çıkma imkanım yok ama illa telekom müdürlüğüne gitmem lazımmış.burda yapacakları bişey yok diyelim mecbur o zaman iptal edin ben uygun bi zamanda türk telekomu kapatıp yeni abonelik alırım dedim.şimdi de 5 gün oldu iptal etmediler.vizeler sebebiyle uğraşmıyorum ama onlar da uğraşmıyo. Neyseki bana ders oldu türk telekomdan kurtulsam da türk nete bulaşmam.

• Arayın; müşteri hizmetlerine bile bağlanmıyor artık. Delirtti. Ne yaptıysam sesli yanıt sesli yanıt... Turknet cozuttu

• keremyan kullanıcısına yanıt
    TTNet den direkt hattınızı kapattırmadan geçiş yaparsanız çabuk oluyormuş.Benim sıfırdan hat bile 4-5 gün kadar sürdü toplam.TT ekiplerinin durumuna bağlı.Fakat yalın abonesi iseniz eğer ve vdsl alabiliyor iseniz ( türknet hız sorgulamada )önerim sıfırdan vdsl açtırıp tt yi kapattırmanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 23 Ekim 2017; 20:3:21 >
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler.hat 2 aydır kapalı ve dondurulmuş ocak ayına kadar.yalın adsl idi.
    turknet'te sorgulattım ALABİLECEĞİNİZ HIZ 16 Mbps'e kadar yazıyor.idare eder aslında hep youtube takılıyorlar.
    ttnetin verdiği modem de duruyor kablo takılı halde .işte bu şekilde bağlantı problem olur mu
  • keremyan kullanıcısına yanıt
    16 mbps nin yanında ünlem işaretinde adsl mi yazıyor yoksa vdsl mi?Gerçi adsl ise de bu demek değil ki vdsl alamazsınız.Belki boş vdsl portu yoktur.Bence tt yi kapattırıp sıfırdan türknete geçiş yapın.Çünkü sizin hatta şuan telefon sinyali yok.
  • İllet bir firma bence uzak durun, hat bağlandı mesajı geleli 10 gün olacak hala internet yok, apartman bağlantısı için elektirikçi çağırdım hem ona para verdim, hem kullanamadığım aboneliğim başlayalı 21 gün olmuş onun faturası geliyor. Müşteri hizmetleri zaten yok, arayıp muhattap biri bulman neredeyse imkansız hangi menüye girseniz yine sesli yanıta çeviriyor sizi. İğrenç bir yer
  • arkadaslar bu müsteri hizmeterine bağlanmaya çaliştigimda sürekli sesli yanit sistemine aktariyor. nasil bağlanabilegimiz hakkinda bi fikri olan varmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaky

quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

şikayetleri gördükçe, iyi ki türknet bağlatmaktan vazgeçmişim diyorum. sinir stres olacağıma 10-20 tl fazla veririm kafam rahat olur.

Form daha çok sorun - çözüm mantığında çalıştığı için yorumların şikayet ağırlıklı olması normal.

Kendi adıma çok memnunum, iyiki geçmişim diyorum. Ayda 10-20 TL daha az veriyorum. Kafamda rahat, cebim de rahat.

+10000

Şu an yoğun saatler olmasına rağmen 22 megabit. Çok memnunum.

• Arkadaşlar türk.net pişmanlıktan başka birşey değil burada röportaj da genel müdürleri yok müşteri memnuniyeti falan atıp tutuyordu adamların müşteri hizmetlerine baglanamiyorsun bir kere sadece yeni aboneler için mevcut 3 gündür müşteri hizmetlerine baglanamadim ayrıca hızı yüzde 20 düşürüyorlar Vodafone nete 15 MB görürken türk.net geçtim geceli 10 MB üzerine çıkamadım site üzerinden destek talebi bırakıyorsun iplemiyolar ama yeni kayıt olacağın zaman bütün kapılar açık sonrası Allah kerim adamların keyfine kalmış böyle terbiyesiz bir işletme görmedim

• yaky kullanıcısına yanıt
    Sorun-çözüm değilde , bilgi - deneyim paylaşımı şeklinde çalışır . Bahsettiginiz site Şikayetvar.com .

TürkNet çalışanı mısınız ? Maaşlar nasıl ?

• sikayeti olan kisinin yazma hevesi memnun olanlardan daha fazla oluyor bu konularda. birazda o yuzden oyle gozukuyor.

• İşler yolunda gidince;

Harikasın TürkNet, Cem Bey BTK Başkanı bla bla

Sorun çıkınca;

TürkNet rezilliktir, çalışanı mısın ? Vs vs

Bırakın şu işleri ya adamlar iyi yada kötü hizmet getirmeye çalışıyor üstüne buna engel olmaya çalışanlar var yılların alt yapısı ile gigabit almayı hayal eden insanlar. Zor bu ülkede hizmet vermek.

Beğenmiyor musun ? Seni bağlayan sözleşme yok eyvallah der gidersin bu kadar basit.

• internetim aktifleştirildi. Ama sinyal yok çok canımı sıktı. Bu soruna erken çözüm bulunmazsa iptal edeceğim. Böyle bir sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlar var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix52

Elektrikçi yapar ama yapamaz. Ankastre kutusunda tablo var ise yapabilir. Tablo yok ise, ama test telefonu varsa (elektrikçi ? test telefonu ? o biraz zor) hattı bulup kabloyu çakabilir. Oda rahat 30-40 liraya patlar. İnat et TT çalışanları gelsin. Ücret almıyorlar onlar. Başlarında bekledinmi kabloyu takar yerine.

Yeni arıza kayıtları oluşturuyorum tt çalışanlarının adresime yönlendirilmesini istiyorum yoksa aboneliğimi iptal ettireceğim diye online işlemler menüsünden.Her oluşturduğum arıza kaydını siliyorlar 3-4 saat sonra 😀😀😀

• 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.