Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.102
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2406 Mesaj
    Çöp
    |
    |

Söylediğin hizmet maalesef fiber. Keske herkes de vdsl alt yapısı olsa. Yalnız sen söyleyince baktım kampanyalara da vodafone da az çakal değil.

Adamlar ADSL müşterilerine aşağıdaki gibi sanki VDSL hizmeti gibi reklam basmışlar. Türkiyede VDSL alt yapısı %30 olduğunu düşünürsek, 10 TL daha ver 120 GB akk olsun hızın iki kat olsun reklamı ile taahhütü ADSL müşterilerine tabiri caizse kitleyecekler.

http://store.donanimhaber.com/f7/34/ff/f734ffe0b641e5f68a24444179915cf6.PNG
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
    CTDromo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    624 Mesaj
    Taahhütsüz olması gayet iyiymiş.
    Ancak mevcut abonelerin faydalanamıyor olması kötü olmuş..
    Ne kadar kullandığı pakette yeni taahhüte girmiş olan varsa gömmüş Türknet'e.
    |
    |

Orijinalden alıntı: lavgirin

geçerliliği nedir bilmiyorum ama şöyle bir olay da var.
    http://www.milliyet.com.tr/tuketiciye-taahhut-oyunu-/ekonomi/detay/2105735/default.htm

Bunu gördüğüm iyi oldu. Bir araştırayım, eğer gerekirse 1 yıl dolunca iptal ederim
    |
    |

Orijinalden alıntı: Qbert1903

30 mbit hız (29 mbit e düşmedi hiç)
    75 gb akn
    aylık 52 lira

ttnet 4ever

30 hiz nasil 50 tl oluyor hangi paket hocam o?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam mevcut aboneliginizi kapatın ve aile fertlerinden yada yakin bir tanidiginizin adina yeni başvuru yapın

|
    |
    Kartal Göz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    benden çekmediler kıllanıyorum-kargoyla belgeleri yolladım bakalım nolcak
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Söylediğin hizmet maalesef fiber. Keske herkes de vdsl alt yapısı olsa. Yalnız sen söyleyince baktım kampanyalara da vodafone da az çakal değil.

Adamlar ADSL müşterilerine aşağıdaki gibi sanki VDSL hizmeti gibi reklam basmışlar. Türkiyede VDSL alt yapısı %30 olduğunu düşünürsek, 10 TL daha ver 120 GB akk olsun hızın iki kat olsun reklamı ile taahhütü ADSL müşterilerine tabiri caizse kitleyecekler.

http://store.donanimhaber.com/f7/34/ff/f734ffe0b641e5f68a24444179915cf6.PNG
    Bu mesaja eklenen görseller:

İNTERNET HIZININ 32 & 64 OLMASI İÇİN FİBER ALTYAPISI MI GEREKİYOR ?

• Yarbay
    4321 Mesaj

10 mbit gercek hiz
    Teledunya ust paket
    Kablo TV
    Her kosulda sinirsiz teknik destek

Ayda 36 tl

|
    |
    Qbert1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sonuş olarak şöyle orta halli sadece film video haber araştırma yapan birisi için tavsiye edeceğiniz f/p olarak en iyi internte sağlayıcı hangisi.

daha önce herhangi bir taahhüt yok. evin olduğu yerde kablo net desteği de var.. ama kirada oturuyoruz.. konya için hangi internet sağlayıcısını tavsiye edersiniz..

ttnet - kablonet -- turknet -- vodafonet - turkcel net. -- superonline..

çok kabarık fatura getirtmeyecek orta halli bir internte için hangisi.. cevaplarsanız sevinirim..
    |
    |

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Hocam mevcut aboneliginizi kapatın ve aile fertlerinden yada yakin bir tanidiginizin adina yeni başvuru yapın

Az önce aradım da taahhüdümüz birkaç ay önce bitmişti. Bunu belirttim. Taahhüdünüz bittiyse bu kampanyadan otomatik oalrak yararlanıyorsunuz demektir, dedi. Ama hıza bakıyorum 16 mbit değil. Speedtest'tten baktım halen daha 8 mbit. Bi daha arayacağım.

Edit: Bu kampanyadaymışız. Ancak hız halen daha 8 mbit idi. Aradığımda güncelleme yapıldı ama hız artmadı, arıza kaydı oluşturdular. 48 saat içinde geri dönüş yapılacaktır dendi. Ancak birkaç saat sonra dönüş yapıldı ve internet hızım 16 mbit'e yükseltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 9 Mart 2016; 17:15:09 >
    |
    |

• Teğmen
    232 Mesaj
    Tahattütsüz olması ilgimi çekti yaf.. TTnet bezdirdi ki hala da bezdiriyor Bizim bölgede bunların altyapısı var mı acep? TTnet in altyapısını kullanıyorlarsa hiç bulaşmam
    776 Mesaj

Adamlar fiber olarak dese de büyük ihtimal VDSL yani ADSL in bakır kablosunun daha güçlü olan hali. Birde fiber var(FTTx)

kısaca şöyle söyliim, eğer alt yapında vdsl yada fttx(fiber) yok ise zaten adsl kullanmak durumundasın. e hali ile vodafonun belirttiği gibi 5 Tl de 10 Tl de 20 Tl de versen baska bir pakate geçemezsin.
    |
    |
    L&M kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ADSL hocam bu. Yani altyapı turktelekom'un TTNET, vodafone, doping vs hepsi aynı alt yapıyı kullanır.
    |
    |
    Fevkelade1i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    hızı yazmayan bi firmanın interneti ne derece güvenilir? kırmızı elma satıyor sanki. hiç güven vermiyor açıkçası.

bilen varmı uydunet uyku yok, superonline gece kuşu gibi gece sabah arası sınırsız kota veren firma varmı başka? vodafone, turknet te göremedim mesela.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: _Riven_

hızı yazmayan bi firmanın interneti ne derece güvenilir? kırmızı elma satıyor sanki. hiç güven vermiyor açıkçası.

bilen varmı uydunet uyku yok, superonline gece kuşu gibi gece sabah arası sınırsız kota veren firma varmı başka? vodafone, turknet te göremedim mesela.

Şimdi aradım sordum 16mb e kadar diyor..

|
    |
    Aldık kullandık memnunuz diyelim, taahhütsüz diye abartı bir fiyat artışı yapmazlar umarım??
    |
    |

• Yüzbaşı
    899 Mesaj

Abonelik başvurusu yapan arkadaşlar,Turknet her ayin 1inde fatura keser
    Ayın 17 ve 21i arasi otomatik odeme ile tahsil etmeye çalışır.

İlk mesaja eklenebilir

|
    |
    Bahsedilenler: ersin07

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Lastik Fiyatları
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.