Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.079
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    801 Mesaj

Benimde ping son 3-4 gundur 90 100 cikiyor

Internet hizimda 16-18 lerde geziniyor (100 megabite kadar olmasina ragmen)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    TheStarBox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2578 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

Benimde ping son 3-4 gundur 90 100 cikiyor

Internet hizimda 16-18 lerde geziniyor (100 megabite kadar olmasina ragmen)

Pazar akşamı arayıp bildirecegim gelip bidaha kontrol etsinler.60Tl veriyoruz ama hizmet kalitesi 0.

Sürekli 80-90 ping de kalsa vallahi ses çıkartmayacağım

Ama zaman zaman 500-600 e çıkıp en az 8-10 dakika düzelmiyor.

İndirme hızından bu beklentim yok zaten.1.3-1.4MB sn indirme hızı bana yetiyor.Ama bağlantı kalitesi düşük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Turk.net web sitesinde hız ve akn sorgulama var oradan bakabilirsiniz hocam.

|
    |
    erdi 1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2309 Mesaj
    Internet baglanmadi faks cekip iptal etmemize ragmen 59,99 tl fatura cikti buna ne yapmak lazim?

Bende türknet kullanıcısıyım. Ipcam siparişi vereceğim ama türknetin ip sistemindeki yapısal farklılık nedeni ile problem olduğunu okudum.

Kullanan, deneyimi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Internet baglanmadi faks cekip iptal etmemize ragmen 59,99 tl fatura cikti buna ne yapmak lazim?

Denemesi bedava kampanyasından yararlanmış iseniz geri iade isteyin. Yok yararlanmadınız iseniz BTK ya yazın hizmet almadan fatura geldi diye. Turknetin hizmet almadığınız taktirde fatura çıkarmıyoruz sloganını da belirt şikayetinde.

|
    |
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Sayın

Arkadaşlar ipcamlerde durum nedir?

Bende türknet kullanıcısıyım. Ipcam siparişi vereceğim ama türknetin ip sistemindeki yapısal farklılık nedeni ile problem olduğunu okudum.

Kullanan, deneyimi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

Kullanmamakla beraber sorun yaşayacağını düşünüyorum. Sebebi ise ortak ip havuzu. Statik ipi ile verimli kullanırsın oda 12 lira aylık.

|
    |
    665 Mesaj

Komşuda Türk Telekom var 16 megabit alıyor 50gb akn var hızı düşünce benim hızıma düşüyor ne anladık bu işten.
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

No-ip gibi servislerde işe yaramıyor cgn yüzünden. İp ortak havuzdan alınıyor. Statik ip harici kullanamazsınız.
    |
    |
    Sayın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD FX 8320 / ASUS M5A97 EVO R2.0 / 2x4 Kingston HyperX Genesis 1600 Mhz CL9 / XFX Rx470 BE / Seasonic M12II-620 watt evo/ Samsung 840 Pro 128 GB / Seagate ST1000DM003 1 TB / Corsair 400R / Samsung p2250 21.5"
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: furcin

Komşuda Türk Telekom var 16 megabit alıyor 50gb akn var hızı düşünce benim hızıma düşüyor ne anladık bu işten.

O sizin altyapınız ile ilgili yapacak birsey yok. 100 mbps alanda var genelimiz 75 mbps alıyoruz bende dahil. Bende ttnet kullandım hiç bir zaman 16 mbps vermediler bana 12 de tuttular. Şimdi 75 alıyorum. Hem bu hizmetin asıl artı tarafı taahhüt olmayışı ve yüksek akn. 550 lira istemişti benden ttnet cayma bedeli şaka gibi. Memnun kalmazsan kapatır dilediğin iss kullanabilirsin hocam.

|
    |
    9385 Mesaj

IP kameraların bazılarında hesap oluyor doğrudan IP yazarak bağlanmıyorsunuz, hesap üzerinden bağlanıyordunuz. Bu şekilde olanlarda sorun olmamalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sayın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Direk Modeme girişte 76mb civari net çıkıyor spliter üzerinden baglantı yaptığımda 50 mb civarina düşüyor

Speed test

Download test

Modem değerleri kötü gibi duruyor bağlantı sorunu yaşarmıyım ?

• Yüzbaşı
    513 Mesaj

evet aynen öğle

|
    |
    nowo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Olabilir SNR gelen değeri düşük 8 in altına düşerse sıkıntı yaşarsın. Zaten sana gelende 74300 yazıyor ulaşılabilir max hız daha düşük 73400

|
    |
    dimitradon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1079 Mesaj
    1 haftadır internette hız sorguluyordum 50 Mbps çıkıyordu. Çarşamba günü kablonet taahhüdüm bitti bir haftadır hız sorguladığımda bakır alt yapı Yok uyarısı alıyorum. Artık yarında olmazsa kablonet le devam edeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Modeme reset attığımda 76400 lere çıktı bağlantı hızı ulaşılabilir hız da 76300 lerdeydi şuan splitter üzerinden bağlantı kurdumda

|
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugun itibariyle ttnetten turknete gecisim tamamlandi modeme kullanici.adi ve sifresini girdim normalde 35mbit akn siz internet alacagim soylendi fakat.hiz testlerinde max 16mbit i gordum. Modemim ttnetin verdigi zyxel vmg3312-b10b. Modeme yapman gereken bir ayar varmi modeme giren hizi nasil goruyorsunuz. Deneyimli arkadaslarin yardimini bekliyorum

Sonradan hattınız desteklemiyormuş derlerse herşey berbat olur!
    Bir de ttnet ürünü modemlerde herhangi bir hız kısıtlaması veya sorun oluyor mu acaba?Torrent önemli değil.9 mb/sn ile download yapan arkadaşlar var.Ben 7 mb/sn'yi görsem şükrederim.

Haziranin 23 den beri net yok bende ve hala ekip gelecek şaka gibi deli ediyorlar nerdeyse bir aydır net yok boş boş oturuyoruz inşallah sonu iyi olur yoksa boşu boşuna beklemis olucaz zamana üzülüyorum pazartesi gelecek dediler bakalım gelmezlerse önlerini kesicem artık &#128512;&#128512;

|
    |
    K4PTAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sangokuu

Arkadaşlar bu turk.net sitesindeki hız sorgulama tamamen doğru mudur?Ben sorgulattığımda 75 mbps ,150 gb akk görünüyor.
    Sonradan hattınız desteklemiyormuş derlerse herşey berbat olur!
    Bir de ttnet ürünü modemlerde herhangi bir hız kısıtlaması veya sorun oluyor mu acaba?Torrent önemli değil.9 mb/sn ile download yapan arkadaşlar var.Ben 7 mb/sn'yi görsem şükrederim.

oradan kontrol ettikten sonra vodafon ve turktelekomun sitelerinden de kontrol edin..
    hatta farklı iss müşteri hizmetlerini arayın, alabileceğim en sorunsuz hız kaç diye sorun. hepsi ortak cevap verirse teyid etmiş olursunuz.

tt vdsl modemi kullandım iki tane kısıtlama olmadı. iki modem ayarlarında da farklı bir sağlayıcı için giriş ayarı var.

speedtest te stabil 70 Mbit alıyorum, 8-9 MB/Sn çok rahat download yapıyorum.

Not: Şu sokaklardaki TT beyaz kabinet kutusuna çok yakınım, bina içi tesisat yeni sayılır.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,408
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.