Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThesadisT

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

turknet kredi kartımdan fatura bedellerini ilk gün (2 adet ön ödemeli olduğu için) hemen çekmiş . son ödeme tarihinde çekmesi gerekmiyor mu ?

Normali öylede bunlar daha fatura sisteme girmeden çekiyorlar sanki kaçıyoruz. O yüzden kaldırdım ben otomatik ödemeyi.

türknet'in kendi sitesi üzerinden değil de banka internet şubesi üzerinden talimat verirsen son ödeme tarihinde ödenir,yoksa onlar parayı bir an önce tahsil etmek ister tabi!
  • Giantballs kullanıcısına yanıt
    Evet biliyorum. Banka hesabımdan verdim ben uğraşmamak için. 2 fatura var son ödeme tarihini bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin584

Tabi hocam modem kurulumu da yaptık ama internet yok uyarısı veriyor

Modem üzerindeki dsl ışığı sabit olarak yanıyor mu?

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin584

Evet hocam

Kurulumu doğru yaptığınıza emin misiniz? Dsl ışığı yanıyorsa sinyal geliyordur. Dilerseniz kurulumu yeniden gözden geçirin eğer yine olmuyorsa arıza kaydı açın başka birşey de kalmıyor yapacak.

• Bugun aradilsr hattim max 2mbos destekliyornus sehrin merkezinde olmama ragmen oyle diyir eskisehirli olan varsa solim devlet hastanesinin arkasindayim tramvaya 400m ymbence uydurdu arayan ekip kullanan komsulara sorun dedi birde yeni tasindim samimiyetim pek yok onun icin gidip hiz kac falan diyemem ya

Birde kapatirken sehrin merkezi falan diyince belki baska ariza vardir bir bakalim dedi kapatti sanki 2mbps satnaya çalışıyor gibi geldi bana

Birde mh bana kopmalar var derken bu adam hat max hizi bu dedi sasirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Bugun aradilsr hattim max 2mbos destekliyornus sehrin merkezinde olmama ragmen oyle diyir eskisehirli olan varsa solim devlet hastanesinin arkasindayim tramvaya 400m ymbence uydurdu arayan ekip kullanan komsulara sorun dedi birde yeni tasindim samimiyetim pek yok onun icin gidip hiz kac falan diyemem ya

Birde kapatirken sehrin merkezi falan diyince belki baska ariza vardir bir bakalim dedi kapatti sanki 2mbps satnaya çalışıyor gibi geldi bana

Birde mh bana kopmalar var derken bu adam hat max hizi bu dedi sasirdim

Yapadaydin dimi sen hocam. Normal altyapıya geçme işini söyledin mi peki?

Aklima o an gelmedi ama onceden soyledigimde oyle bir sey olmuyor denisdi mh gene ariyacaklar

Superonline fiber vardi yarin kapatmak icin dilakce ve eldeki modemi vericegim acaba o anda kapatnadan adsl nakilmi acsam 16mbps 50gb 59tl yoksa telekomdan almak dahani mantikli

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Aklima o an gelmedi ama onceden soyledigimde oyle bir sey olmuyor denisdi mh gene ariyacaklar

Superonline fiber vardi yarin kapatmak icin dilakce ve eldeki modemi vericegim acaba o anda kapatnadan adsl nakilmi acsam 16mbps 50gb 59tl yoksa telekomdan almak dahani mantikli

Olabilir telekoma söyleyin nakil yapsınlar.

Edit: Superden mi nakil dediniz anlamadım tam. Eğer öyleyse gerek yok. Turkneti nakil yaparsin istemezsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 10 Temmuz 2017; 18:38:11 >
    Bakicagiz tekrar ariyacaklar son kez olacak galiba kapatirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 10 Temmuz 2017; 18:39:11 >
  • Arkadaşlar merhaba, Superonline kullanıyordum bugünden itibaren taahhüt bitti bende Turknete geçmeye karar verdim aradım 59.99 tl olan kampanya için evrakları mail olarak gönderdiler sınırsız kullanıma uygunmuş hattım 16mbit destekliyor dediler akk'siz fakat korkum sıkınyı yaşamak acaba problem yaşayan var mı yardımcı olur musunuz bana geçip geçmeme konusunda?
  • ButtHead kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum gayet memnunum Superonline da ne aliyorsam aynısını alıyorum bir sorun olursa başka iss ye geçersiniz zaten taahhutsuz

• ButtHead kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bi sormuşsunuz ki sanki yılda bir mesaj yazılan 86 model broadway sahipleri ana konusuna ikinci el broadway almak için danışiyorsunuz.

Yüzlerce kişi geçti Turk net e, kimi Telekom yüzünden sorun yaşadı kimi ( mesela ben gibi) en ufak sorun yaşamadan geçti sorunsuz kullandı.

Prosedür belli, sonuçlar değişken bu da büyük çoğunlukla Türk Telekom ekipleriyle bağlantılı.

• İstanbul Avcılar tarafindan turknet kullanan varsa yorum yapabilir mi hızlar ile ilgili?

• Bugün itibari ile turknet kullanmaya başladım. Modemi ayrı aldım. Modemim Tplink Archer vr400. 65mpbs alıyorum, hat zayıflaması değerleri oldukça düşük (2-3 db). Daha önce turk telekom sabit hattı üzerinden superonline 8mbit kullanıyordum resmen işkence idi. Bakalım akk hızları ne durumda olacak. İnterneti taşırken herhangi bir sıkıntı yaşamadım. İlk başta yanlış anlaşılma sebebiyle uzun sürdü yoksa 1 haftayı bulmazdı. Yanlış anlaşılma ise sabit hattım olduğu halde yeni sabit hat çekilmesiydi. Yanlış anlaşılma uzun sürmeden giderildi ve hallettim. 65 mbps nerde 8 nerde üstelik 50 tl internet + 20 tl ev telefonu öderken şimdi telefon + internet 60 olması da çok iyi oldu.
    Hocam kurulumda eskisine göre farklı birşey yapmadım ki. eski tesisat zaten. telefon da çalışıyor üstelik. sorun internette.
  • Esenyurt'ta cadde üzerinde ikamet etmekteyim boşta port yok diyorlar her aradığım firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 11 Temmuz 2017; 7:29:58 >
  • 2 ay uğraştım sonunda düzeldi internetim diyebilirim, hızı biraz yavaş ama (7mbit) idare edicez, artık hızımı yükseltin demeye korkuyorum . İnternetsiz kalmaktansa bu hızla idare ederim 1 yıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Esenyurt'ta cadde üzerinde ikamet etmekteyim boşta port yok diyorlar her aradığım firma

Esenyurt Bölge Türk telekom müdürlüğüne dilekçe verin port için yapacak başka birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 11 Temmuz 2017; 9:51:16 >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar.

Şimdi turk.net sayfasından sorgulama yapıyorum 50 mbps alabilirsiniz görünüyor.

Şu modem değerleri ile almam mümkünmü?
  • 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.