Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

2 ay uğraştım sonunda düzeldi internetim diyebilirim, hızı biraz yavaş ama (7mbit) idare edicez, artık hızımı yükseltin demeye korkuyorum . İnternetsiz kalmaktansa bu hızla idare ederim 1 yıl

Hayırlı olsun sonunda halletmişler. Bir şekil çözülüyor sorunlar önemli olan bekleyecek vakit olması. Vakit yoksa da iptal edicez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Hocam selamlar.

Şimdi turk.net sayfasından sorgulama yapıyorum 50 mbps alabilirsiniz görünüyor.

Şu modem değerleri ile almam mümkünmü?
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Bu değerler ile alamazsın. Ancak sana bu değerler üzerinden vermeyecekler. Vdsl portu üzerinden verecekler yani port değişince değerlerde değişecektir. Onun için bu değerler bağlayıcı değil.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Aynen zaten idarelik kullanıcam . 1 yıl idare etsin yeter ama dilim yandı birdaha kesinlikle türknetin kapısına yanaşmam .
  • Beyler dün aradım turkneti hattım 50 mbps vdsl destekliyormuş.

Şimdiki evde en son 3 yıl önce internet bağlatmıştık. Şimdi turknet bağlayınca kutuda falan herşey kolay halledilir herhalde. Kutudan eve kabloda çekmiştim o zaman. Şimdiye duruyor mu bilmiyorum. Bu gün belgeleri kargoya verecem hayırlısı bakalım. Asus dsl-n16 modem alıp kullanıcam inş bi sorun çıkmaz bağlatırken. Bir sürü olumsuz yorum okumama rağmen denemek istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Beyler dün aradım turkneti hattım 50 mbps vdsl destekliyormuş.

Şimdiki evde en son 3 yıl önce internet bağlatmıştık. Şimdi turknet bağlayınca kutuda falan herşey kolay halledilir herhalde. Kutudan eve kabloda çekmiştim o zaman. Şimdiye duruyor mu bilmiyorum. Bu gün belgeleri kargoya verecem hayırlısı bakalım. Asus dsl-n16 modem alıp kullanıcam inş bi sorun çıkmaz bağlatırken. Bir sürü olumsuz yorum okumama rağmen denemek istedim

Dene sıkıntı olursa kapatırsın. Olmaz ama herkes de olmuyor.

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    0 dan kablo iste bedava zaten.

Modemi evin ortasına koydur.

• quote:

Orijinalden alıntı: qhydts

0 dan kablo iste bedava zaten.

Modemi evin ortasına koydur.

Kablo kutuya bırakılıyor hocam. İç tesisat kullanıcıya ait bedava felan değil.

Zaten arkadaşın eski kablosu varmış sıkıntı olmaz. Eski kabloyu açılan porta bağlayacak o kadar.

Bir miktar kablo çekip kutuya mı bırakıyorlar?

Kaç metre kablo bırakıyorlar?

Yoksa 10 15 santim kablo koyup biz mi uzatıyoruz?

Bende türknete geçmeyi düşünüyorum tam bilgim yok vodafone da beleşti hepsinde öyledir diye düşündüm.

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Bu değerler modeminizin değil hattınızın değerleri. Eğer modeminiz VDSL destekliyse, başvuru yapınca VDSL portundan hizmet almaya başladığınızda alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • modem şu an alamadigimdan adsl başvurusu yaptım, daha sonra vdsle geçerim dedim ama tekrar ekip falan mı bekliyecem o zaman, yoksa merkezden hemen mi yapıyorlar ona göre kargolamadan vdsl yapip modem alim o arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stophart -- 11 Temmuz 2017; 13:26:45 >
  • Merhabalar 3 gunluk turknet deneyımımı aktarayım.
    Bulundugum bolgede 24 mbıt ttnet kullanıcısıydım keyfe keder ps4 oyunlarında daha ıyı ortalama alabılırmıyım dıye 50 mbıt ı baglattım evıme.

kurulum hızlıca yapıldı sorun yok.
    30 mbıt bır hız alabıldım. Ve tabı kı hemen arıza kaydı actırdım neden 50 mbıt alamıyorum dıye aradan 2 gun gectıkten sonra turktelekom arıza ekıplerı geldı ve hattımı kontrol ettıler.
    Bugunde telefon actılar maksımum 30 mbıt alabılıyormusum.
    dedım oyunlarda devamlı lag sorunu yasıyorum bu turknetten dedı kı hızını 24 e sabıtlestır neden dedım.
    Hat devamlı 50 mbıt almak ıcın yuklenme yapıyor ve alamadıgı ıcınde oyunlarda lag sorunu yapıyor.
    hattını ya 30-32 ye yada 24 e sabıtlestır o zaman sorun yasamazsın.
    Yanı ben memnun kalamadım zaten 50 tl ye 24 mbıt turktelekomdan sorunsuz hızmet alıyordum bulundugum yerde 30 mbıt en fazla olmasına ragmen 50 mbıt basvuru almıslar ben kapattırım ttnet ıle devam edecegım.
    Hocam ben cuma günü başvurmuştum ve bana 2-3 gün içinde ankastreye kablonuz takılacak demişti.bende kablo takıldıktan sonra evrakları gondermeyi dusunmusdum ama hala kablo takilmadi.Aradim mh yi ve bana evraklari gonderdikten sonra kablo takma islemini gerceklestirdiklerini soylediler.Doğrumudur ? Yani telefon kutusuna işlem yapmadan önce evraklarımı istiyorlar ?

• stophart kullanıcısına yanıt
    Sabit hat üzerinden internet hizmeti alıp taşıma işlemi yapıyorsan ekip gelmiyor,işlem gerekmiyor.Yeni hat,abonelikte türk telekom ekibi gelip kutuya kablo bırakıyor.Gerisini sen halletmek zorundasın.Genelde ne seçersen seç turknet ilk adsl bağlantısı yapıyor.Sonra geçebilirsen vdslye geçiyorsun.Turknette işlemler hemen olmuyor.Tecrübeme göre destek,arıza kaydı,twitter gibi bunlar üzerinden devamlı taciz(!) etmek gerekiyor ki bu işlemler hızlansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psu -- 11 Temmuz 2017; 14:46:52 >
  • Arkadaşlar Türk Telekom ile sözleşmem 15 inde bitiyor. 64 Tl olan ücretimi 73 liradan yenilemek istediler ben de yanaşmadım. İstanbul Kartal'da oturuyorum öneriyor musunuz Türkneti yoksa önerebileceğiniz başka bir firma var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ernaltnts

Arkadaşlar Türk Telekom ile sözleşmem 15 inde bitiyor. 64 Tl olan ücretimi 73 liradan yenilemek istediler ben de yanaşmadım. İstanbul Kartal'da oturuyorum öneriyor musunuz Türkneti yoksa önerebileceğiniz başka bir firma var mı?

https://turk.net sitesinden sabit telefon numaranız veya adres ile hız ve akn sorgulaması yapabilirsiniz.
  • 50mps veriyorlarmış, akyif altyapıda değilmişim 2017 yılında aktif altyapıya geçecekmiş bulunduğum bölge.

• quote:

Orijinalden alıntı: ernaltnts

50mps veriyorlarmış, akyif altyapıda değilmişim 2017 yılında aktif altyapıya geçecekmiş bulunduğum bölge.

dene ve gör hocam memnun olanda var olmayanda ben 1aydır kullanıyorum 75mps ama hızda dalgalanma var ama genel olark memnun sayılırım. olmadı iptal ederim siz de öyle yapın taahhüt yok nasıl olsa
  • quote:

Bende türknete geçmeyi düşünüyorum tam bilgim yok vodafone da beleşti hepsinde öyledir diye düşündüm.

10-15 cm kablo bırakırlar oda sadece portunuzu işaretlemek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

quote:

10-15 cm kablo bırakırlar oda sadece portunuzu işaretlemek için.

hocam helal olsun emeğinize sağlık . millet üşeniyo konuyu okumuyor tekrar tekrar aynı şeyler soruluyor. siz üşenmeyip cevaplıyorsunuz. turk.netin size maaş vermesi lazım en azından ücret almamması lazım

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer öyle bir şey olursa burada bu adama çok fazla yüklenirler. Adam burada hiçbir çıkar beklemeden yardım ederken bile üstüne sürekli geliyorlar. Eğer dediğiniz gibi bir şey olursa varın gerisini siz düşünün.
  • 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.