Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.722
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X-Slim

Mecbur kredi kartı kullanacağım yani hocam ne yapalim biraz daha erteliyelim kredi kartini kapatmayi :)
    Teşekkür ederim hocam :)

cepteteb açmanı öneririm kredi kartı ücreti vs hiçbirşey yok.
  • benım 25 mart ıtıbarı ıle acmıslar 25 nısan da kota sıfırlama yapılacak o sekıl goruluyor,,tabı bu sacma bencede cunku ben yılardır baska iss de bu sekıl olmadı hep ay bıttı kota sıfırlandı

sanal kart olayı kredı kartınız varsa her kartın sanal kart tanımlaması yapılıyor..

bana 0,46 kurus ıcın mart ayı ılk acılıs ıcın 1 defaya mahsus damga parası dedıler,,baska gelmez sonrakıler 59,99 tl dedıler..
    kullanılmadıgı zamanda kota devamlı takıp ederım normal ıslıyor..
    normal adsl kullanıcıları ıcın rahat yeterlı gelır bence 150 gb az diil az kullananlar ıcın..,daha ucuzu yok zaten sorun yoksa neden baska iss arayayım,,bırde tahatdut yok herhangı bır durumda cıkıp gıdersın ceza bedel yok...
    yetmez dıyenler ıcınde zaten adsl devrı gectı dedım gıbı normal kulanıcılar yeterlı ..cok kullananlar hipernet veya fıber alıp hızlı sekılde kullanıyorlar farklı sebekelerden..
    cok hızlı bır sekılde acılsıı yaptıalr hızda alt yapınız desteklıyorsa destekledıgı kadar acılıyorlar...ben her yere sordum max 16 destekler dedıler ...ve turknette 16,383 tanımlama yapılmıs...zaten kampanyada 16 mbps olarak gecer..
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 23 Nisan 2016; 14:40:54 >
  • TurkishCoder kullanıcısına yanıt
    Hocam sözde garantide öyle demişti 3 sene boyunca almadi ama bu sene hemen kitledi birde beyfendi öyle değildir alıyorlardir sizden kart ücreti diyip tutturdular buda öyle olur pek güveniyorum açıkçası :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başta sanalkart vermediğine pişman olan arkadaşlar, online islemlerden yeni kart tanimlayabiliyorsunuz. Boylece istediğiniz bankanın sanalkartini otomatik odeme icin talimatlandirabilirsiniz. Ayrıca limit ayarlari ile ne çekileceğini ne zaman çekileceğini sağlarsınız. Son ödeme tarihini gecirmemeye dikkat edin.

• sanal kart verdık kabul ettıler cekıyorlar sanal kart ımıda guncelledım 60 tl olarak

bank tan sanal kartı sılsek nasıl olur nasıl olsa aboneyız zamanı gelınce oderız bu sekıl deneyen oldumu..-_-
  • Bunu aydın'da kullanan var mı acaba? Ttnet tahattüt bitti. İki aydır internetsizim. En fazla 5 ay daha burdaym. Tahattütsüz hesaplı birşey arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

Bunu aydın'da kullanan var mı acaba? Ttnet tahattüt bitti. İki aydır internetsizim. En fazla 5 ay daha burdaym. Tahattütsüz hesaplı birşey arıyorum.

Çok genel bir soru olmus. Turk telekomun hizmeti olan heryerde yani tum Turkiye de kullanılabilir. Altyapı hız gibi konular ise sokak sokak hatta her bina için neredeyse tamamen birbirinden farklıdır. Mahalle, sokak altyapısı, kutuya olan uzaklık, bina içi ankastre vs. hızı ve kaliteyi etkiler.

cepteteb kredi kartini ne zamandan beri kullanıyorsunuz hocam ?
  • quote:

cepteteb kredi kartini ne zamandan beri kullanıyorsunuz hocam ?

4-5 ay oldu. bkm express e tanımlayınca teb bonus oluyor mübarek
    Umarım kredi kartı ücreti almazlar bende başvurdum bugün :) cepteteb bonus gelicek kartınız dedi :)

• quote:

Umarım kredi kartı ücreti almazlar bende başvurdum bugün :) cepteteb bonus gelicek kartınız dedi :)

Alamazlar söz verdiler 50bin kişi için almıcaz dediler :))

ne sözler gördük hocam :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

Bunu aydın'da kullanan var mı acaba? Ttnet tahattüt bitti. İki aydır internetsizim. En fazla 5 ay daha burdaym. Tahattütsüz hesaplı birşey arıyorum.

Çok genel bir soru olmus. Turk telekomun hizmeti olan heryerde yani tum Turkiye de kullanılabilir. Altyapı hız gibi konular ise sokak sokak hatta her bina için neredeyse tamamen birbirinden farklıdır. Mahalle, sokak altyapısı, kutuya olan uzaklık, bina içi ankastre vs. hızı ve kaliteyi etkiler.

aydında kullanan varsa cevap gelir hangi mevkide kullandıklarına dair diye yazmıştım. daha düne kadar fiber bile yoktu aydında. yeni yeni başladı.bi bakıma o yüzden de sormak istedim.
  • fireforge35 F kullanıcısına yanıt
    Özelden müşteri numaranı gönder dostum baktıralım. Bir iki arkadaşın daha öyle olmuştu. Çözdürdük :)
  • evde telefon hattı yok, yeni hat mı çekmemiz gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: adnnoky

evde telefon hattı yok, yeni hat mı çekmemiz gerekiyor

telekom eve kadar kablo cekıp gıdıyor....sonrası sıfre ve kullanıcı adı alıp turkntten modeme gırıp kullanacaksın.zaten telekom baglandımı 2 gun ıcınde aktıf olur..
    aktıvasyon tamamlanınca zaten cep telefona mesaj gelecek
  • Merhaba doominsert, Türknet müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede adresimdeki altyapının yeni olduğu ve sadece fiberi desteklediği söylendi. Bu nedenle adsl hizmeti alamayacağım bildirildi. Emin olmak için ayrıca size sormak istedim. Türknet abonesi olmam mümkün değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1123581321

15 gün önce başvurdum.. bilerek bir evrak eksik göndermiştim. (eski aboneliğimin bitmesi gerekiyordu) evrağı yolladıgım günün ertesi gün akşam bağlandı ve sabah kullanıcı bilgilerini yolladılar.
    Bağlantı hızını gece 1 de test ettim eski aboneliğimde bile bu kadar düşük görmemiştim.. 3.4.. bakalım ilerleyen günlerde ne olacak

mh ile görüşüp hız düşüklüğünden şikayetçiği olduğumu söyledim, kontrol ettiğinde hattımın ilk açıldığında 4mb e sabitlendiğini, sebebini bilmediğini söylediler.
    Böyle bir şey yaşayan olursa mh ile görüşmelerini öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

quote:

Orijinalden alıntı: adnnoky

evde telefon hattı yok, yeni hat mı çekmemiz gerekiyor

telekom eve kadar kablo cekıp gıdıyor....sonrası sıfre ve kullanıcı adı alıp turkntten modeme gırıp kullanacaksın.zaten telekom baglandımı 2 gun ıcınde aktıf olur..
    aktıvasyon tamamlanınca zaten cep telefona mesaj gelecek

telekom için ücret ödeyecek miyim hocam, aylık bir telefon hattı ödemesi olacak mı, teşekkürler

• eCHoTeCH E kullanıcısına yanıt
    Bölge fiber ise maalesef ADSL başvurusu hiçbir firmadan yapamazsınız. Vodafonun güzel 250 AKN li 100Mb hızlı paketi var. 70 TL gibi bir fiyatı var diye hatırlıyorum. İyi bir seçenek
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.