Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: antired Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.369
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1176 Mesaj
    turknet 46 kuruşluk bugun çekim yapmış kredi kartımdan yarın arayıp haşlayacağım. böyle iş olmaz kafana göre iyi gel 3000 limitim var hepsini çek olur mu böyle şey. en güzeli sanalkartı tanımlayayım vereyim 60 tl limit. ne varsa çeksin.
    |
    |

1 adet türknet üyeliğim var sorunsuz 2 günde süperonlinedan geçirdim türknete ama kaşı apartmandaki diğer katı türknete geçiremedim.

2.ev için 3 nisanda başvurdum belgeleri yurtiçi kargo ile gönderdim teslim edemediler 5 gün boyunca kargo gitti-geldi en son arabaya atlayıp gittim elden verdim evrakları 10 nisanda hala bekliyorum.
    Her aradığımda bana sabit telefonun sağlayıcısı arab(türk) telekom zorluk çıkartıyor diyorlar. Ne gibi zorluk olduğunu soruyorum gerekirse gideyim arab(türk) telekom ile sorunu ben çözeyim diyorum ses yok.

Firma kurum görünümünden çok uzak, söylemiştim tekrar söyleyeyim aşırı amatörce işleri var.

1 aya gelirse internet 1 hafta boyunca tüm mahalleye dağıtacağım ssid adını şifre olarak yazarak.

1)Hersey aynı, ne hız alırsan o.

2)Abone olurken hat sahibi değilim seçeneği ile ilerlemelisin. Evraklarda hem telefonun yasal sahibinin imzalyacağı hem de İnternet sahibinin imzalaması gereken alanlar mevcut. Yani hiçbir sıkıntı olmaz.
    |
    |
    A fine day to die kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cevap için teşekkürler
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    10.04.2016 - İnternetten abonelik gerçekleştirdim.
    11.04.2016 - Evrakları gönderdim.
    12.04.2016 - Evrakları teslim aldılar.
    20.04.2016 - Ttnet iptal oldu ve 2 saat sonra Turk net aktifleşti. ( bu arada kullanıcı adı ve şifre mailleri vs. gönderildi )

İlk yaptığım hız testinde 13mb download, 0.69mb upload hızı görüntülendi. Ben şimdilik memnunum ileride ne olur bilemem tabi...

Ancak genel tespit olarak, firma gerçekten amatör bir yapıya sahip, müşteri hizmetleri yeterli bilgi birikime sahip değiller sakın ttnet müşteri hizmetleri gibi bir karşılama beklemeyin:) Ancak İnternet kullanımı olarak ttnet kullanırken ne hız aldıysam aynı hızlarda hatta bir tık üzeri bile olabilir..

Bir bilgilendirme yapayım, evraklarınız kısa sürede ulaşsın istiyorsanız mutlaka Sürat kargo ile göndermeyi deneyin, hem yeri biliyorlar hemde sabah mutlaka erken saatte teslim ediyorlar, benim evraklarımı saat 09:20 de teslim etmişlerdi.
    |
    |

• Yüzbaşı
    529 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sarfhan

Yine bir türknet macerasıyla karşınızdayım.

1 adet türknet üyeliğim var sorunsuz 2 günde süperonlinedan geçirdim türknete ama kaşı apartmandaki diğer katı türknete geçiremedim.

2.ev için 3 nisanda başvurdum belgeleri yurtiçi kargo ile gönderdim teslim edemediler 5 gün boyunca kargo gitti-geldi en son arabaya atlayıp gittim elden verdim evrakları 10 nisanda hala bekliyorum.
    Her aradığımda bana sabit telefonun sağlayıcısı arab(türk) telekom zorluk çıkartıyor diyorlar. Ne gibi zorluk olduğunu soruyorum gerekirse gideyim arab(türk) telekom ile sorunu ben çözeyim diyorum ses yok.

Firma kurum görünümünden çok uzak, söylemiştim tekrar söyleyeyim aşırı amatörce işleri var.

1 aya gelirse internet 1 hafta boyunca tüm mahalleye dağıtacağım ssid adını şifre olarak yazarak.

Bende aynı durumdayım ayın 11inde evraklar ulaştı telefon hattı geldi ama internet yok her gün arıyorum boş port yok diyorlar bugün de aradım yarın da internetim gelmezse iptal edecem dedim bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Onbaşı
    23 Mesaj
    7 gün oldu tık yok ne sıkıntılı bu turknet

|
    |
    Yaklaşık bir buçuk aydır kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bağlarken de hızlı bağladılar. Beklentimin üzerinde bir hizmet anlayışıyla karşılaştım her aradığımda. Buradan teşekkür etmek istedim şimdiye kadarki hizmet için. İleride değişiklik olmaz umarım.
    |
    |

herhangı birsey yok dedım..
    |
    |
    Arkadaşlar benim modem değerleri ekteki gibi. Daha once vodafone ile yine turktelekom üzerinden 32 mbit/s hız alıyordum. Şimdi 10u geçmiyor. TurkNeti aradığımda bundan daha fazla alamazsınız dediler. Ne diyorsunuz durum için?

Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |

• Yüzbaşı
    449 Mesaj
    telekom tarafından ankastreye gelen kablo bir türlü adıma etiketlenmiyor ve ben hangi kablo benim bulamıyorum.
    nasıl çözecem ben bu durumu?
    başına gelen oldu mu?
    |
    |
    Gecen carsamba evraklar teslim edildi pzartesi hat acildi ttnet ile ayni hiza sahip 6-7 arasi aradim hat 8 mbps fazlasini desteklemedigini soylediler 6-7 nin iyi oldugunu belirttiler bu arada sik sik kopmalar mevcut hayirlisi bakalim

|
    |
    |
    |
    Tahattum olmasa gecerdim

|
    |

Friedrich Wilhelm Nietzsche
  • Teğmen
    151 Mesaj
    15 gün önce başvurdum.. bilerek bir evrak eksik göndermiştim. (eski aboneliğimin bitmesi gerekiyordu) evrağı yolladıgım günün ertesi gün akşam bağlandı ve sabah kullanıcı bilgilerini yolladılar.
    Bağlantı hızını gece 1 de test ettim eski aboneliğimde bile bu kadar düşük görmemiştim.. 3.4.. bakalım ilerleyen günlerde ne olacak

@doominsert Hocam bu firma internetimi aktif edeli 1 haftayı geçti, online işlem merkezi şifremi istedim yaklaşık (abartısız) 15-20 defa aynı mail ve sms leri gönderdiler ama her seferinde kull. adı ve şifreyi kontrol edin diyor. Hiç giriş yapamıyorum.

Online işlem merkezine giremememin sebebi sizce ne olabilir?

|
    |
    Bahsedilenler: doominsert

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

turknet 46 kuruşluk bugun çekim yapmış kredi kartımdan yarın arayıp haşlayacağım. böyle iş olmaz kafana göre iyi gel 3000 limitim var hepsini çek olur mu böyle şey. en güzeli sanalkartı tanımlayayım vereyim 60 tl limit. ne varsa çeksin.

Benim başıma aynı durum geldi arayip söylediğimde yanlışlıkla çekilmiş bir daha ki faturadan dusecek dediler :D en iyisi sanal kredi kartı :)

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

Benim başıma aynı durum geldi arayip söylediğimde yanlışlıkla çekilmiş bir daha ki faturadan dusecek dediler :D en iyisi sanal kredi kartı :)

bana da damga vergisi dediler. hadi buyur burdan yak.

• Binbaşı
    1455 Mesaj
    benımde 0,46 kurus cekmısler.aynı bende aradım gecen ayın damga parası dedıler..baska cıkmaz dedıler..her ay bundan sonra 59,99 tl dedıler..

bende bugun sıstemdekı sanal kart lımıtını 60,00 tl yaptım -_- 59,99 baska cekmesınler dıye -_-
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,486
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.