Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk.net kotayı abonelik gününe göre sıfırlar. Başka bir tarifesinde taahhutum var. Yoksa bu kampanya çok güzel. TTNet ve dsmarttan daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı mesaj bana da geldi. Sistemsel bir sorun var olduğunu ve onsan kaynaklandığını söylediler.
    Dert edecek bir şey yok yani. Zaten kullanım miktarlarınız internet üzerinden görünüyor.
  • Taahhüt bitti artık TTnet en az bi 120 TL fatura gönderir önümüzdeki haftalarda... Turk.net 'ede kafalarına göre karttan para çekiyorlar diye geçemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: v4science

Hocam aynı mesaj bana da geldi. Sistemsel bir sorun var olduğunu ve onsan kaynaklandığını söylediler.
    Dert edecek bir şey yok yani. Zaten kullanım miktarlarınız internet üzerinden görünüyor.

Mutlaka sistemlerinde sorun vardır, ben aşım yapmadım çünkü ama hata vardır deseler ya.10 gün sonra arayın fatura detaylarına bakamıyoruz diyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tarifeden istediğim zaman çıkabilir miyim, örneğin 1 ay dolmadan iptal istesem ne kadar ücret öderim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 8 senedir Turknet kullanıcısıyım(daha evvelden NETONE idi,o zamandan beri kullanırım).
    Zaman zaman böyle garip guraba mesajlar gelir,yanlış faturalar da çıkar ama en gec 1 ay sonra yanlış rakamı iade ederler.
    Diğer arkadaşların dediği gibi işyerimde TTNET ve DSMART bile denedim,ama onların kalitesi ve hizmet anlayışı çok daha kötü,teknik olarak Turknet daha kaliteli,bazı müşteri temsilcileri günüde olmamış olabilir ama genel anlamda ben memnunum ve herkese tavsiye ederim.
  • aynı mesaj bana da geldi, hemen müşteri hizmetleriyle konuştum. 100 TL'yi geçen bir faturanız bulunmamaktadır diyip durdu. ya kardeşim o zaman bu mesaj neden geldi diye 3-4 defa sordum. en sonunda mesajı dikkate almayın dediler. sistemsel hata muhtemelen.
  • 23 aydır turknet kullandım faturam hep 49.90 geldi bikere bile şaşmadı müşteri hizmetini arıyorum bayanlar çok iyi arıyorum halimi hatrımı soruyorlar

• 21 Nisan da evraklarımı kargo ile yolladım.
    23 Nisan da onay için aradılar.
    İşlemleri başlattılar fakat hala bir sonuç yok. 3 kere aradım. ilk arayışımda (28 Nisanda) ttnetin red verdiğini tekrar başvurulduğunu söylediler. Red sebebi için bana dönülmesini istedim, dönmediler. 24 saat sonra dönmediniz diye aradım, kaydı günceleldiler, döneceğiz dediler yine dönmediler, enson aramamdan 72 saat sonra bir daha aradım. 24 saate kadar dönüyorlardı yine dönmediler.
    Müşteri hizmetlerinin durumu ortada.
    Bu arada 27 Nisanda ttnet den mesaj geldi TTNET ALO isteğimiz üzerine iptal olmuş, şuan hangi tarifeden kullanıyoruz bilmiyorum telefonu.
    Başka operatör bakacaz herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathanouz -- 3 Mayıs 2016; 18:10:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAZO46

Ben 8 senedir Turknet kullanıcısıyım(daha evvelden NETONE idi,o zamandan beri kullanırım).
    Zaman zaman böyle garip guraba mesajlar gelir,yanlış faturalar da çıkar ama en gec 1 ay sonra yanlış rakamı iade ederler.
    Diğer arkadaşların dediği gibi işyerimde TTNET ve DSMART bile denedim,ama onların kalitesi ve hizmet anlayışı çok daha kötü,teknik olarak Turknet daha kaliteli,bazı müşteri temsilcileri günüde olmamış olabilir ama genel anlamda ben memnunum ve herkese tavsiye ederim.

Ben bu zamana kadar açıkçası böyle mükemmel müşteri temsilcisi görmedim, tamam bilgi bazen yetersiz ama olsun en azından elinden geleni yapmaya çalışıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

Turknet aboneliğimin üstünden daha 10 gün geçmeden sıkıntı yaşamaya başladım. Her akşam saat 19:00 dan sonra internet hızım 3 mbitle sınırlandırılıyor. Mağduriyetimi firmaya ilettim üstünden 3 gün geçmesine rağmen herhangi bir gelişme olmadı. Şimdi de şikayetvar.com adlı siteye durumu bildiren bir şikayet bıraktım. Özgür iletişim diye misyonu olan bir firma AKK dolmadan her akşam internet hızımı sınırlandırıyor. Durumla ilgili bir gelişme olursa gelişmeleri yazarım.

Ekleme: Problemimle ilgili çağrı merkezini aradım müşteriyle resmen dalga geçiyorlar. Bilgisayar sistemimle ilgili sorun olduğunu ve bilgisayarcıya götürmemi öneriyorlar. 10 senedir internet kullanıyorum bu kadar çapsız çözüm yerine sorun üreten bir firmayla daha karşılaşmadım. Adamlara internet hızının akşam saatlerinde yavaşladığını port değişikliği istediğimi belirtiyorum bana benim sistem bilgimin yetersiz olduğunu pc sistemimi bilgisayarcıya göstermemi söylüyor. Robot gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar. Ben bulaştım bu şirkete siz bulaşmayın.

An itibariyle hız testim.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Sinirlamayi telekom yapiyor. Yogunluk saatinde diger iss lerin hizini kisiyorlar

• Kampanyadan ilk ayrılan benim sanırım. 10 günlüğüne şehir dışına çıktım. Döndüğümde internet 4 mbit idi. Kayıt açtırdım. SMS attılar sorun bina tesisatında veya modem de diye. Aradım iptal edin dedim. Bu seferde iptal edildiğinde dahi tüm aylık ücretin alınacağını belirttiler.

Aklınızda bulunsun. Yarın dilekçe göndereceğim. Devamını yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

Kampanyadan ilk ayrılan benim sanırım. 10 günlüğüne şehir dışına çıktım. Döndüğümde internet 4 mbit idi. Kayıt açtırdım. SMS attılar sorun bina tesisatında veya modem de diye. Aradım iptal edin dedim. Bu seferde iptal edildiğinde dahi tüm aylık ücretin alınacağını belirttiler.

Aklınızda bulunsun. Yarın dilekçe göndereceğim. Devamını yazarım.

Sozlesmede yaziyormu.

• 12 mbit hızında 35 TL'ye internet bağlattım. Taahhüt yok, kurulum ücreti yok. WiFi üzerinden bağlantı kuruyorlar, bina üzerine bir anten yerleştirdiler. Her ilde değişik isimlerle bulabilirsiniz. Kıbrıs'ta yaygınmış, Kocaeli'de poyraz WiFi gibi. 10 yıldır TTNet'e mecburiyetten kurtuldum çok şükür.

• Bir sorun varsa sebebi ttnet ve hükümettir. turknetin bir suçu yok.
  • Herkese merhaba,
    Boş port yok uyarısı verdi, aradım 850'yi dediler ki biz neticede telekom alt yapısını kullanıyoruz. Onlar boş port açmadan bişi yapamayız.
    ii de ben zaten internet kullanıyorum eski firmanın kullandığı portu kullanın dedim. işler öyle yürümüyor dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

İki haftadır Türk net yüzünden internetsiz kaldım. Her gün port sorunu var dediler biraz önce ttnet in arıza birimine uğradım adamlar bize gelen herhangi bir şikayet Vs yok dediler. Numarasını aldım adamın modem seri nosu lazımmış onu verirsem halledecek. Bu kadar da amatör bir firma olmaz. Port sorunu yaşayanlar varsa kendileri gidip ttnet e başvursun

Edit=saçmalıklar bitmiyor :-) Ben ttnet e başvuruda bulunmamişsiniz dedim müşteri hizmetleri Örneğin ttnet bize 10 kişilik kota veriyor kota dolmuş beklemeniz gerekiyor boşalınca sizin hat devreye girecek dedi bende dalga mı geçiyorsunuz deyip iptal ettim. Ttnet deki adamı aradım yarın internet bağlanacak dedi. Yine el mahkum ttnet

Ben de ayni sorundan muzdaribim, 2 haftadir internetim yok
    Eger dediginiz gibi turknete sınırlı port ayiriyorlarsa, hic gidip turk telekom mudurluguyle ugrasmama gerek yok o zaman
    Size kim dedi uygulamanin boyle oldugunu
    Cok sacma degilmi herhalde koca mahalleye 10 kisilik yee ayirtiyorlar
    Turk telekomdan hangi paketi sectiniz bu arada
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: conqueror21

quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

İki haftadır Türk net yüzünden internetsiz kaldım. Her gün port sorunu var dediler biraz önce ttnet in arıza birimine uğradım adamlar bize gelen herhangi bir şikayet Vs yok dediler. Numarasını aldım adamın modem seri nosu lazımmış onu verirsem halledecek. Bu kadar da amatör bir firma olmaz. Port sorunu yaşayanlar varsa kendileri gidip ttnet e başvursun

Edit=saçmalıklar bitmiyor :-) Ben ttnet e başvuruda bulunmamişsiniz dedim müşteri hizmetleri Örneğin ttnet bize 10 kişilik kota veriyor kota dolmuş beklemeniz gerekiyor boşalınca sizin hat devreye girecek dedi bende dalga mı geçiyorsunuz deyip iptal ettim. Ttnet deki adamı aradım yarın internet bağlanacak dedi. Yine el mahkum ttnet

Ben de ayni sorundan muzdaribim, 2 haftadir internetim yok
    Eger dediginiz gibi turknete sınırlı port ayiriyorlarsa, hic gidip turk telekom mudurluguyle ugrasmama gerek yok o zaman
    Size kim dedi uygulamanin boyle oldugunu
    Cok sacma degilmi herhalde koca mahalleye 10 kisilik yee ayirtiyorlar
    Turk telekomdan hangi paketi sectiniz bu arada
    Teşekkürler

Müşteri hizmetleri o şekilde bilgi verdi hocam. Başta bana öyle deseler bu kadar beklemezdim ben Türk Telekoma gittim dedikten sonra öyle dedi bize sınırlı port veriliyor dedi. Türk Telekomdaki adam tüm arıza listesini verdi kontrol ettim ismim yoktu. Adam bizde port sorunu olmaz olsa bile en fazla iki günde sorunu çözüyoruz dedi. Aynı gün Türkneti arayıp iptal ettim Türk Telekoma başvurdum. Ertesi gün Türk Telekom interneti verdi. Kullandığım tarife 24 mbps 75 gb kota aylık 60 tl 24 ay taahhüt var

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Anladim, teşekkürler cevabiniz icin
    Ben de telekoma gidiyorum bugün, sonuc alamazsam sizin yaptiginiz gibi yapicam
    Paket bilgisi icin de tesekkurler bana da uygun geldi bu paket ek bir ucreti var mi, son olarak yalin mi baglattiniz telefonlu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: conqueror21

Anladim, teşekkürler cevabiniz icin
    Ben de telekoma gidiyorum bugün, sonuc alamazsam sizin yaptiginiz gibi yapicam
    Paket bilgisi icin de tesekkurler bana da uygun geldi bu paket ek bir ucreti var mi, son olarak yalin mi baglattiniz telefonlu mu

Hocam Telekom değilde Telekomun teknik servisinin olduğu bölüme gitmeniz lazım. Bizim burada Telekomla teknik servislerinin olduğu bölüm ayrı yerlerde sizin de böyleyse o bölüme gitmeniz lazım. Üstte yazmayı unuttum benim yalın fibernet herhangi bir ek ücreti yok 60 tl gelecek aylık. Sizin de fiber hattınız varsa bu tarifeden faydalanabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.