Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.079
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    929 Mesaj
    2 gündür Türknet te hiçbir sorun yaşamadım. Sadece ilk bağlandığında Modem dns alamadı, onu da elle girdim çözüldü. 32 mbps hız tanımlı; kabloyla 3-3,4 kablosuz 2,5-3 arası indirme yapıyor. Lol da kabloyla 25, kablosuz 35 ping veriyor. Şimdilik gayet güzel.
    Ttnette 35 mbps hız için wifi ile speedtestte sabit 10-15 pin alıyordum. Bunda 20-40 arası değişiyor. Dikkatimi çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Vitamine -- 1 Temmuz 2017; 15:13:54 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    929 Mesaj

Eğer yazdığı gibi 50 tanımlarlarsa 40-47 arası alacağınızı düşünüyorum. Modemi bence sıfır almayın. Letgodan zyxsel tplink markalara bakabilirsiniz. İyi bir şey olsun derseniz asus n16 öneririm. Ama ben de 60 liraya sagemcom aldım. Hiçbir sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: ERMANFORMATİK

• Binbaşı
    1699 Mesaj
    100 mbitlik pakette upload 4 olması gerekmiyor mu arkadaşlar ?

1 aylık açarlar mı olur mu? Siteden sorguladığımda 16npbs ye kadar diyor

Seneye tekrar 1-2 aylık açtırabilir miyim? Sıfırdan

Ek ucret oder miyim yoksa sadece 60 tl mi odeyecegjm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

2 defa dondurma hakkın var ve yılda 180 gunu gecemezsin

|
    |
    alimmm78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ödediğim fiyat 60 türk lirası.
    |
    |

Tamamdır teşekkürler.
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar az önce gönderdiler kullanıcı adı şifremi modeme giriş yaptım ama 20 mbps yi geçemedim genelde 15-16 mbps çıkıyor speedtestte 75 mbps ye kadar alırsınız demişlerdi en azından 40 felan bekliyodum modem ayarlarıma bakarmısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susqunkinq -- 1 Temmuz 2017; 17:22:10 >

Orijinalden alıntı: cyber tech

quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Orijinalden alıntı: cyber tech

quote:

Orijinalden alıntı: spookytr

Yazlığa bağlattırıp 3 ay sonra iptal etmenin bir sakıncası olur mu? Seneye zorluk çıkarırlar mı tekrar bağlatmak istediğimizde ?

İptal ettirmek istemiyorsanız her sene tekrar başvuru tekrar bağlantıyla uğraşmak istemiyorsanız ücretsiz dondurma işlemi de yaptırabilirsiniz.

İnternetimi bir süreliğine kullanmayacağım ne yapmalıyım?

İnternet hizmetinizi kullanmadığınız süre boyunca aboneliğiniz kapanmadan dilerseniz ücretsiz dondurma servisimizi kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman 0850 288 80 80 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak size özel müşteri temsilcinizden internet hizmetinizin dondurulmasını isteyebilirsiniz.

İnternet hizmetini dondurma sınırı varmı?

Bir yılda en fazla 180 gün ve yılda en fazla 2 kez internet hizmetinizi dondurma hakkınız bulunmaktadır.

1)Bir yılda 180 gün nasıl hesaplanıyor? Abonelik başlangıç tarihi mi, yoksa 1 Ocak mı baz alınıyor?

2017 Haziranda abone olduk. 2017 Ekimden yıl sonuna kadar dondurduk diyelim. (3 ay) 2018 geldiğinde 180 gün sıfırlanıp, 6 ay daha dondurabiliyor muyuz, yoksa abonelik başlangıç tarihi baz alınıp en fazla 3 ay daha mı dondurma hakkımız kalıyor?

2) Dondurmanın ücretsiz olduğundan emin misiniz? özgür iletişim sayfasında ücretsiz yazmıyor.https://turk.net/sik-sorulan-sorular/ozgur-iletisim/

google'dan aratınca da 29 tl gibi bir ücret alındığını yazmışlar.

Dondurma işleminde abonelik tarihinizi baz alacaksınız 1 ocak değil sizin için yılın başı abone olduğunuz gün oluyor ayrıca o 180 gün sadece bir seferde talep edeceğiniz toplam gün süresidir yani toplamda 6 ay yani 180 gün süreyle dondurma servisini kullanıyorsunuz zorunluluk yok siz ben 120 gün(4 ay) yada 150 gün(5 ay) dondurmak istiyorum derseniz bu şekilde dondurulmasını da talep edebilirsiniz

Dondurma işlemi ücretsizdir Turknet diğer iss'ler gibi bu hizmetten ücret almıyor ayrıca sizin de eklediğiniz linkte ücret konusu yazmıyor o linkte aşağıdaki açıklama mevcut, google aramasına ya da diğer forum ve paylaşım alanlarındaki yazılanlara itibar etmeyin.

İnternetimi bir süre kullanmayacağım. Ne yapmalıyım?

İnternet hizmetinizi kullanmadığınız süre boyunca aboneliğiniz kapanmadan dilerseniz dondurma servisimizi kullanabilirsiniz. Bu süre içerisinde size internet ve ses hizmeti için herhangi bir fatura üretilmez. Dilediğiniz zaman 0850 288 80 80 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak size özel müşteri temsilcinizden internet hizmetinizin dondurulmasını isteyebilirsiniz.

İnternet hizmetimi dondurma sınırım var mı?

Bir yılda en fazla 180 gün ve yılda en fazla 2 kez internet hizmetinizi dondurma hakkınız bulunmaktadır.

Not: Benim bildiklerim bir turknet kullanıcısı olarak bu şekildedir, yanlış bir bilgilendirme yapmışsam forumda üye olan Turknet Destek Personeli forum arkadaşımız TurkNetDestek gerekli bilgilendirmeyi ve düzeltmeyi yapacak ve bizleri bilgilendirecektir.

Anladım hocam. O zaman yazın 3 ay kullanmak için bağlatanlarda dondurma seçeneği pek makul değil. 3 ay yazın kullandıktan sonra seneye tekrar yazın kullanmak için 9 ay dondurmak gerekiyor. 180 gün 6 ay yaptığından, haliyle 9 ay dondurmak mümkün değil. İptal edip seneye tekrar bağlatmaktan başka çare yok gibi bu durumda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    446 Mesaj

Taahhütsuz oldugu için her zaman iptal hakkınız var. Ben yazligimda deniyorum su an eylulde iptal ettirecegim ekimden gecerli olacak. Iptal isleminde israrli olmak gerek görüp deneyecegiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebor -- 1 Temmuz 2017; 17:0:20 >
    |
    |
    alimmm78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    187 Mesaj

Vdsl'de upload hızı 2 mbps olarak veriyorlar.
    |
    |
    uykusuzinsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Müşteri hizmetlerini arayıp güncelleme isteyin hocam.

|
    |
    susqunkinq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Guncellediler 30 a kadar cikti bence hala dusuk 75 ile 30 arasinda cok fark var modem degelerinden anlayan biri bakabilir mi acaba ?

|
    |

Neyse bi bakalim hevesim kacti cunku 1mb dusuk pingli neti 15 mb yuksek pingliye tercih ederim adami deli ediyor
    |
    |
    kaan147 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Modem değerlerin normal rahat 75mbps alabilirsin. Twitter üzerinden diretin. Veya biraz bekleyin kendi kendine bile düzelebilir. Testi kablolu da yapın.

|
    |
    1 Not

Yapa da olanlar 4 mbps alıyorlar. Telekom altyapısın da olanlar 2 mbps alıyorlar. Yakında onunda 4 mbps olacağı söyleniyor.

|
    |
    537 Mesaj

Acaba kablolamadan dolayi bi sorun olabilir mi cat5 kablo kullandim

|
    |

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Yapa da olanlar 4 mbps alıyorlar. Telekom altyapısın da olanlar 2 mbps alıyorlar. Yakında onunda 4 mbps olacağı söyleniyor.

Evet benim ki eskiden 2'idi sonrasında 4 oldu Teşekkürler Yapa :)
    |
    |

Hayır kabloda sorun olsa Snr düşük olur hat zayıflaması yüksek olur. Sistemsel senin problemin farklı cihazdan dene testi.

|
    |
    537 Mesaj

2 bilgisayar 2 telefonda denedim bazen 16 bazen 25 bazen 30 cikiyor 30 u gecmedi tesekkur ederim bekleyeyim duzelmezse baski uygularim

|
    |
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.