Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendede ZyXEL VMG3312 B10b var hicbir sorunum yok ama kablolu 70 mbps aliyorum kablosuz 30 mbps arada daglar kadar fark var ttnet mi yapiyor acaba diyecem pek mantikli gelmedi yarin zyxel i arayacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabrina_ kullanıcısına yanıt
    Port vermiyordur turknete ondan öyledir. Üstelerseniz alabilirsiniz vdsl

• EhrimeN kullanıcısına yanıt
    Yalin internet kullanamazsın Turknet de. O yüzden telefon tahsisi yapılıyordur. Ancak telekomun yaptığı da dengesizlik Turknet aktif olmadan interneti kapatmaları tamamen seni bezdirmek için.

• Arkaaşlar bu paket için telefon bağlatmak zorunlu mu ?Verdikleri 1000 dk yı istemiyorumda fiber için gereklimi ??
  • harock kullanıcısına yanıt
    1000 dakika veren tarife fiber için değil hocam öncelikle bunu belirtmek isterim. 100 mbpse kadar vdsl hizmeti için 1000 dakika hediye her yöne 1. kademe yurtdışı atamalar dahil konuşma paketi tanımlanır hattınıza. Bunun için ekstra bir ücret ödemezsiniz. İnternet + telefon için tek fatura 60TL dir. Yalın internet hizmeti olmadığı için telefon numarası tahsis edilmek zorundadır. Dilerseniz siz telefonu hiç kullanmayabilirsiniz. Bu tamamen sizin tasarrufunuza kalmış.

• Tam olarak aynısı tp link modemde başıma geldi. Dandik AP taktım düzeldi. Sanırım modemden engelliyorlar bu kadar tesadüf olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır telefon kablosu ankastreye bağlanacak internet için onu bekliyoruz, istanbulun ortasındayım nasıl bu kadar yavaş olabiliyorlar acaba ? iptal ettircem o kesin ve bu faturayı ödeyeceğimi de sanmasın kimse hizmet aldığım 1 saniye bile olmadı daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rick Sanchez kullanıcısına yanıt
    Yavaş olan onlar değil telekom yokuş yapıyor. Bulunduğun ilçedeki müdürlükde de problem olabilir. Kafalarına göre çalışıyorlar demek. Bende istanbuldayım 2 günde kablo dahil herşey bitti hizmet açıldı. 14 güne kadar zaten cayma hakkın var para ödemezsin. Denemesi bedava kampanyasına da katılım yaptinsa 34 güne kadar iptal edersen yine para ödemezsin. Ödeme yapsan paranı iade ederler.

• ultimatetnctr U kullanıcısına yanıt
    Torrent destekli ttnet'in kullandığı bir modem değil mağazadan alındı.

• Arkadaşlar bir sorum olacak adresten sorgu yaptığımda adresinizde bakır altyapı bulunmamaktadır uyarısı veriyor yani bu durumda turknetten hizmet alamam doğru mudur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar büyük gün geldi 4 temmuz kontrat bitiyor başvurumu yaptım ekrakları çıktı aldım yarın kargolucam çorluya hangi kargo firması ile yollayım sizce ? aras yakın bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: susqunkinq

Bendede ZyXEL VMG3312 B10b var hicbir sorunum yok ama kablolu 70 mbps aliyorum kablosuz 30 mbps arada daglar kadar fark var ttnet mi yapiyor acaba diyecem pek mantikli gelmedi yarin zyxel i arayacam.

aynı durum vallahi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

aynı durum vallahi.

Hocam wifi listenizde kac kablosuz ag var ? Bende ayni durumdayim bana sinyal karismasi olarak aciklamislardi buradaki arkadaslar.Hatta inanasim gelmemisti tekrar kablo takip yaptim testi

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Kablosuzda ortalama 20 yi anca goruyorum.Bir ara kanal degistirerek 33 e kadar cikmistim ama surekli ugrasmak yoruyor insani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr0range

quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

aynı durum vallahi.

Hocam wifi listenizde kac kablosuz ag var ? Bende ayni durumdayim bana sinyal karismasi olarak aciklamislardi buradaki arkadaslar.Hatta inanasim gelmemisti tekrar kablo takip yaptim testi

Kablosuzda ortalama 20 yi anca goruyorum.Bir ara kanal degistirerek 33 e kadar cikmistim ama surekli ugrasmak yoruyor insani.

Hocam merhaba,
    Şimdi saydım kendi ağım hariç 13 tane daha WiFi ağı var. Benim de size yakın sonuçlar var kablolu ve kablosuzda. Fakat sorun şu aynı koltukta aynı laptop kucağımdayken ttnet'te kablosuz sabit 23 geliyordu, turk.net'te bazen 15-16 bazen 30 geliyor. Bunu anlamlandıramadım ben. An itibari ile:

Kablolu

Kablosuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 2 Temmuz 2017; 14:13:59 >

• gokceonur kullanıcısına yanıt
    Aynı durumda olan sadece ben degilmisim anlasilan benim o kadar dusuk degil.Ben sehrin gobeginde oturuyorum cok fazla wifi ağ var kanal cakismasi dolayisiyla bu sorunun oldugu fikrindeyim cunku genelde evimin cevresindeki modemlerin wifi sifresini biliyorum girip modem arayuzunden ayni kanalda oldugum modemleri oteledim yani benim kanalim 1 onlarinkini 7-12 arasi yaptim hizim 40-50 arasi cikiyor artik 20 ye dusmuyor bu durum sacma gelmisti ama degilmis 😁😁

• Bende de wifi de iphone da 45-55 civarı laptopda 30-35 civarı kabloluda da 72 civarı hızım var evet ttnette böyle olmuyordu roket vardı onda 94 sabit hız alıyordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şu anda ev telefonu çalışıyor ama modeme kablo bağlayınca herhangi bir ışık yanmıyor yani internetim yok sizce neden olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet diye ölü bi oluşum var istanbulda aktif olarak kullanılmıyor ee peki bu saçma firmayı köyden nete bağlananlar filanmı kullanıyor ? İstanbulun 2 farklı yerinde bölgenin en iyi rezidansına hizmet veremediklerini söylüyorlar o zaman kapat gitsin firmayı bi boka yaramazsınız

• Android İçin Wifi Analyzer:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer

Ios İçin başka programlar vardır kullanmadığım için bilmiyorum. Wifi kanalınızı bulun değiştirin. Şifreleme türünü web yapın. Cihazdan cihaza farklı sonuçlar alabilirsiniz. Kabloda 75mbps civarı hız alan wifi de 50mbps civarı çıkabilir.

• MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Orada fiber altyapı vardır büyük ihtimal. Telekom yada sol hangisi kablo çekmiş ise Turknete kablolarını kullandırmıyor. Bir diğer seçenek telekomun kapsama haritasına adresiniz eklenmemiştir sistem göremez ve abonelik yapılamaz.

• 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.