Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanirim ping sorunlari oluyomus biraz daha arastiriyim en iyisi eyw hocam
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    merhaba, hattımı vdsl e taşıdılar 75 mbps tanımlanmış fakat kablolu veya wifi den hız testi yaptığımda 24 mbps hız alabiliyorum hat değerlerimden sorunun nerede olduğunu anlayabilir misin teşekkürler

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wondererer -- 1 Temmuz 2017; 8:20:21 >
  • wondererer kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerinde bir problem yok. Sistemsel bir sorun her halde. Arıza kaydı bırakın hocam. Yada farklı bir cihazda deneyin test yapmayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu turknet yaz boyu kotayı 250 gb ye çıkarttı.

Yalnız benim kayınbiraderin kota 350 gb yapılmış. Ustelik benden cok sonra abone olmuştu. Anlamadım adamına göre mi muamele yapılıyor. Gerçi 250gb de çok çok iyi am az işte insan bilince kötü oluyor.

• İyi günler hattımı taşınma sebebiyle naklettirdim geçen hafta. Bu hafta çarşamba günü telekomdan elemanlar geldi aşağıdan kablonun birine ismimi yazıp gittiler turknet olduğu için daha fazla yardımcı olamayız elektrikçi çağırın dediler. Neyse elektrikçi geldi uğraştı falan hattı bağladı 75 lira da para aldı sağolsun. Sonra modemi bağladık adsl ışığı yanmıyo telefonu bağladık çalışıyo abi benlik bişey yok ben bağlantımı yaptım gerisi onların açmasına bağlı dedi. Dün sabaha kadar bekledim ışıklara gidip gidip bakıyorum ne gelen var ne giden. Turkneti aradım mh arkadaş telefon hattınız transfer edilmiş ama adsl edilmemiş 48 saat içerisinde size geri dönüş sağlanacak dedi bakalım beklemeye devam artık ne zaman açarlarsa. Sizce yapmam gereken başka bişey var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana veremiyoarlar hıyarlar
  • Beyler bende bugün başvurdum vdsl modem önerisine ihtiyacım var ucuz olsun teşekkürler
  • export20 kullanıcısına yanıt
    +1 hocam bende arıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün telekom ekipleri gelip kabloyu ayırdılar. Şimdi benim yapmam gereken işlemler nedir? Gün içerisinde de evrakları yollayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neobir75

+1 hocam bende arıyorum.

n11 de haftasonu 150/20 kupon var onu yükle onu kullanarak al tp link düşünüyorum ben
  • Arkadaşlar iyice ayar oldum ya , evrak prosedür falan olmasa anında çıkacağım, düzelir diye bekliyorum ama nafile .

Bence bunu bilerek yapıyorlar. 4 gün öce 20 gb lik bir dosya indirdim ondan sonra 2 gün internetim gitti geldi 2 dakikada bir yarım gün düzeldi bu sabah 10 gblık dosyanın 4 gb olan kısmı indirdim şu an tamamen gitti internet. AKN olmayan bölgedeyim muhtemelen bilerek yapıyorlar bunu . Müşteri hizmetlerine 1 saate bağlanıyorum ondada sesiniz gelmiyor diyip kapatıyorlar . zehir ettiler internetimi ya .
  • Bazi aboneleri 350 yapmislar. Neye gote yapiliyor bilen var mi?

• export20 kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yükleyebiliriz ? Siteye biraz bakındım ama bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Senin altyapıya bağlantı yapamaz Turknet. Fiberi kullandirmaz ttnet yada superonline hangisi çekmiş ise kabloyu. Turknetin siteden adres sorgulaması yap bakalım ne diyor.

Superonline evime gelen fiberi kullandirmazsa Turknet e vdsl kullanicam doğru muyum ?

• Sonunda belgeler ulaştı ve Turknet kullanmaya başladım. Ancak kablosuzda tam olarak istediğim değerleri alamıyorum. Turknete kayıt açtırsam hızımda düzelme olur mu ?

Modem değerleri

Kablo ile bağlanınca

Kablosuz bağlantı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncanny -- 1 Temmuz 2017; 12:26:41 >

• Fatih211 kullanıcısına yanıt
    şu ping sorunu çok kötü, müşteri hizmetlerini arıyorum bizden kaynaklı değil kullandığınız donanımdan kaynaklı diyor.
    Biz 4 kişi geçtik bu Turknete ama hepimizde var bu ping sorunu.
    En kötü donanım bende diyelim benim donanım bile 6bin liralık örnek veriyorum.
    Yani destek olarak çok yetersiz, 3 ay oldu sanırım düzeltemediler pingi.
    Arkadaşımın kardeşi online oyun oynayamıyormuş bu ping yüzünden.
  • ek olarak altyapım 32 destekliyor benim modemi 22 ye sabitlemişler.
    ttnet kullanırken 24lük tarife kullanıyordum hız testinde 25 çıkıyordu.
    Şimdi Turknette 22 sabitlemişler maksimum 18 geliyor.
    Neden böyle diyorum hemen altyapı diyorlar.
    Daha öncesinde 25 gelen altyapı ne oldu da Türknete geçince bozuldu?
    Tüm bu anlattıklarım dışında yine de ttnete göre daha iyi :)
    Hiç değilse ayın beşinde kotam dolmuyor.
  • Arkadaşlar 3 hafta önce internetim aniden kesildi. Altyapı olmadığı söyleniyor şimdi. 1 yıldır turknet kullanıcısıyım altyapı nasıl olmaz anlamıyorum.

Arayıp iptal edelim dediler kabul etmedim şimdi bekliyorum.

Rezalet. Hiç ilgilenmiyorlar haberiniz olsun.
  • uncanny kullanıcısına yanıt
    Kablolu baglantidan memnunsan kablosuz kanal ayarlarina gözat bi arkadas bu sayede cozdum demisti eski mesajlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

30 mbit hız (29 mbit e düşmedi hiç)
    75 gb akn
    aylık 52 lira

ttnet 4ever

hocam fiber mi?
  • 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.