Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum modem ayarlarindan kablosuza gel. Orda kanal ve bant genisligi var onlari bi degistirerek dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunduğumuz mahalleden tanıdık biri taşınıyor bnde türk nete başvurdum port yok diye bekletiliyordum onun kullandığı portu bize aktarma ihtimalleri varmı bu port işi sıraylamı yoksa araya tanıdık soksak çözülürmü ki

• quote:

Orijinalden alıntı: karbonbazliorganizma

Arkadaşlar hangisini seçmeliyim?İkisi arasında ne fark vardır?

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

VDSL seçersen daha hızlı bir internete sahip olursun.
  • Arkadaşlar müşteri hizmetleri aradı türk telekom bina bilgisi bulunamıyor yazıyordu evin numarasında ama köydeki bazı numaralarda var gözüküyor. Türk telekomun işi sanırım bu daha önce böyle bir şey yaşayan var mı nasıl bina bilgisini veritabanına ekletireceğiz?
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    hocam wifi'nin çekim gücü nasıl peki bilginiz var mı?
  • darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Kendim kullanmadığım için bilmiyorum. Ben ttnetten kalma huawei hg630a kullanıyorum. Ama n16 f/p açısından sürekli önerilen bir ürün. Fiyatı uygun kimseden bir sıkıntı duymadım. Asusun desteği de artı bir yön tabiki.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    biraz araştırdım memnun olmayan yok gibi duruyor teşekkürler öneri için
  • Börcır kullanıcısına yanıt
    Türk telekom kapsama haritasında oturduğum evin aynı şekilde bilgisine ulaşılamıyordu. Twitterdan yazdım, aradılar, maksimum alabileceğim hızı söyleyip haritaya eklediler.

• taahhütsüz internet, ilk 1 ay bedava.. 29 lira ekstra verip kuryeyi evinize kağıtları imzalamaya bile çağırabilirsiniz
    önce ki kullandığınız netin iptalinide otomatik yapıyorlar

-üşenmeyin, gidin turknet e geçin aldığı parayı hak etmeyenlere lüzum yok
    internetimde kopma sorunu var diye aradığınız ttnet 'vereceğim dnsi yazınız' dan başka çözüm üretememeleri
    üstüne lag, ping sorunum var diyine 'biz ona bi şey yapamıyoruz' diye cevap vermeleri shklds

önüne geleni teknik servis elemanı diye alıyolar uyuz oluyorum
  • Kabloyu binaya kadar çektikten sonra elektrikçiye ne yaptırılıyor?
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    tt ekipleri bina içi ankastre baglantilarini yaptıysa ve daire ici baglantilarda sorun yoksa yani daha once evde internet kullanildiysa elektrikciye luzum yok. sanirim bazi bolgelerde tt ekipleri bina ici ankastreye karismamak ta israr ediyor ben birkac abonelik yaptim hepsinde tt ekibi bina ici ankastre baglantisini sağladı elektrikciye luzum kalmadı. elektrici cagiranlar tt ekiplerinin yapmadigini yaptiriyor.

• Mustafabldk kullanıcısına yanıt
    port isi sirayla bekleyen varsa ona verirler tt'da birilerini bulursanız işiniz cozulebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

tt ekipleri bina içi ankastre baglantilarini yaptıysa ve daire ici baglantilarda sorun yoksa yani daha once evde internet kullanildiysa elektrikciye luzum yok. sanirim bazi bolgelerde tt ekipleri bina ici ankastreye karismamak ta israr ediyor ben birkac abonelik yaptim hepsinde tt ekibi bina ici ankastre baglantisini sağladı elektrikciye luzum kalmadı. elektrici cagiranlar tt ekiplerinin yapmadigini yaptiriyor.

Onu bile yapmayacaklarsa ne yapıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Bence tamamen yanlış düşünüyorsunuz. Binlerce kullanıcıdan elbette memnun olmayan çıkar. Memnun olanda zaten buralara pek uğramaz. Ancak derdi olan yazar bizde aklımızın yettiğince yardımcı olmaya çalışırız. Tüm internet sağlayıcılar da sorunlar yaşanıyor. 15 yıldır internet kullanıyorum evimde. Hepsini denedim şu an için 15 günlük kullanımda en iyi hizmeti ve en iyi hızı ( 5 kat fazla diğerlerine göre) Turknet de gördüm. Zaten çoğu yerde telekom altyapısını kullanıyor varsa sorun telekomdan kaynaklı oluyor.

kesinlikle katılıyorum sorunu cozulen (ben dahil) bu konulara çok nadir uğruyor. dolayısıyla burda hep sorun yaşayanlar yardıma ihtiyac duyanlar kalıyor ve ortaya turknet genel olarak surekli sorunluymus gibi bir tablo cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Kabloyu binaya kadar çektikten sonra elektrikçiye ne yaptırılıyor?

valla aynı sorundan bende muzdaripim hattı kutuya kadar getiriyoruz diyorlar benim daha önceden internetim vardı kapatmıştık kutuya getirilen hattı direk telefon hattıma bağlasam olur diye düşünüyorum belgeleri gönderdim pazartesi gelsinler bakalım ne olacka
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    dedigim gibi bolgeden bolgeye değişiyor sanirim durum. içeriğini işleyişini bilemiyorum. fakat elektrikci durumu bundan ibaret. zaten hangi tt elemaniyla muhattap olursaniz olun niye interneti bizden almadın sorusuyla karsilasirsiniz hemen kiyaslamaya kalkisirlar.

• Affınıza sığınarak bende bir şey sormak istiyorum. Müşteri temsilcisi ile konuştuk. Evrak gönderdi çıktı imzaladım ve pazartesi göndereceğim. Soruma gelecek olursam,

Port olayı nedir tam olarak.?

Dayımın üzerine kayıtlı ttnet aboneliğini kapattık ve yaklasık 8 ay geçti. Şimdi Müş. Tem. hat sizin üzerinize mi diye sorduğunda evet dedim dalgınlıkla. Sonra dedi ki demek ki sizin portunuz mevcut önceden internet almışsınız. Şimdi benim bu hattı portlu ve aktif mi yoksa yine ben kendi adıma açtıracağım internet için port mu bekleyeceğim.

Not: Daha önce hiç kendi üzerime abonelik almadım.

Yardımınıza muhtacım.
  • yeni abonelikde turknet modem veriyor mu yoksa modemi kendimiz mi almamız lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crooked

yeni abonelikde turknet modem veriyor mu yoksa modemi kendimiz mi almamız lazım?

modem vermiyorlar hocam kendiniz alıyorsunuz modemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Önce adsl sonra vdsl diye birşey yok yanlış bilgi. Altyapınız ne destekliyorsa onu alırsınız. Kendiniz de bahsetmişsiniz 16 mbps destekliyor diye. Vdsl alma şansınız yok malesef.

Peki şöyle bir imkanımız var mı? Bulunduğum yerde normalde TurkTelekomda vdsl var. Ama TurkNet te adsl vermişler. Vdsl portu isteği yapabilir miyiz? Evet ise nereye başvurmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.