Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Binlerce kullanıcı içinden forumda yazan 30 kişiye bakıp denemeden vazgeçmek mantıksızlık. Bir kaybınız olmaz ama sıkıntı çıkmazsa kazancınız oldukça fazla olur. İyi günler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk ay bana da iki fatura çıkarmışlar da benim merak ettiğim, iptal ettiğimizde fazladan ödediğimiz parayı iade ediyorlar mı, yoksa üzerine mi yatıyorlar? mesela ben şu an hem mayıs hem haziran faturasını ödedim böylece 30 hazirana kadar olan parayı benden peşin almış oldular. peki bu durumda ben hattımı 20 haziran da iptal etsem o 10 günlük parayı geri iade edecekler mi? daha önce fatura öderken hattını iptal eden arkadaşlarda durum ne acaba?
  • Bende turknet bağlattım. Üniversite dönüşü yazın kendi evimde kullanmak için başvurumu yaptım. Ev telefonu ve internet olmadığı için ben dönene kadar herşey hallolsun, dönünce internetsiz kalmayayım diye iki hafta önceden başvurumu yapıp iki gün sonra evraklarımı kargoladım. Evraklarımı yolladığım gün telekom yetkilileri gelip kablomu çıkarttıklarını ve daireme hattı kendimin çekmesi gerektiğini söylediler tamam dedim. Aboneliğim açıldı memlekete döndüm ve hemen kabloyu çektim. Modem bağlantısını yaptım ve 3 gündür internetsizim. Dsl ve internet ışığı yanmıyor. Kabloyu telefona taktım telefondan sinyal gelmedi. Arıza kaydı bıraktım hala beklemedeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    Kalan günlerin iadesi yapılıyormuş. Bu tarzda bilgilendirme yapılmıştı. Ancak nereye ödeme yapıyorlar ne şekil yapılıyor onu iptal ederken söylerler.

• Adsl ışığı sürekli (sabit şekilde) yanıyorsa sinyal var demektir. Modem ayarlarınızı doğru yaparak deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 11 Haziran 2017; 21:37:8 >
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Turknet ön ödemeli bir internet sağlayıcıdır. İçerisinde bulunduğunuz dönemi size fatura edip o şekilde kullandırıyor. Aboneliğinizi iptal etmeniz durumda peşin olarak ödediğiniz faturadan kullandığınız günler çıkarılarak kalan mebla size iade ediliyor.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    o zaman iyiymiş, cevap için teşekkürler.
  • Yani cok ovulse anlarimda su yorumlarla asla dusunmem.Bazilari demis tahahhut yok vazgecersiniz filan.Acilcasi musteri hizmetlerini aramaya bile eringec bi insanim.Onlarin nazini cekip bunca ise enerjimi harcayamam

Ozetle en iyi yol bildigin yoldur.Ttnete gececem.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    TTnet sayfasında ki şikayetleri de bir bakın derim:) Ama sizin bileceğiniz iş elbette. Bu hızları asla vermiyor TTnet bir de şaka gibi AKN lerde cabası. 10 yıllık sol ve 5 yıllık ttnet müşteri olarak söylüyorum bunları.

• Hattı 16Mbit görünüp, daha hızlı kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaniler

Buradan ev telefonu olmadan türknet e başvurmayı düşünenler için yazıyorum, ilk önce Türktelekom dan taahhütsüz telefon dahil abonelik başlatın peki neden? çünkü telefon bağlantısını her halükarda Türktelekom ekipleri yapıyor yani siz Türknete abone olmak isteseniz de size telefonu bağlayacak Türktelekom o yüzden kendisine abone değilseniz işinizi aksatırlar sorun yaşama ihtimaliniz artar bu sorunu minimuma indirmek istiyorsanız Türktelekom sonra Türknet geçişi yapın. Bu dediklerim ev telefonu olmayanlar içindi zaten varsa gerek yok

Ben hali hazırda yalın vodafone net kullanıyorum. Türknet'e geçtirmek için eve telefon mu bağlatmak zorundayım bir de ?

• gokhansar kullanıcısına yanıt
    Hocam kablotv olsa hayatta geçmem akk değil artık kotalı tarifeleri var
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Evet telefon bağlantısı mecburi
    Ayriyetten bir işlem gerekmez siz nakil isteyin numara tahsis ederler size. Sizlik birşey yok. Benimki de yalındı ben kapattırdım yeni abonelik yaptım. Sizde dilerseniz o şekilde yapabilirsiniz.

Hatta diğerini kapatmadan Turknete abonelik oluşturun. Turknet açılınca diğerini kapatırsınız. Ben o şekil yapmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 11 Haziran 2017; 23:51:12 >
  • Arkadaşlar online işlemlerden fatura yatiramiyorum. Herkeste aynı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Ayriyetten bir işlem gerekmez siz nakil isteyin numara tahsis ederler size. Sizlik birşey yok. Benimki de yalındı ben kapattırdım yeni abonelik yaptım. Sizde dilerseniz o şekilde yapabilirsiniz.

Hatta diğerini kapatmadan Turknete abonelik oluşturun. Turknet açılınca diğerini kapatırsınız. Ben o şekil yapmıştım.

Ben ev telefonu falan istemiyorum. Şu an Vodafone Net'deki gibi yalın kullanabilir miyim kullanamaz mıyım ? Herkes ayrı bir şey söylüyor.
  • 1. Kademe yurtdışına paketteki 1000 dk. dahil. Gayet iyi aranıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben Türknet'e başvuru yapmıştım , onlar bana oim için kullanıcı adını falan verdiler aktivasyon için belgelerinizi bekliyoruz diye mesajda yolladılar ama ben belgeleri göndermedim konuştuğumda ilk ay ücretsiz cayma hakkınız var demişlerdi. Ben şu an bazı durumlarımdan dolayı vazgeçtim. Başvuru sürecini iptal ettirmek için sanırım faks göndermem gerekiyor fakat belgeleri göndermediğim ve interneti hiç kullanmadığım için faks içeriğinin nasıl olacağını bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qleax -- 12 Haziran 2017; 5:20:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

Ping değerlerim çok arttı neden acaba? 115 çıkıyor

Bende de aynı şekilde. Son 1 haftadır pingde bir anormallik var...
    Telefon tesisi olmadan hat açılmıyor. Göstermelik bir numara veriliyor. Kullanmak zorunda değilsiniz. Tek fatura zaten. Size bir zararı yok. Telefon hattı ile internet hattı aynı kablo üzerinden veriliyor. Dilerseniz splinter yardımı ile hem telefon hem internet kullanabilirsiniz. Dilerseniz de yalnızca internet olarak kullanırsınız.

• 
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.