Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.103
Cevap
232
Favori
710.936
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    3015 Mesaj
    20 gündür kullanıyorum 15 gün sorunsuz kullandım 5 gündür kanser olmuş durumdayım, png oyunlarda 150 den aşşağı düşmüyor sürekli 12 mbit olan hızım 3 mbitlerde dolanıyor (akn olmayan bölgedeyim) Şimdilik çözüm bulamadık bakalım . Olmadı ttnete fırlayacağım öyle böyle gene en iyisi tt net, bu sorunları hiç yaşamamıştım . 5 yıl tt net kullandım 1 kez çağrı merkezini arama ihtiyacı duymadım valla .
    |
    |

Kaç hafta geçti evrakları alalı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    alperloading kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Altyapınız sağlamsa türk.net e geçin yoksa kesinlikle bulaşmayın. Çözüm bulmak gibi bir becerileri yok. Sorun yaşarsanız onunla yaşamaya devam edersiniz. Alt yapı sağlam ise hat 70 mbit ve üstünü destekliyorsa 30-40 mbit hızınız olur sabit. Bu bağlantı size yetecekse geçiş yapın. Yoksa 16mbit adsl ile kesinlikle tavsiye etmem çünkü vaadettiği hızı almanız mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

╚═╦═══╗═║═══║═══════║═══║═╦═══╦═╝
    ══║═══║═║═══║═╔═══╗═║═══║═║═══║══
    ══╠═══╣═╚═══╣═║═══║═║═══║═║╔══╝══
    ══║═══║═════║═║═══║═║═══║═║╚═╗═══
    ══╝═══║═════║═║═══║═╚═══╝═║══║═══
    ╔═════║═════║═║══════════════║══╗
    ÅÿηՄя
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Başvuru yaptım 1 hafta sürmedi açıldı. Gayet memmunum şimdilik. Kablolu bağlantıda 70mb çıkıyor. Wifi de ise 25mb upload 2mb. Bence lokasyon olarak iyi biryerde iseniz kesinlikle deneyiniz.

|
    |
    2 Mesaj
    ben firmayi aramaktan biktim firmayi her aradigimda farkli bir musteri hizmet yetkilis cikiyor ama hic bir islem yapilmiyor sadece bos muhabbet

|
    |

yapa içindeymişsiniz hocam, akk yok size
    |
    |
    Exterminatee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba, ev telefonu babama ait oldugu icin uyelik isleminde bir sikinti cikti. Sonra bu formu yolladilar nasil doldurabilirim? Yani o pstn isdn kismina ne yazacagim, isletmeci yetkili bayi yerini onlara gonderdigimde onlar mi imzalayacak orayi? Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 2 Haziran 2017; 14:40:1 >
    Qualcomm Snapdragon 835 Octa-core CPU, Adreno 540 GPU | 6-inch Optic AMOLED (18:9), 2160x1080 FHD+ | 64/128GB UFS 2.1 | 6/8GB LPDDR4X Ram | 20MP (IMX 376k) f/1.7, 16MP (IMX 398), f/1.7 Dual Rear Camera | 16MP (IMX 371), f/2.0 Front Camera | 3300mAh Battery | One-touch fingerprint sensor | 802.11ac Wi-Fi, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0, aptX HD, USB-C (2.0), NFC ,GPS
  • Yarbay
    2720 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: karaniler

Siz ayın 1 inde mi abone olmuştunuz ? türknet aboneliğin başlamasını akk sıfırlama günü yapıyor

Hayır hocam 27'si gibi

|
    |

Orijinalden alıntı: cyber tech

O sorun genelde her akn sıfırlama döneminde olur modemi 30 saniye kapatıp tekrar açarsanız düzelir

turk telekomda hiç yaşamamıştım, garip.

|
    |

Formu babanızın bilgileri ile doldurun PSTN yazan yere şuanda kullanılan telefon noyu yazın ve babanız imzalasın, sonra formu gönderin.
    |
    |
    Yaxis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cok tesekkurler
    |
    |
    prisonbrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Qualcomm Snapdragon 835 Octa-core CPU, Adreno 540 GPU | 6-inch Optic AMOLED (18:9), 2160x1080 FHD+ | 64/128GB UFS 2.1 | 6/8GB LPDDR4X Ram | 20MP (IMX 376k) f/1.7, 16MP (IMX 398), f/1.7 Dual Rear Camera | 16MP (IMX 371), f/2.0 Front Camera | 3300mAh Battery | One-touch fingerprint sensor | 802.11ac Wi-Fi, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0, aptX HD, USB-C (2.0), NFC ,GPS
  • Yarbay
    3630 Mesaj
    Başvuru formunu sistem otomatik mi yolluyor?
    Pazar taahütüm bitiyor ona göre başvurmak istiyorum.
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj
    Sözde yapa altyapısındasınız diyorlardı. Sürekli neden vdsl'e geçmediğim ile ilgili gerek online'dan gerek twitter'dan sorduğum için geçen hafta perşembe aradılar. Yapa santrali yapım aşamasında, süre veremiyoruz bitince yapa altyapısında kullanacaksınız diyorlar. Yapa sorgulama açıldığından beridir yapada görünüyor benim adres. Tamam madem santral yapılmadı, bari 150gb akn'li vdsl kullanayım diye kayıt açtım. Bir hafta oldu dönen yok. Yazık, bunlar yüzünden ev telefonumu Turk Telekom'dan çıkarmak zorunda kaldım.

Hiçbir şekilde önermiyorum. Gerçi biz önermesek de ne de olsa taahhüt yok diye geçiş yapın diyecekler, buraya sadece olumsuz yorum yapanlar geliyor diyenler olacak ama ben yine de bulunduğunuz tarifeden memnunsanız kesinlikle önermiyorum Turknet'i. Abonelik başlangıcından beri bekliyorum ki bunlar sorunu çözecek ben de olumlu yorum yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sage12 -- 2 Haziran 2017; 16:13:37 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Başvurunuzu oluşturduğunuz da daha doğrusu müşteri temsilcisi ile konuşarak başvuru başlattığınızda mail adresine geliyor. Müşteri temsilcisi size anlatıyor zaten gelecek diye. Sözleşmeye abonelik bilgileri girilmiş şekilde geliyor. Siz sadece 2 sayfada isim imza yeri var onları imzalayıp yolluyorsunuz. Bugünden arayarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 2 Haziran 2017; 17:20:44 >
    |
    |
    michael j fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    227 Mesaj
    3 gunde aboneligim aktif oldu(evrak kargo vs dahil). Sehir disinda oldugum icin bu aksam kullanmaya baslicam hiz degerlerim icin aksam editlerim.

|
    |
    Geçtiğim güne Allah belasını versin. 16mbit olan kampanyadan 75mbit olana geçtim. Vdsl modemim bozuldu tekrar aynı gün 16mbit e geçişimi istedim hemen gerçekleştirdiler. Ekim 2016 tarihinden bu yana hiç bir sıkıntı yaşamadan kullandığım internetin anasını ağlattılar. İp gelmiyor diyorum bana modemi resetle , ayarları düzgün gir falan diye akıl veriyorlar. Ulan gerizekalımıyız o ayarları yapamayacak. 2 farklı adsl modem denedim bu salakların dediklerini uygulamak için, evin diğer odalarına taktım ( aylardır sıkıntı yok ama insan deniyor işte) ama hata devam ediyor. Bu sabah modem kurulumuna elit ekip geldi. Hayırdır dedim modeminizin kurulumunu yapacaz dedi . Sabah sabah 24 tl istedi birde gerek yok kuruluma kolay gelsin dedim yolladım. 3 saat önce tekrar aradım mh temsilcisini şansıma erkek çıktı modeminizde sorun var dedi. Gel dayı beraber kurulum yapalım dedim beraber kurulum yaptık. Utanmadan evet Alp Bey modeminizde sıkıntı yokmuş diyor Hele şükür anladınız dedim. Tekrardan elit ekip için randevu oluşturdular. Sorun şu: türktelekom aktif etmedi! Ama bunlar bu küçücük sorunu koskocaman sorun haline getiriyorlar çünkü çalışanlar hiçbir şeyden anlamıyor ppağan gibi aynı şeyi tekrarlıyorlar. Pazartesi ekip gelecek aaa modemde, hatta sorun yokmuş. Saha ekibine haber vercekler 24 saat içinde internet gelecek. Olan kime olacak bize olacak. Telefondan interneti harcayacaz aşım yapacaz bize boş yere yüksek miktarda fatura gelecek Bu ay son bu kadar macera yeter. Fazlasıyla parayı veririm ttnet e hiç olmazsa piskolojim bozulmaz.

• Teğmen
    126 Mesaj
    bugün evrakları gönderdim. bakalım pazartesi salı belli olur. ttnetten geçmediğim için bağlantıda sorun çıkacağını zannetmiyorum.
    |
    |

|
    |
    577 Mesaj
    yapa altyapısına filan geçmeyin aman diyim sorunlar peşinizi bırakmaz kota kalktı diye sevinirken rezalet bir internete sahip oldum 5 gündür internetede bağlanamıyorum artık müdahelede etmiyorlar öyle arıza kaydı açık 5 gündür
    internetim sürekli kopuyor çözüm yok mobilden giriyorum düşünün 5 gündür ızdırap oldu.

Geçmeyin türknete filan tavsiye etmem 20 lira fazla veririm ttnete geçerim en azından bir şekilde sorun çözülüyor.
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.