Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    E hadi hayırlısı :)
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    Hocam cok tesekkurler yardimci oldugun icin.
    Internetim bugun sabah geldi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

E kullan tabi :) iptal etmeyin yahu

ttnet var zaten, ama iptv için 2. hat almayı düşünüyorum da..

Bebek kamerası mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

E kullan tabi :) iptal etmeyin yahu

ttnet var zaten, ama iptv için 2. hat almayı düşünüyorum da..

Bebek kamerası mı var?

yok, iptv üzerinden maçları ve amerika yayınlarını izlemek istiyorum, laptoptan arayıp bulmak uğraştırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 8 Nisan 2016; 11:07:27 >

Takibi de çok zor olur böyle
  • Pazartesi başvurdum salı evraklar ulaştı hala ekipler gelip bağlantı yapıcaklar diyorlar bana bu haftasonu lazım bugün ekip gelse interneti hemen açabilirlermi.
  • Pazartesi evraklar teslim edildi, salı telefon hattı açıldı, cuma sabahı internet bağlantısı geldi. Hız 12.90 mb. Şu an için sıkıntı yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salı günü evraklar ulaştı. Çarşamba günü telekomdan aradılar bağlantı için geldik evde yoksunuz diye rica ettim tamam eski hattınız varmış aynı şekilde yapıyorum dedi. Dün itibariyle internet telefon herşey açılmış ama şehir dışında olduğumdan henüz test falan edemedim umarım sorun çıkmaz. Doominsert arkadaşada ayrıca teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turknette herşey çok guzel ama akşamları işkenceye dönüyor resmen. hıçbir video ve sayfa acılmıyor. o vaad ettıklerı hızlarda hayal zaten.
    süperonline 7 ay tahattüm varmış tarafıma 260 tl ödeme çıkar diyorlar

türknetteki öperatör olmadığını söylemişti
    TurkNet taahhütünüzü göremez diğer firmadan. Ancak 2 yıldan fazla aboneliğiniz var ise büyük ihtimalle yoktur demiştir. Ancak bazen firmalar çaktırmadan size ekstra kota tanımlaması yaptık bilginize diyip, onayınızı alıyor aslında, taaahhütünüzü de yeniliyor vs.
    umarım 7 ay sonra bu tip cazip kampanya olur
    Olacaktır mutlaka
  • işin ilginci telefon ile işlem yaptım mailime gelen evrakları imzalayıp yollamadığım halde benden yazılı iptal dilekçesi istediler bende yazdım 0212 216 55 60 nolu fax a yolladım bir saat sonra dilekçemin alındığı 7 gün içerisinde tarafıma ulaşıp gerekli işlemleri gerçekleştireceklerini söylüyorlar. yazılı emrim olmadan aboneliğimi aktif hale getirmezler umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 8 Nisan 2016; 14:30:15 >
    herhangi bir dilekçe göndermenize gerek yok. Eğer evrakları gönderdiyseniz ve işlemler tamamlandı ise o zaman iptal dilekçesi gerekiyor.
    görevliye durumu anlattığım halde iptal dilekçesi istedi, iyi o zaman içim rahatladı
    Bu konu ile ilgili müşteri hizmetlerine mail attım. Sonuçta hatalı bir bilgi düzeltilsin ;)
  • doominsert arkadaşım sayesinde internet ve telefon hizmetim saatler içerisinde aktif hale getirilip bağlantısı yapıldı fakat altyapıdaki bozukluktan dolayı 5.79 hızını alabildim en azla 2016 da altyapının ne durumda olduğunu görün ttnet altyapısı olduğu için turknete bi lafım yok ama ttnet gözümde bir kez daha düştü.
  • Arkadaşlar buay iki fatura geldi, nisan içinde var , ön ödemeli sistem değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.