Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.919
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    3034 Mesaj
    Ben de geçen hafta itibariyle Turk. Net e geçtim. Abonelik basvurum ve evraklari göndermem ile hattimin Turk. Net e acilma suresi 5 günde tamamlandı. Pendik /güzelyalı mahallesinde AKNsiz (emin değilim, Turk. Netin soylemi) interneti 24/2 mbit olarak kullaniyorum. TTnetten aldigim Zyxel modem ile sorun yaşamadım. Modemde upload hızım 4mbit gözüküyor ancak gerçek hız 2mbit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

25 Mb ve 50 Mb paketlerde upload (yükleme) hızı 4 Mb 100 Mb olan pakette upload (yükleme) hızı 5 Mb’tir.

Sitesinde 4 mb yazıyor uplod hızı, neden herkes 2 mb alıyor?

Bu bilgi tam olarak nerde yazıyor hocam link atarmısınız, ona göre türknet ile iletişime geçicem, gerekirse btk'ya şikayet edicem 4mbps tanımlanması için

https://turk.net/sik-sorulan-sorular/fiber-internet/

• Teğmen
    170 Mesaj
    ev telefonumu 20 gündür kullanamıyorum.

Numarayı iptal ettirmişler her günde çözecez diyorlar ama hala aynı

|
    |
    mcse2k3

quote:

Orijinalden alıntı: matizkafalar

Arkadaşlar biri şu kablo çekme olayını anlatabilir mi rica ediyorum?

Türk.net vdsl2 başvurusu yaptım. Bu sabah telekomdan geldiler apartman girişindeki telefon kutusunda benim eve giden hattı bulup tık tık bir şeyler yapıp kabloya kağıtta numara yazıp gittiler.

Elektrikçi çağırdım. Evdeki telefon prizlerindeki hat ile aşağıdaki kutudaki hattı eşleştirip gittiler. Şu an hat telefon hattı açık ancak kullanılmıyor.

Bu Cat 6 kablo internet için daha kaliteli bir kablo heralde ama ben sitede oturuyorum, kafama göre kutunun dışından 4.kata kablo çektiremem herhalde. Direkt kutunun içinden duvarlardan da o kabloyu geçiremezler diye düşünüyorum. Yüksek hız almak için ne yapacağız?

normal 2li telefon kablosuyla alabilirsin,ben aldım ama sefam 2 gün sürdü,kapattırlar,açtılar düşürdüler.

Ama 75mb pakette 60mb net hız aldım,küçük aile apartmanı olduğundan rahatça kablo çekebildim ben,bina içindeki kablo çalışmıyor nedense.

• Yarbay
    5050 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

25 Mb ve 50 Mb paketlerde upload (yükleme) hızı 4 Mb 100 Mb olan pakette upload (yükleme) hızı 5 Mb’tir.

Sitesinde 4 mb yazıyor uplod hızı, neden herkes 2 mb alıyor?

Bu bilgi tam olarak nerde yazıyor hocam link atarmısınız, ona göre türknet ile iletişime geçicem, gerekirse btk'ya şikayet edicem 4mbps tanımlanması için

https://turk.net/sik-sorulan-sorular/fiber-internet/

Fiber diyor burda, bizim kullandigimiz hizmet vdsl

• Yüzbaşı
    460 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

Arkadaşlar birde vdsl için fiber gibi cat kablo falan birşey çekmeye gerek varmı? yoksa tamamen mevcut telefon hattı üzerinden adsl gibi hiçbirşey yapmadan geliyor mu

bilgi verebilirmisinz arkadaşlar. şuan telefon + adsl kullanıyorum turkten. hiçbir değişiklik yapmadan eğer destekliyorsa vdsl kullanabilir miyin. kablo vs çekiliyor mu

quote:

Arkadaşlar birde vdsl için fiber gibi cat kablo falan birşey çekmeye gerek varmı? yoksa tamamen mevcut telefon hattı üzerinden adsl gibi hiçbirşey yapmadan geliyor mu

bilgi verebilirmisinz arkadaşlar. şuan telefon + adsl kullanıyorum turkten. hiçbir değişiklik yapmadan eğer destekliyorsa vdsl kullanabilir miyin. kablo vs çekiliyor mu

Bende merak ediyorum aynı soruyu? Cevap bulursanız pm ler misiniz

• Yüzbaşı
    460 Mesaj

Elbette haber veririm. bir cat 6 muhabbeti falan birşeyler dönüyor ama çözemedim konuyu :)
    |
    |
    Muhakkik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Muhakkik

quote:

quote:

Bende merak ediyorum aynı soruyu? Cevap bulursanız pm ler misiniz

Altyapınız destekliyorsa vdsl ye geçebilirsiniz. Herhangi kablo çekmenize gerek yok. Ben 4 gün önce geçtim adslden vdsl'ye
    |
    |

• Yüzbaşı
    874 Mesaj
    quote:

quote:

2 ay kadar önce adsl2+ dan (yalın) vdsl e geçiş yaptım.herhangi bir yeni kablolama yapılmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sê7êN SKY -- 12 Mayıs 2017; 11:38:48 >
    Bugüne kadar karşılaştığım en kötü internet sağlayıcısı ve müşteri hizmetleri. 1 aydır interneti bağlatmaya çalışıyorum bir türlü yapamadılar, en son 2 gün önce kapatın dedim bir de üstüne 60 tl fatura çıkardılar. böyle rezil bir hizmet olamaz, müşteri hizmetlerine iki laf fazla söyleyince telefon susuyor sanki çekmiyor gibi yapıp telefonu kapatıyorlar. Aynı konuda diğer müşteri hizmetleri anında ararken turknetin umurunda değil arayıp özür dileme zahmetinde bile bulunmuyorlar.
    |
    |

şu ttnetten bir türlü kurtulamadık gitti arkadaş elin dandik romanyalısı 100mb tamamen sınırsız interneti 50 liraya kullansın biz daha kotayla uğraşalım içler acısı bir durum ya

teşekkürler
    |
    |
    Sê7êN SKY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

20 TL. ye kadar ödüyor.

|
    |
    USHAKA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elin Romanyalısı 100 Mbiti her yere 100 Mbit olarak kullanmıyor. Ülkemizde olması gereken ama ttnetin diğer servis sağlayıcılarına fahiş fiyatla sattığı trafik yüzünden uygulanamayan ülke içi sınırsız 100 Mbit ülke dışı 50-75 Mbit gibi tarifeleri mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    starnetcafe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam pazartesi internetten mi başvurdunuz yoksa evrakınız mı vardı türknete
    |
    |
    matizkafalar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

dostum dikkat çekmek istediğim nokta şu; tek elcilik ülkeyi ttnete bağlayan zihniyet utansın bizim suçumuz ne
    |
    |
    plusnettr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sürekli bir kulp takmak istemiyorum ama Turk.net'te kota sanki çabuk mu doluyor? Normalde ayın 25'i gibi biten 100GB kotam, Turk.net'te daha ayın 12'inde 120GB'ye ulaşmış durumda. Kullanım ise aynı nasıl oluyor bu iş. Turk.net dışında benim de bunu sayabileceğim bir yöntem var mı?

Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 12 Mayıs 2017; 10:44:47 >
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.