Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.308
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2089 Mesaj
    Ankastreden gelen kabloyu direkt modeme taksam intenet kullanabilir miyim yoksa telefonu da araya takmak zorunda mıyım?
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Ben 6 aylık superonline abonesiyim. Cayma bedeli olarak çıkacak miktarın bir kısmını ödüyor mu Türk net?

120 tl'sine kadar ödüyor
    |
    |
    |
    |
    |
    |

olabilir böyle şeyler hemen kızmana gerek yok bence. bir ara konuş anlat durumu. karşı ödemeli kargo gönder bir arkadaş adres vermişti burada unuttum şu an. turknetin en iyi özelliği taahhütsüz olması sırf bunun için bile seçilebilir. 22 ay kullandığım superonline fiber interneti iptal ettirip 310 lira cayma bedeli ödedim kapattım. sebebi bodrumdaki cillop gibi fiber kutusundan ikinci kata kablo çekmeye üşenip karşı komşumun kablosuna ek yapmışlar ping 200 800 2500 lerde geziyordu bu kurnazlıkları yüzünden kapattım neti. turkneti duydum denedim çok memnunum 7 aydır. eğer fiber bağlatmayacaksan hepsi aynı kablo zaten firmanın önemi yok alacağın hız belli. ben tekrar denemeni tavsiye ederim karar senin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    C Y R E X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sakın karşı ödemeli göndermeyin, almıyorlar. iade okur bpşuna iade parası da ödersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    McCloskey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    985 Mesaj
    Türknet online kayıt yaptırdım sadece belgeleri göndermesi kaldı ama şikayet çok olduğunu görünce vazgeçtim tekrar ttnet e sözleşme yapıcam

Zaten 16 mps adsl var alt yapı daha fazla desteklemiyor birde 1mps hızlar ile uğraşmayayım

|
    |
    |
    |

bir ara okumuştum tekirdağ adresi vermişti biri karşı ödemeli gönderin buraya alıyorlar demişti diye hatırlıyorum doğru değil miydi acaba. o zaman en iyisi arayıp sorun kimseyi yanlış yönlendirmiş olmayalım

|
    |
    deneme1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    turknet 32mb kullanmama rağmen aldığım maksimum hız 18, bu sorunu yaşayan var mı? ttnet kullanıyorken 2424 mbps'e kadardı fakat testlerde 25 çıktığı bile oluyordu. Turknete arıza kaydı bıraktım, tesisatınızı bir elektrikçiye kontrol ettirin diyorlar, halbuki sorun olduğunu düşünmüyorum 2 ay önce sorun yoktu ttnet kullanırken. Modem arayüzünde de sanırım hızımı 22ye sabitlemişler. Detayları bilen bir arkadaş modem değerlerime bakabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan147 -- 8 Mayıs 2017; 15:34:23 >
    |
    |

dediğin gibi hattı 22 ye sabitlemişler, klasik %20 civarı kesintiyle ise 18 alıyorsun. hatında alabileceğin max. hız da 22 görünüyor zaten. daha fazla verseler bağlantı kopar. eğer evin tesisatından eminsen, ttnet'ten türknet'e geçerken portunu değiştirmiş olabilirler. çünkü şu haliyle hat zayıflaması fazla ve max. 22'ye kadar alabilirsin görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire.Sword -- 8 Mayıs 2017; 15:33:5 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kaan147
    |
    |
    |
    |
    Garip bir firma abimde ve bir arkadaşta sorunsuz ama diğer arkadaşta bussuru problem. Yani sorun olabilir de olmayabilir de, bu konularda çok şikayet var zaten turknetten, bunları duzeltseler çok abone kazanacaklar

Benim hız 43 şuan ve o garip %20 kesintiyle 32 alabiliyorum resmen halbuki 60 alıyordum. Mücadele edelim hocam haberleşelim
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    mcse2k3

quote:

Orijinalden alıntı: mcse2k3

quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

hocam benzer sorunu ben yaşadım, 75 mpbs hız ile 61 mpbsyi görüyordum. bir hafta 10 gün sürdü. sonra bir 16ya düşürdüler itiraz falan derken şuan 40 alabiliyorum hız testinde. arıza bildirdim bana da apartman kutunuz eski cevabı verdiler, doğru kutu eski de 10 yıllık kutu interneti aldıktan 10 gün sonra mı sorun yaptı. demek turknetin halt yemesi malesef o zaman şikayete devam

demekki herkese aynı yalanı söylüyorlar adiler.
    İlk fırsatta btk 'ya şikayet edeceğim,şu an 13 mb olarak resmen sürünüyorum,halbuki anlaşmayı 75mb olarak yapmış ve birgüzel de almıştım.

Yeni çağın mafyası bunlar resmen ya,inanamıyorum,anlamayan bilmeyen insanları böyle kandırıyorlar demekki.

türknetten vazgeçip kablonete geçmeyi düşünüyorum
    bunların yaptığı resmen pislik ya.
    https://www.kablonet.net/kampanya/uc-ay-bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcse2k3 -- 8 Mayıs 2017; 16:12:7 >
    |
    |

• Onbaşı
    37 Mesaj
    Max Oran (Yukarı/Aşağı) 5549/22524 kbps
    burada ki 5549 ne oluyor acaba, sürekli artıp azalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan147 -- 8 Mayıs 2017; 16:16:36 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Hocam geçiş tamamlandı mı senin vdsl'e?
    Benim paketi geçirdiler ama hattın geçmesi 3 gün sürer dediler,hala bekliyorum 3 gün geçti.Adsl sinyali veriyorlar halen.

Hocam benim Adsl yide kestiler 4 gündür internet yok Vdsl de bağlanmadı Arıza kaydı açtım cevap yok inceleniyor diyorlar sürekli. Sen ne durumdasın?
    |
    |

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

hocam benzer sorunu ben yaşadım, 75 mpbs hız ile 61 mpbsyi görüyordum. bir hafta 10 gün sürdü. sonra bir 16ya düşürdüler itiraz falan derken şuan 40 alabiliyorum hız testinde. arıza bildirdim bana da apartman kutunuz eski cevabı verdiler, doğru kutu eski de 10 yıllık kutu interneti aldıktan 10 gün sonra mı sorun yaptı. demek turknetin halt yemesi malesef o zaman şikayete devam

demekki herkese aynı yalanı söylüyorlar adiler.
    İlk fırsatta btk 'ya şikayet edeceğim,şu an 13 mb olarak resmen sürünüyorum,halbuki anlaşmayı 75mb olarak yapmış ve birgüzel de almıştım.

Yeni çağın mafyası bunlar resmen ya,inanamıyorum,anlamayan bilmeyen insanları böyle kandırıyorlar demekki.

türknetten vazgeçip kablonete geçmeyi düşünüyorum
    bunların yaptığı resmen pislik ya.
    https://www.kablonet.net/kampanya/uc-ay-bedava

75gb'ı aşınca her 1gb için 50 krş ödeyeceksiniz bunu göze aldınızmı ?
    |
    |

• Yarbay
    2361 Mesaj
    Bende de 4gun once gece kesmislerdi.Sabah baktigimda hala gelmemisti(Ne dsl isigi,ne internet isigi yaniyordu).Ariza kaydi biraktim.Sonra aradilar,modem bagli olsun burdan islem yapiyoruz dediler.Once dsl isigi geldi.Sonra benim kurulumu tekrardan yapmam lazimmis yapamadim,yakindayiz 5 dk ugrayim dedi turk telekom ekibi.Hallettiler ve gittiler.
    |
    |

<<<ASUS TF300T+DOCK TORCH RED KULLANICISI>>>
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.