Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.232
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    146 Mesaj

Hocam bana gelen xxxadsl@turk.net şeklindeydi.
    Aklınızda bulunsun gelen mesajlardan birinde; TurkNet eposta adresinize ait kullanıcı adı ve şifreniz diye yazar ve şifre sadece sayılardan oluşur.

Diğerinde; İnternet erişiminiz kullanıma hazırdır diye meaaj gelir. Kullanıcı adı: xxxadsl@turk.net şifre: sayılar ve harfler karışık şekildedir.
    Düzeltme: Noktalama , ekleme, düzenleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmeaR -- 6 Mayıs 2017; 23:23:51 >
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BarbaraPalvin

Vdsl modemi kendileri vermiyor değil mi? Uygun fiyata vdsl modem hangi modeli alabilirim? Veya türknet para karşılığı modem veriyor mu?

turknet başvuru yaptığınızda alabiliyorsunuz 180 tl ydi sanırım yada kendiniz Asus DSL-N16 gibi bir modem alabilirsiniz 200 tl civarlarında bulunuyor
    |
    |
    Cevap için teşekkürler. Bana arka arkaya gelen 2 mesajda şifre aynıydı sadece dediğim gibi birinde @turk.net uzantısı vardı diğerinde yoktu. @turk.net şeklinde ayarlayıp bıraktım. İnternet yok her durumda. Daha önce de bağlatıp iptal etmek zorunda kaldım bu sefer de farklı olmayacak gibi. İnternet bağlatmak gerçekten mesele Turk.Net de. Bir seferde çözselerdi şaşardım zaten.
    |
    |
    995 Mesaj
    Yav arkadaş bizim yan binada 32 mbit çıkıyor bizde 16 hiç güvenemedim bu işe.
    |
    |

Ordaki hıza bakmayın hocam "Tarife ve Kullanım / Paket Bilgilerim" kısmında 50 mbit yazıyordur. Ondan dolayı 16'ya düşüyor.
    |
    |
    SuSeL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Telefon hattını taşımak istemeyenler için yardımcı olur mu bilmiyorum ama benim de telefon için Türk Telekom'a Taahhütüm vardı o yüzden geçiremem size dedim. Bana telefonda o zaman evinize yeni telefon hattı çekelim yine 60 lira olarak kullanmaya devam edeceksiniz dendi kabul ettim. 2 gün içerisinde Türk Telekomdan ekip geldi. Kabloları ayarladı gitti.
    |
    |
    Thermaltake Element V Black Edition // Thermaltake Toughpower Grand 1050W // MSI Z97 GAMING 7 // Intel i7 4790K 4.0Ghz 8MB Haswell Refresh // MSI GTX 1070 8 GB // Kingston HyperX 16GB 1600Mhz // Samsung Evo 250GB SSD // WD Black 500GB x2 RAID. // WD Black 1TB - 4TB
  • Teğmen
    187 Mesaj

Haklısınız o şekilde galiba. 16 mb ile idare edeceğiz artık. Teşekkürler.
    |
    |
    yusufsk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Grasyas01

Yav arkadaş bizim yan binada 32 mbit çıkıyor bizde 16 hiç güvenemedim bu işe.

Önceki sayfada yazmıştım ama cevap veren olmadı bende aynı durumdayım yan apartmana 24 bizim apartmana 16 gösteriyor ancak müşteri temsilcisi ile yaptığım konuşmada da bana hattımın adlsde 16 vdslde 24 desteklediğini söyledi hangisi doğru bilmiyorum turknete geçince göreceğiz sanırım.
    |
    |
    02:00-08:00 arası aknye yansıyor hâlâ, tek dedikleri "kayıt oluşturduk". Kayıt oluşturduk ne demek, bu bir arıza değil ki kardeşim.

16'ya düşmesi gerekirken 13'e sabitlemişler, ille de telefonda "sizi btk'ya şikayet edeceğim" mi demem gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yılan Serdar

Merhaba arkadaşlar turknet internet için başvurdum 50 mbps ye kadar bağlantı yapılabileceğini söylediler
    vdsl modem almam gerekiyor.
    vdsl2 veya vdsl farkı nedir... turknet kullanan arkadaşlar hangi modemi kullanıyor kısaca bilgilendirirseniz sevinirim.
    modem tavsiyelerinizide bekliyorum

vdsl2 modem olarak asus dsl n-16 (165 tl) ve zyxel vmg3312-b10a v2(185 tl) tavsiye edebilirim ben de araştırmıştım biraz. uygun fiyata yakalayabilirsen daha iyi olur. fiyatlar değişmiş olabilir ben aldığımda böyleydi. zyxel aldım

|
    |
    C Y R E X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Artik btk ya sikayette ise yaramiyorki hocam. 21 ocakta gectim ben turknete adamlar 100 gunden fazla oldu halen telefon tahsisi yapamadilar. Btk falanda ise yaramiyor. Yalin gibi kullaniyorum.

|
    |
    onixo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: HeRo11

Artik btk ya sikayette ise yaramiyorki hocam. 21 ocakta gectim ben turknete adamlar 100 gunden fazla oldu halen telefon tahsisi yapamadilar. Btk falanda ise yaramiyor. Yalin gibi kullaniyorum.

Demek ki telefon hattı ve yalın hat denen saçmalık olmadan da internet verilebiliyormus :-) BTK nin bu saçmalığa el atması lazim aslında... Ama şirketlere söz geçiremez...

|
    |

Orijinalden alıntı: HeRo11

Valla hocam ben öyle bir sıkıntı yaşamadım, bilemiyorum. Dün türkneti btk'ya şikayet mevzusu geçince ne hikmetse internet hızım 13 iken 45 oldu

bu hız mevzusu için bende destek kaydı oluşturdum bakalım düzeltecekler mi. olmazsa bi şikayet daha yazarız btk ya
    |
    |
    onixo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet arkadaşlar taahhütünde 51mbps yazanlardan akk hızı konusunda sonunç alan var mı? Şimdi yeni taahhhütlerde hız bilgisi yazmıyor sanırım altyapının sağladığı kadar yazıyor ancak birkaç ay önce abone olunan hız miktarı yazıyordu taahhütlerde ve 51mbps olarak geçiyordu.

Ben de aynı durumdayım 51/16 destek kaydı oluşturdum dönüş yapmalarını bekliyorum. Bir de aklıma takılan bir kaç soru var. Upload kiminde 4mbit kiminde 2mbit neye göre? Upload 2 iken 4 yapabilir miyiz acaba? Bir de upload yapınca akk den gidiyor mu?

|
    |
    Informed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SEO
üniversite
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.