Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    CLIP, CLIR özelliği kapalı ise görünmez. bu özellik operatörler tarafından açılır yada kapatılır. bunu açmalarını söyleyin.
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Hadi yav sanalkarta limiti az önce açtım çeker herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde sanal kart ile mi açsaydik :)

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Bakalım bu ayı çekecek mi yav fatura neden çıkmıyor ne sitede var ne mail geliyor.

• islamzeki kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler dostum
  • Benim anladigim kadari ile daha yeni bir sistem olduğundan dolayı ön ödemeli , sistemde bazı eksiklikler bulunuyor

• Avantajix ile başvurayim dedim bina no görünmedi aradım onlarda görünüyor oradan başvuru aldılar bu seferde kredi kartı olmadı arayacaz dediler ne şansmis bendeki

• suvari25 kullanıcısına yanıt
    Önemli değil umarım en kısa sürede hallolur işlemleriniz.

• bi kontrol et dostum işine yarayabilir
  • Hükümran kullanıcısına yanıt
    sadece taahhütlü olarak hizmet alan mevcut müşteriler taahhüt süreleri yenilenmeden geçiş yapabilecek. Geçişler Çağrı merkezinden 0850-2888080 den yapılabiliyor.
  • islamzeki kullanıcısına yanıt
    Gelen aramaların görülmesi diye bir özellik var. Bu devre dısı kalmış olabilir. Çağrı merkezinin çözmesi lazım bu işi. Ne dediler?
  • asparuhh A kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. Bir sorun olursa bana iletebilirsiniz
  • cuma sabah hatti cektiler hala aktivasyon yapilmadi ariyorum ama sonuc yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. haftaya girdik belgeler ulaşalı. Halen ne internet var ne telefon. 1 haftadır her gün arıyorum güya en öncelikli kategoridesiniz diyip duruyorlar. Ne iş anlamadım. Zaten hali hazırda hattım var neyi yapamadılar anlamıyorum. Az kaldı sabrım tükenecek iptal edecem talebimi.

• faturasını gören herkes 50 liralık paket olsa keşke diyecektir eminim

bu arada türknet bölümü niye boş veya yasaklı?
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_594/tt.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe_Feyzullah -- 6 Nisan 2016; 11:29:28 >
  • v4science kullanıcısına yanıt
    DM attım dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suvari25

Turknet'e başvuramıyorum ! Sistemlerinde bina No'su çıkmadığı için başvurumu alamıyorlar ! Türk telekomun sisteminde gözükmüyorsunuz dediler. 2 senedir Türk telekom kullanıyorum. TT yi aradım onlarda gözüküyor, Turknet'te sorun var diyorlar.

Çözüm olarak gidip dilekçe vermem gerekiyormuş Türk telekoma sonra onlar gidip turknet e söyleyecekler, turknet sistemini düzenleyecek vs vs vs vs.

Bir sürü zorluk çıktı. Madem kendi sistemleri eksiklik var, bunu kendileri tamamlamaları lazım. Beni niye uğraştırıyorsunuz ! Siz yapamıyor musunuz dediğimde "Türk telekomla görüşecek yetkili çalışanımız yok diyorlar" Resmen başından savdılar.

Hadi uğraşsam ne zaman başvuru yapabilirim diyorum cevap yok. Başvuradan sonra kargosu bağlantısı vs vs. öbür aya anca bağlarlar.

Şahsen gördüğüm muamele sonucu şu an Turknetten vazgeçtim. Daha acemi oldukları belli. TT'nin kotası vs düşük ama şu an arasam ertesi güne internetimi bağlarlar. Umarım yetkili birisi bu başlığı okuyordur. Kendi sistemlerini düzeltmekten acizler başka birşey diyemiyorum.

Aynı sorunları yaşadım iki günde hallettim. Sonra avantajix üzerinden Türk net başvurumu yaptım evrakları yolladım hattın açılmasını bekliyorum. Senin yapacağın iş il Telekom müdürlüğüne gidip alt yapı sorunu için dilekçe vermek. Onlar ilçe yada mahalle artık neyse orayla iletişime geçiyorlar, sana en yakın ekipler seni arayıp adresini alıyor. Gelip gerekli düzenlemeyi yapıyor ve ertesi günü Türk net sisteminde adresin çıkıyor alt yapı desteği geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 6 Nisan 2016; 11:48:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• doominsert kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Dsmart Tv+Net'den Turk.net'e geçiş yapıyorum. Dün evraklarım ulaşmış. İnşallah pişman olmayız.
  • Dün evrakları yolladım. Bunun en büyük nedeni ttnetteki terbiyesiz çalışandı. Ben kapattırmaya gittiğimde "bir teklifiniz var mı kapattırmamam için" dedim, "zaten indirimli kullanıyorsunuz nasıl bir teklif olacak diyip 60 tl ye "50 gb kota 8mbps hız" teklif etti.

Orada küfür etmemek için kendimi zor tuttum. Dalga geçiyorlar resmen.

TürkNet e sırf cesaretinden ve taahhütsüz tarife olayını geri getirdikleri için geçiş yapıyorum helal olsun adamlara.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.