Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.934
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    959 Mesaj
    Canli destek ile görüştüm 2-8 işliyor diyorum hata yok sistemde diyor sabahtan beri isteyim saat 8 de başlıyorum halen isteyim 16 gb indirmiş görünüyorum nasıl is bende anlamadim
    |
    |

Orijinalden alıntı: yasin613

Ttnet hattimi turk net e tasiyacagim... Fatura donemim 1 ile 30 u arası... İslemleri simdi baslatsam ttnet tam fatura mi çıkarır yoksa kullandığım kadarını mi öderim?

Bu konuda yardımcı olacak biri var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

02.15 te modemi resetleyip indirme yaptim 5gb kadar gayette kotaya eklenmiş.
    |
    |

Karadeniz Teknik Üniversitesi
  • Emekli Yönetici
    8356 Mesaj
    Birebir aynısını yaşadım banada aynı cevabı verdiler...Bakalım kota dolunca ne olacak, hızım düşerse ekşiyecem başlarına...
    |
    |

Kullandığın kadar ödersin bana öyle yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 3 Mayıs 2017; 17:52:37 >
    |
    |
    Bahsedilenler: yasin613
    |
    |
    hız dalgalanması sorunu yaşayan arkadaşların dikkatine. arkadaşımdan edindiğim bilgiye göre eğerhat değerlerinde sorun yoksa bu sorun sebebi santraldeki portun haddinden fazla kişiye paylaştırılmasıymış. Yani burda TTNET in bir etik olmayan uygulaması olduğunu gösteriyor. port değişim talebinde bulunup bu durumu belirtmek bir çözüm olabilir. az önce 45 mbit hız aldım sonraki testte 4 mbit. böyle bir saçmalık olamaz. interneti aynı portta olduğumuz insanlarla aynu anda kullandığımızda bu hız dalgalanma sorunu olabilir gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huzyin67 -- 3 Mayıs 2017; 18:13:53 >
    |
    |
    Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
  • Binbaşı
    1002 Mesaj

Tesekkur ederim hocam o zaman birkaç güne geçiş işlemlerini baslatayim

|
    |
    kel_bakkal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Ttnet hattimi turk net e tasiyacagim... Fatura donemim 1 ile 30 u arası... İslemleri simdi baslatsam ttnet tam fatura mi çıkarır yoksa kullandığım kadarını mi öderim?

Hocam ben fatura kesilmeden 1-2 gun once turk.net'e gectim. Kampanya indirim tutarlarini geri istediler 280 kusur lira fakat hala faturalandirilmadi, faturulandirilinca ben size durum hakkinda bilgi veririm

|
    |

Corsair K95 RGB Cherry MX Red
  • Yarbay
    2361 Mesaj

Hocam geçiş tamamlandı mı senin vdsl'e?
    Benim paketi geçirdiler ama hattın geçmesi 3 gün sürer dediler,hala bekliyorum 3 gün geçti.Adsl sinyali veriyorlar halen.
    |
    |
    emurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

<<<ASUS TF300T+DOCK TORCH RED KULLANICISI>>>
  • Binbaşı
    1002 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

quote:

Hocam ben fatura kesilmeden 1-2 gun once turk.net'e gectim. Kampanya indirim tutarlarini geri istediler 280 kusur lira fakat hala faturalandirilmadi, faturulandirilinca ben size durum hakkinda bilgi veririm

Bekliyorum hocam...faturalar birkaç güne sisteme yansir muhtemelen

|
    |

• Yüzbaşı
    533 Mesaj
    Değerli arkadaşlar,

12.11.2017 tarihinde vodafone taahhüt sürem sona eriyor.
    ADSL - 16 Mbit'e kadar 60 gb Akk tarifem.

Şimdi taahhüt bitiminde ne yapmam lazım ? Vodafone aboneliğimi bir bayiye gidip sonlandırmam gerekiyor mu ? yoksa taahhüt bitiminde başka bir İSS'ye geçiş yapsam otomatik olarak vodafone aboneliğim sona eriyor mu ?

Bilgilendirirseniz sevinirim.
    TÜRK ÖVÜN, ÇALIŞ, GÜVEN...Cebren ve hile ile aziz vatanın kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. İktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler.Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti'ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
    Referanslarım için TIKLAYINIZ
  • Er
    11 Mesaj
    ttnet yalın adslden turknete geçiş yaptım da telekom bina girişine ucu açık 2 tane kablo bırakmış üstünde telefon numarası yazılı şimdi bu kablolar eski kabloların yerine mi takılacak yoksa dairede 2 tane telefon portu var birine adsl öbürüne telefon mu bağlanacak (hali hazırda adsl çalışıyor ancak telefonda çevir sesi yok)
    |
    |

Orijinalden alıntı: nike35

Değerli arkadaşlar,

Şimdi taahhüt bitiminde ne yapmam lazım ? Vodafone aboneliğimi bir bayiye gidip sonlandırmam gerekiyor mu ? yoksa taahhüt bitiminde başka bir İSS'ye geçiş yapsam otomatik olarak vodafone aboneliğim sona eriyor mu ?

Taahhüt un son ayında iken turk net e internet ini taşımak için başvuracaksın hic bağlantın kesilmeden vodafone aboneliğin sonlanacak türk net aktif olacak

|
    |
    Bu ttnetten 16 mb'a kadar ultranet tarifesi kullanıyorum fakat aldığım hız 9-10 mb en fazla. Hızımı arttırın diyorum santrale göre alabileceğiniz hız bu normal değerlerde diyorlar. Israrla 16 mb çıkarın sorun olursa size dönüş yapar düşürürüz diyorum yok diyorlar beni deli ediyorlar hat değerlerim bunlar yardımcı olur musunuz?

Ss:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 4 Mayıs 2017; 13:16:43 >
    quote:

Orijinalden alıntı: SinanOzerS

TTNet altyapısı bölgemde VDSL göstermesine rağmen TurkNet altyapısı VDSL göstermiyor. Ne kadar da umutlanmıştım, boşa çıktı.

hocam bölge neresi acaba?Böyle bir durum olduğunda adsl mi teklif ediyorlar?
    |
    |

quote:

Değerli arkadaşlar,

Taahhüt un son ayında iken turk net e internet ini taşımak için başvuracaksın hic bağlantın kesilmeden vodafone aboneliğin sonlanacak türk net aktif olacak

Cevap için teşekkürler.

Sizde öyle mi oldu ? Daha sonra demesinler, bayiye gidip ıslak imzayla dilekçe vermeniz gerekiyor diye.

Bir de şuanda ADSL benim sistem. Türknet'e başvuru yapınca VDSL olarak değiştiriyorlar mı ?

Bilginiz var mı bu konu hakkında ?
    TÜRK ÖVÜN, ÇALIŞ, GÜVEN...Cebren ve hile ile aziz vatanın kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. İktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler.Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti'ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
    Referanslarım için TIKLAYINIZ

• Binbaşı
    1002 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Değerli arkadaşlar,

Cevap için teşekkürler.

Sizde öyle mi oldu ? Daha sonra demesinler, bayiye gidip ıslak imzayla dilekçe vermeniz gerekiyor diye.

Bir de şuanda ADSL benim sistem. Türknet'e başvuru yapınca VDSL olarak değiştiriyorlar mı ?

Bilginiz var mı bu konu hakkında ?

Ben yapmadım birkaç güne islemleri başlatacağım ama birkaç gün önce turk net i aradım bu şekilde söylediler... Cep telefonunda numara taşıma işlemi gibi hocam... Vdsl varsa geçersin ama boş port falan olması gerekir...

|
    |

• Teğmen
    102 Mesaj
    ttnet 16 mb 50gb yalın internet kuulanıyordum, 50gb kadar 11-12mb 50gb dan sonra 2-3mb ile bağlanıyordum. taahhütüm bitmesine yakın ttnet ile görüştüm 16 mb 75 gb 65 tl 24 ay taahhüt dediler istemedim. taahhütüm bittikten sonra turknetin sitesinden sorgulattım 50mb akk sınırsız görünüyordu başvuru yaptım ttnet fatura kesiminden bir gün öncede geçişim sağlandı. önce adsl bağladılar 2 gün sonrada vdsl ye geçiş yapıldı. esasen ttnette vdsl gözükmüyordu daha sonra port taktılar sanırım. ilk gün kesinti oldu hemen turknete kayıt oluşturttum. yarım saat içinde türk telekomdan geldiler baktılar sıkıntı yok dediler birde hızımı 102mb bağlamışlar online işlemlerdende kontrol ettim aynen öyle. hızım 40mb ile 60 mb arasında değişiyor şimdilik.
    |
    |
SEO
üniversite
Lastik Fiyatları
haberler
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.