Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir binaya interneti yayan kullanıcılar oluyor.
    Onlar içindir bu maddeler muhtemelen.
    1-2 tb gibi rakamlara kadar böyle şeylerin olacağını zannetmiyorum.
    (Kişisel görüşüm, resmi olarak bildiğim birşey yok tabi.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Bir binaya interneti yayan kullanıcılar oluyor.
    Onlar içindir bu maddeler muhtemelen.
    1-2 tb gibi rakamlara kadar böyle şeylerin olacağını zannetmiyorum.
    (Kişisel görüşüm, resmi olarak bildiğim birşey yok tabi.)

Ben de bu şekilde umuyorum ancak bu madde ile 151 GB olunca bile istediklerini yapabilirler manasını çıkartmam yanlış değil bence hocam.
  • gestapooo G kullanıcısına yanıt
    Ayni durum bende var hocam.Paket gecisini yapiyorlar ama hat gecisi 3 gun suruyormus.Modem arayuzunden de hala adsl ile baglandiginiz gorebilirsin.Beklemekten baska care yok gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokceonur kullanıcısına yanıt
    O anlamı çıkarmak doğru yani bu hakkı alıyorlar.
    Ancak normal bir kullanıcı için kullanacaklarını zannetmiyorum.
    Bunların analizini illaki yapıyorlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O Dedi Yoh Yoh

quote:

Orijinalden alıntı: xians35

Benim bir sorum vardı ama alt yapı sorgulamasında hattın 75 mbit e kadar desteklediği yazıyor.

Ben türknet'e geçersem 75 mbit kullanabilecek miyim ? yoksa gidip 8 mbit mi verecekler ?

benim 77 mbps destekliyor ama max hız 21 mbps alıyorum ilk aylarda 40 30 mbps alıyordum sonra düşürdüler

Arayıp sormadın mı hocam 77 mbps nerede 21 nerede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trabzonspor

quote:

Orijinalden alıntı: O Dedi Yoh Yoh

quote:

Orijinalden alıntı: xians35

Benim bir sorum vardı ama alt yapı sorgulamasında hattın 75 mbit e kadar desteklediği yazıyor.

Ben türknet'e geçersem 75 mbit kullanabilecek miyim ? yoksa gidip 8 mbit mi verecekler ?

benim 77 mbps destekliyor ama max hız 21 mbps alıyorum ilk aylarda 40 30 mbps alıyordum sonra düşürdüler

Arayıp sormadın mı hocam 77 mbps nerede 21 nerede

Aramaz mıyım dostum? Hem de kaç defa aradım.Ama ilgilenmiyorlar. Hızı yükseltecem diye uğraşırken 2 mbps ye düşürdüler bir ara,zar zor 20 ye çıkartabildim daha da kurcalamıyorum.

• Statist kullanıcısına yanıt
    Ben TTNet modem kullanıyorum. Turk.Net'e geçtikten sonra birisinden aldım sıfır olarak 100 Tl ye. Sıkıntısız kullanıyorum.
  • Bu turk.net te 50-75-100 Mbps hız alabilen ve kota uygulanmayan aboneler var mı burada? Nerede hangi mahallede abonesiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk paketi açtığımda 51mbite kadar veren turk.net bi anda sizin hep 50 idi demeye başladı... su ana kadar gönderdikleri tüm maillerde 51 mbit yazmasına rağmen...

edit: akk sonrası üst limitten değil bi alt limitten vermek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iexorcism -- 1 Mayıs 2017; 12:50:13 >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Yani vdslde yapa varmi bende merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: iexorcism

ilk paketi açtığımda 51mbite kadar veren turk.net bi anda sizin hep 50 idi demeye başladı... su ana kadar gönderdikleri tüm maillerde 51 mbit yazmasına rağmen...

Sorun ne hocam anlamadım 50 megabit alıyorsun ama 51 mi verilmesini istiyorsun :)
  • Temmuza kadar zam gelmezse buradayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzonspor kullanıcısına yanıt
    hocam bu kampanyanın ilk çıktığında başvuranlardanım. o zaman 51 mbite kadar diye imzaladım sözleşmeyi akk dolunca hız da 32 civarına düşecekt 50-100 arasında olduğundan. bunlar o yüzden paketi hemen 50 mbit gibi yapmışlar 2 gün önce falan şuana kadar gelen tüm fatura mailleri ve kampanya sözleşmesinde 51 mbit yazıyor belirtince sizin hep 50 idi şeklinde etik olmayan bir hareketleri var
  • Trabzonspor kullanıcısına yanıt
    Eğer 50 mbps olursa akk sonrası hız 16'ya 51'e kadar olursa 24'e düşecek hız daha sonra farkettim aynı şey bana'da oldu online işlemlerde paket 51 yazarken btk kararı sonrası 50'ye düştü hız.
  • Beyler ben aktif olarak ttnet kullanıyorum. Hem sabit hat hemde internet olarak. İnternetimi turknet e geçirmek istiyorum fakat sabit hattımı kapatmak istemiyorum. Çünkü yıllardır aynı numara olduğu için(20yıl) yaşlılar vs cep yerine direk evi arıyor. Bu şekilde yapabilir miyim? Bilen yardımcı olursa sevinirim.

• arkadaşlar merak ettiğim karttan otomatik ödeme talimatı yapmak zorunlu mu ?
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Olası 4-5 aile ortak kullanımların önüne geçmek içindir o madde
  • Hipotermi kullanıcısına yanıt
    Tabiki yapabilirsin.
    Sadece internet ve telefonunu türknete taşıyacağına dair başvuru yap.
    Bir haftada temiz en kötü
  • Cuma günü evraklar ellerine ulasti bugun hsla beklemedeyim ne zaman baglanir bu internet

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet572

Cuma günü evraklar ellerine ulasti bugun hsla beklemedeyim ne zaman baglanir bu internet

Yalın internet ise sistem otomatik işliyormuş(Başka bir iss'den geçtiysen) bence yarın falan açılır hocam.

• 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.