Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.081
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    343 Mesaj
    Türknet kulalanıcılarına bulunduğu bölgedeki en yüksek hızı verdi 150 gbdan sonra 3 e düştüğü için hızı ne olursa olsun sadece 150 gb hızlı kullanacaktı. kendileri için pek birşey farketmiyordu şimdi yeni düzünlemeden sonra özellikle yüksek hız alan müşterileri için çok sey değişiyor 50mbps üstü 24 e düşüyor buda superonlinenın akksiz 89 liralık paketine denk geliyor umarım fiyatlamada değişikliğe gitmezler. Fiyatları değiştirmezlerse iyi müşteri toplarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bende altyapılarındayım 16mb AKNsiz kullanabilirsiniz dediler
    1 hafta oldu kaldırmadı AKK.
    |
    |
    alparslan yagmur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Turknetin bu tarifesine geçecektim ttnet ile de yeni taahhüt yapmıştım. Yaklaşık 5 aydır da kullanıyorum. Taahhüt bozma bedeli olarak 300 tl isteyince vazgeçtim. Sizce fazla mı arkadaşlar? Daha önceden taahhüt bozdurup geçen var mı?

|
    |
    Arkadaşlar ben de Türknet'e geçmek istiyorum. Sorguladığımda alabileceğim maksimum hızı 75 mbps gösteriyor ancak altyapı olmadığını söylüyor. Bulunduğum bölgeye ne zaman altyapı kuracakları hakkında bilgi alabileceğim bir yer var mıdır sizce?
    |
    |

Orijinalden alıntı: mrtsrdr

Dün geceki indirmelerim kotadan düşmüş. TürkNet de bir sıkıntı var

Kotadan düşmesi normal değil mi, gece serbest mi yoksa

Arkadaşlar, bu sabah Turk.net'in sitesine girdiğimde "sizin lehinize olacak şekilde" diye iddia ettiği yeni sözleşmeleri ile karşılaştım. Halihazırdaki şartlar ağırlaştırılmış gözüküyor ve bu madde çok dikkatimi çekti.

"TURKNET, hizmet kullanımının mutat kullanım düzeyinin çok üzerinde olması veya hukuka aykırı ya da hileli bir faaliyetin varlığı konusunda haklı bir şüphenin bulunması durumlarında ABONE’ye bilgi vererek hizmeti kısıtlayabilir veya durdurabilir. Bu durumlarda TURKNET’in ABONE’den ara ödeme talep etme hakkı saklıdır."

Benim buradan anladığım eğer AKN'siz olsan bile 300GB indirirsen Turk.net hızını kısıtlayabilir diyor?

Ekran görüntüsü:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 1 Mayıs 2017; 10:58:7 >

• Teğmen
    217 Mesaj
    Onu ben de bilemiyorum. Zaten ilk etapta ttnetten geçiş yaptım bir ay evvel 150 gb kotalı olarak kendim talep ettim çalışma olduğunu söylediler aradan 2 hafta geçti bölgenizde yapa çalışmaları tamamlanmıştır diye mesaj geldi. Sonra da arandım aktardılar sadece kaydımın hala açık olduğunu bir kaç gün daha beklememi söylediler 3-4 gün sonra zannediyorum geçişim sağlandı. Şu an kotasız. Bulunduğum bölge 'Esenyurt' a bağlı. Çok gelişmiş bir yer de değil yani alakası var mı bilmem ama :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: tahsin75

quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrdr

Dün geceki indirmelerim kotadan düşmüş. TürkNet de bir sıkıntı var

Kotadan düşmesi normal değil mi, gece serbest mi yoksa

2-8 arası kotadan düşülmeyecekmiş ya onu bahsediyor arkadaş
    |
    |

Ben türknet'e geçersem 75 mbit kullanabilecek miyim ? yoksa gidip 8 mbit mi verecekler ?
    • To your heart and not to your head! - Her zaman kalbini dinlemelisin beynini değil
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj
    Arkadaşlar ttnet modemi turk nette kullanabiliyormuyuz yoksa modem almamız mı gerekli. Yada turk net ücretsiz modem falan veriyorsa onu almak mı mantıklı
    Şu anda superonline 16mbps kullanıyorum, superonline'ı aradım hattım vdsl desteklemiyormuş. Turknetin sayfasından sorgu yaptığımda ise 50mbit verebiliyor vdsl olarak. İkisi de aynı santrali kullanmıyor mu böyle bir durumla karşılaşan var mı?
    |
    |

Lenovo Y500 SLI
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: xians35

Benim bir sorum vardı ama alt yapı sorgulamasında hattın 75 mbit e kadar desteklediği yazıyor.

Ben türknet'e geçersem 75 mbit kullanabilecek miyim ? yoksa gidip 8 mbit mi verecekler ?

benim 77 mbps destekliyor ama max hız 21 mbps alıyorum ilk aylarda 40 30 mbps alıyordum sonra düşürdüler

Orijinalden alıntı: gokceonur

ÖNEMLİ

Arkadaşlar, bu sabah Turk.net'in sitesine girdiğimde "sizin lehinize olacak şekilde" diye iddia ettiği yeni sözleşmeleri ile karşılaştım. Halihazırdaki şartlar ağırlaştırılmış gözüküyor ve bu madde çok dikkatimi çekti.

"TURKNET, hizmet kullanımının mutat kullanım düzeyinin çok üzerinde olması veya hukuka aykırı ya da hileli bir faaliyetin varlığı konusunda haklı bir şüphenin bulunması durumlarında ABONE’ye bilgi vererek hizmeti kısıtlayabilir veya durdurabilir. Bu durumlarda TURKNET’in ABONE’den ara ödeme talep etme hakkı saklıdır."

Benim buradan anladığım eğer AKN'siz olsan bile 300GB indirirsen Turk.net hızını kısıtlayabilir diyor?

Ekran görüntüsü:

Hocam bu eski değilmi?

• Teğmen
    102 Mesaj
    internetten sorgulattığımda 50mb akk sınırsız kullanabilirsiniz diyordu. başvuruyu yaptım dün sabah internetim açıldı fakat 12 mb ile bağlanıyorum. aradığımda adsl ile açıldığını vdsl ye geçilmesi için kayıt oluşturdular. hala 12mb ile bağlanıyorum fakat online işlemlerde bu resimdeki gibi çıkıyor, nasıl yorumlarsınız?

Bir binaya interneti yayan kullanıcılar oluyor.
    Onlar içindir bu maddeler muhtemelen.
    1-2 tb gibi rakamlara kadar böyle şeylerin olacağını zannetmiyorum.
    (Kişisel görüşüm, resmi olarak bildiğim birşey yok tabi.)
    |
    |
    gokceonur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Quattro

Bir binaya interneti yayan kullanıcılar oluyor.
    Onlar içindir bu maddeler muhtemelen.
    1-2 tb gibi rakamlara kadar böyle şeylerin olacağını zannetmiyorum.
    (Kişisel görüşüm, resmi olarak bildiğim birşey yok tabi.)

Ben de bu şekilde umuyorum ancak bu madde ile 151 GB olunca bile istediklerini yapabilirler manasını çıkartmam yanlış değil bence hocam.

Ayni durum bende var hocam.Paket gecisini yapiyorlar ama hat gecisi 3 gun suruyormus.Modem arayuzunden de hala adsl ile baglandiginiz gorebilirsin.Beklemekten baska care yok gibi.

|
    |
    gestapooo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

<<<ASUS TF300T+DOCK TORCH RED KULLANICISI>>>
  • Emekli Yönetici
    4855 Mesaj

O anlamı çıkarmak doğru yani bu hakkı alıyorlar.
    Ancak normal bir kullanıcı için kullanacaklarını zannetmiyorum.
    Bunların analizini illaki yapıyorlardır.
    |
    |
    gokceonur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Blogio
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,373
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.