Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YasUo21

Bugün turkneti aradım teknik bir sorunum vardı onu hallettikten sonra aklıma geldi yeni paket kampanya varmı sorayım dedim bana söylediler işte şimdi mayıs ayında akk de düzenleme olacak haklısınız ama adam diyecekki benim kotam bitmesin erkenden ben 50mbite devam edeyim neden 16mbite düşşün diyecek 250gb kota baba gibidir zaten gece 2den sabah 6ya kadarmı ney kotadan sayılmayacak böyle işte

hız artıkça kota daha çabuk biter bence 50 mgbit için 250 gb az en azından 35 gb göre iyi tabi ama az adam 250 de aşacak ise boşa ıss ye para kazandırmaktansa cebi düşünmek daha önemli en düşük gb alırsın 16 a düşersin bence 16 çok düşük bir hız değil hemde paran cebinde kalır hem 2 den 8 e kadar akk aşsanız da tanımlanan paket hızında kullanmış olacaksınız btk böyle demiş yani akk yi geçsen de 2 den 8 arası hep paket hızında kullanmış olacaksın yani bu bile sebep fazladan gb almamaya ama ıssler bu saat olayını ücretsiz mi sunacaklar orası belli değil

adsl kullanıcıları asıl yüksek kotayı almak zorunda kalıyorlar vdsl ve fiber kullanıcıları değil yani 16 mgbitten 5 e düşmek hiç bir şey değiştirmiyor tabi inti tek kullanan 1 kişi ise onun için iyi olur ama 4 veya 2 kişi kullanmış olunca 5 mgbit yetersiz kalır neden hala asl akk kaldırmazlar hadi bunu yapmıyorsunuz fiyatlar düşük olsun adsl de oda yok fiber vdsl adsl fiyatları dengeli bunun neresi adalet oluyor adamla aynı parayı vericez o benden daha yüksek hız alacak ben ise sırf ıss nin para harcamak istemediği için yükse hız ve akk aşım hızdan da mahrum olacağım bu düzenleme sadece vdsl fiber kullanıcıları için yapılmış yazık değil mi bize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 10 Mart 2017; 18:7:51 >

• Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Eskiden ADSL mı kullanıyordunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bulunduğum bölge için Vodafone'da yalnızda ADSl görünüyor. TTNET'den sorgulayınca Hipernet gösteriyor. Turknet ise 24 mbit'e kadar verebiliriz dedi. VDSL olarak 24 mbit kullanan var mı Turknette? Ping vb sorunlar yaşatıyor mu online oyunlarda ona göre 16 mbit adsl de kalacağım.
  • ahmet1001 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ile konuşun. Gereken yükseltmeyi yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

arkadaşlar 42,90 tl hesabıma ücret yansıtmışlar ilk ay ücretsiz deniliyordu bilgisi olan varmı bu kesilen ücret neyin nesi hesaptan düşüyormu yoksa müşteri hizmetleriylemi görüşeyim

Normal durum hocam. ilk ay 15 gün kullandın mesela bunun ücretini alırlar, ama bir sonraki ayda ücret almazlar. Tam kullandığın ilk ay ücretsiz diyelim.

tamamdır hocam saolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrika

Merhaba bulunduğum bölge için Vodafone'da yalnızda ADSl görünüyor. TTNET'den sorgulayınca Hipernet gösteriyor. Turknet ise 24 mbit'e kadar verebiliriz dedi. VDSL olarak 24 mbit kullanan var mı Turknette? Ping vb sorunlar yaşatıyor mu online oyunlarda ona göre 16 mbit adsl de kalacağım.

hız artınca ping düşük olur hem vdslle geçince uploadda yükselmiş olacak bence türknette geçin zaten tahahütsüz istediğiniz zaman çıkarsınız

mayısta düzenleme olursa tabi 24 mgbitte akk aşım sonrası hız 8 olacak 16 mgbitle ise 5 e düşecek
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    Dogru tespit. Pc kapaliyken torrent kullanirim hesabina aldim ama hic kullanmadim. Wifi de sorunlu, evin obur uctaki odasindan duzgun cekmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Eskiden ADSL mı kullanıyordunuz?

türknet ile görüşme sağladım, 3 gün içerisinde vdsl aktif olacak dediler.
  • 3 ay yakındır turk. Net kullanıyorum. Ttnetten geçmiştim. Ttnetin aynısı devam ediyor sorun yok.

• şuanki en iyi kampanya bence bu arkadaşlarhttp://www.yalinadsl.net/telefonsuz-fiber-internet-69.html
  • hbayrak kullanıcısına yanıt
    Taahhüt var. Akk 50GB. Ve yalın internet. Türknet daha avantajlı

• quote:

Taahhüt var. Akk 50GB. Ve yalın internet. Türknet daha avantajlı

240gb akk 64mbps diyor benmi yanlış goruyorum? artı olarak 120 tl ye kadar ttnet i iptal ettirdiğinizde odemeniz gereken taahhutun 120 tl sini karşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbayrak -- 10 Mart 2017; 19:28:4 >
  • benim almış oldugum kampanya 80mbps 240gb akk. ve şuanda boyle bir kampanyaları yok goremedim 69tl oduyorum valla iyiki zamanında almışım şuan boyle bir fiyat ve hız hiçbiryerde yok.
    Ben ilk pakete göre yorum yapmıştım. Dediğiniz paketi göremedim. Ayrıca dediğiniz 120 lirayı turknet de karşılıyor.

• quote:

Ben ilk pakete göre yorum yapmıştım. Dediğiniz paketi göremedim. Ayrıca dediğiniz 120 lirayı turknet de karşılıyor.

demek ki arada boyle paketler çıkıyor ve kayboluyor değerlendirmek lazım bende göremedim kampanyalar bitmiş sanırım fiyatlar artmış...
  • vodafone dan sonra ilaç gibi geldi

3 tane vodafone üyeliğim var hepsini iptal edicem
    bu hafta içi tüketici haklarına gidicem hepsi 1 yılı geçmiş illa cezanız vardır diyor bi yok desinler bakalım nasıl olacak
    Verdiğiniz linte öyle bir kampanya gözükmüyor. Fiyatı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teote -- 10 Mart 2017; 20:23:3 >
  • teote kullanıcısına yanıt
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 10 Mart 2017; 20:30:49 >
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış düşünüyorsunuz hız arttıkça kota hızlı bitmiyor harcadığınız kadar gider 16düşük bir hız değil demişsiniz bence rezalet bir hız arkadaşımda 100mbit internet kullandım saniyede 10mb indirmeyi görünce aklımı aldı resmen, İstanbul'un göbeğinde oturuyorum binama fiber kutusu getirtemiyorum rezillik başka bir şey değil

• thebaboli kullanıcısına yanıt
    İyyimiş tahhüt olmasa alırdım. Bu tahhüt işini ben anlayamıyorum şu paketi 60 tl yap kimse çıkmaz paketten zaten 2 yıl

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.