Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: corp8slave

Vdsle nası geçirebilirim?

Müşteri hizmetlerini arayın, eğer o bölgede vdsl hizmeti veriliyor ise geçiş işleminizi başlatırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

Arkadaşlar TTNET ile sözleşmem 23 Nisanda bitiyor. İnternet kaybı yaşamamak için sizce ne zaman Turk.Net e başvuru yapmalıyım ?

Birde TTNET iptal ederken neler yapmamız gerekiyor bilen biri bilgilendirebilir mi ?

ttnetten turknete geçen vardı birkaç ön sayfada oraya bakın isterseniz

• Normalde 11mbit hizi olan adsl hattımı vdsl geçirdim modemin desteklediğini zannediyordum pek arastirmadim. Geçirdiler modem desteklemedigi için geri adsl döndüm ama bu sefer hızım 6 mbit oldu arayıp arıza kaydı oluşturdum 1-2 gün sonra arayıp hattin max. Bu hızı desteklediğini söylediler. Ya kardeşim ben 1 senedir bu hızı kullanıyorum nasıl oluyor dediğim de sistem böyle gösteriyor falan filan.daha önce de başıma gelmişti desteklemiyor diyorlar bir süre sonra tekrar arıyorum bu sefer eski hizina çıkıyor. Müşteri hizmetleri işgüzarligi mi firmanın mi bilmiyorum ama ben yıldım artık.

• kucuk kullanıcısına yanıt
    Ttneti hiç iptal ettirme kesinti yaşamazsın ozaman kullandığın kadar fatura çıkartır turknetin eline 23 nisanda ulaşacak şekilde gönder evrakları 3-4 gün sonra açarlar

• Turknetli olamadık ama sorunlarını yaşamaya başladık.

Ev telefonum varken geçen hafta başvurduk. Sizin fiberiniz var hizmet veremeyiz deyip iptal ettiler.

Bu arada ses hizmeti turknete geçmiş.

Türknetten arayan temsilci telekomla görüşün deyip kapattı.

Telekomu aradım hattınız turknette biz birşey yspamayız diyor.

Türkneti aradım bizde değil diyor.

Sonradan çok fena fatura kaçacak gibi napım bilemedim.

Telefonda kesildi

• quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

ttnet teyken 15 mb alıyordum. Şuanda 9 mb miş maksimum hızım. öyle söylüyoır elimizden birşey gelmiyor diyor. Ayrıca bana daha önce vdsl2 destekli modemle 50 mb internet sunabiliriz demişlerdi. Şuanda asla desteklemiyor dediler. Şikayet kaydı oluşturdum eski konuşmaların dinletilmesini istedim belki 15 kere sormuşumdur. Ne kadar destekliyor emin misin 50 mb olduğuna filan diye.

Vodafone sitesinden fiber sorgulama yaptınız mı

Yaptıysanız orada maksimum verilen hız neydi ?

55 mb fiber görülüyor orda. türk telekomdada 65 görünüyordu. Turknette 65 demişti 50 mb veririz demişlerdi şimdi yok diyorlar.

• benimde tt tahahütüm bitiyor evrakları yeni gönderdim siz nasıl 200 gb paket aldınız 200 gb paket hiç bir yerde gözükmüyor sitesinde yok

200 gb olunca gene 60 tl mi veriyorsunuz yoksa fiyat artıyor mu kaç aydır türknet kullanıyorsunuz adsl mi yoksa vdsl bağlantınız
    benim adsl de kaç hız ve ping alıyorsunuz türknette eski ıss karşılaştırınca hız ve ping farkı yaşadınız mı yada aynı mı?

200 gb paketini türknette belli bir süre geçen müşterilere mi sunuyorlar
  • Türknet müşteri hizmetlerine ulaşabilen var mı?

0850 288 80 80

0850 288 70 01

0850 288 80 86

Numaraları aradım. Bu numaralar kullanılmamaktadır diyor

• quote:

quote:

quote:

ttnet teyken 15 mb alıyordum. Şuanda 9 mb miş maksimum hızım. öyle söylüyoır elimizden birşey gelmiyor diyor. Ayrıca bana daha önce vdsl2 destekli modemle 50 mb internet sunabiliriz demişlerdi. Şuanda asla desteklemiyor dediler. Şikayet kaydı oluşturdum eski konuşmaların dinletilmesini istedim belki 15 kere sormuşumdur. Ne kadar destekliyor emin misin 50 mb olduğuna filan diye.

55 mb fiber görülüyor orda. türk telekomdada 65 görünüyordu. Turknette 65 demişti 50 mb veririz demişlerdi şimdi yok diyorlar.

Bu konuda saçmalamışlar resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Ttneti hiç iptal ettirme kesinti yaşamazsın ozaman kullandığın kadar fatura çıkartır turknetin eline 23 nisanda ulaşacak şekilde gönder evrakları 3-4 gün sonra açarlar

Taahütüm bitmeden TürkNete geçsem sıkıntı olur mu ? TTnetten ayrılmadan TürkNeti bağlasalar ?
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    Hocam link atar mısınız bende başvuru yaptım bu aşamaları nerden takip ediyorum aradım bulamadım bi türlü :S
  • quote:

quote:

quote:

Bana da oldu. Birde vdsl e geçmek için adsl modemim varken gittim vdsl modem aldım. Bu türknetin sözüne güvenilip iş yapılmaz.

• 1 haftadir turknet kullanmaktayim.70 mbit vdsl tarifesindeyim.D-smart sozlesmem bitmeden 3 gun once evraklari gonderdim iptal gerceklestikten 3 gun sonra turknet aktiflestirildi.Suanda sorun yasamadim hiz degelerim 50-60 mbit arasinda degisiyor kotayi takip ediyorum hizli dolma gibi bisey soz konusu degil suana kadar internetten memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

quote:

quote:

Bana da oldu. Birde vdsl e geçmek için adsl modemim varken gittim vdsl modem aldım. Bu türknetin sözüne güvenilip iş yapılmaz.

Simdi aradilar 75 mb destekliyor dediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kucuk kullanıcısına yanıt
    Boşuna demiyorum 23 nisanda ellerinde ulaşacak şekilde evrakları gönder diye

• 8 günlük kullanım sonrası, iyiki geçmişim Turknete diyorum.
    vdsl olarak hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorum. ara sıra download yapıyorum.
    yeğen online oyun oynuyor, ondada sorun yok...

şimdilik memnunuz..
  • VDSL portu yok dediler. Fakat olması lazım. Çünkü daha yeni geldi VDSL. Bu konuda bir şey yapabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

quote:

quote:

Bende ADSL den VDSL ye geçiş yaptım. 1 haftada gerçekleşti, sadece 1 akşam telefonsuz ve internetsiz kaldım. O da TurkTelekom görevlisinin işgüzarlığından, kablomu çıkarmış ama takmamış beyfendi

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

8 günlük kullanım sonrası, iyiki geçmişim Turknete diyorum.
    vdsl olarak hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorum. ara sıra download yapıyorum.
    yeğen online oyun oynuyor, ondada sorun yok...

şimdilik memnunuz..

selam
    hocam geçmeden önce ttnette adsl mi kullanıyordunuz? ben de aynı durumdayım da ttnet adslden turknet vdsl geçiş sorunlu mu diye araştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alienlord -- 9 Mart 2017; 18:23:26 >
  • alienlord kullanıcısına yanıt
    Benimkisi şöyle oldu

Ttnet adsl > Turknet adsl > Turknet vdsl

• 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.