Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün açıldı internet. 1 ay bedava süreci nasıl gerçekleşicek. Şimdi ayın kaçına kadar bedava kullanıcam? fatura ne zaman çıkıcak. Deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: as_usual150

quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

50 megabit hiz
    250 gb akn
    Teledünya üst paket
    Kablo tv
    Vizioon Sinema paketi

aylık 81 tl

uydunet 4ever

Bu hangi kampanya acaba, bende yenilemek istiyorum benin uyduneti. Teşekkürler

24 ay tahaattüt istiyorlar ama.
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Şimdi benim bildiğim şöyle. İnternetten başvuru yapıp, ödeme şeklini kredi kart seçip, otomatik ödeme talimatı verdiysen ilk ay ücretsiz oluyor. Ve ay başın, aktivasyonun başladığı tarih. Mesela bende ay başı ayın 18i. Sıfırlama o tarihde oluyor. Ayın 1 inde olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Hız konusunda limitleme var diye tartışılıyorya genel olarak konuda dün başıma gelen olayı aktarıyorum aynen.
    200GB'lık pakete geçiş yaptım, ilk başvuru hızım 16Mbps olduğundan otomatik olarak paket adım 50Mbps değilde 16Mbps oldu.
    İşin ilginç kısmıda burası; modemde verilen hız 50Mbps görünmesine rağmen aldığım hız speedtest'te 16Mbps pakette yaptıkları gibi 13Mbps civarı çıkıyordu.
    Dün arayıp görüştüm, bugün paket adını 50MBps olarak düzeltmişler ve sonuç: speedtestte 40Mbps civarı alıyorum yeniden.
    Ellerinin altında iyi bir yazılım kısmı var istedikleri hız yazsın modemde onlar sana nasıl hız istiyorlarsa ona göre veriyorlar.
    Misal upload hızım 4Mbps görünmesine rağmen testlerde 1.7Mbps üzerini görmedim hiç.

Kesinlikle %20 hız kesintisi var, ve bunu müşteri hizmetleri zaten bilmiyor, yönetici takımı da bizlere söyleme gereği duymamış, büyük olasılık Türk Telekomla anlaşmasından kaynaklı yoksa niye böyle bir şey yapsınlar ki, 50 mbit alan 40 alıyor, 75 diye 60 veriyorlar, nasılsa birçok müşterisi cahil olacak farketmeyeceklerdir diye düşünmüşler de olabilirler ki zaten konuya bakınca bunu görmek mümkün...

En başta bu belirtilse yine kabul eden olurdu bunu saklıyorlar adeta, sonuçta o hıza kadar veriyoruz düşükte olabilir yapabailecek birşey yok diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 8 Mart 2017; 14:42:8 >

• Arkadaşlar Vodafone un sitesinde evimin olduğu yerde 74 mbit vdsl gözüküyor. Turknet bağlanmak istiyorum fakat 50 mbit veriyor. Ama ben 51 mbit istiyorum Mayıs sonrası akk için. Biraz zorlasam 51mbit verirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Hız normalken o kadar sıkıntı olmuyorda, AKK'yı geçince 3Mbps bile alamıyorsun o kötü oluyor.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Henüz geçmedim akk yı ama 2.40 geleceğini tahmin ediyorum, siz ölçünce kaç geliyor

Ayrıca Mayıs ayından sonrası önemli orayı bekliyorum ben nasıl olacak bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 8 Mart 2017; 15:5:25 >
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık dediğin gibi bir değer oluyor, uploadda yanlış hatırlamıyorsam 0.6-0.7 Mbps civarı oluyordu.
    Paketi 200GB'a geçirdiğimden sanırım bu ay yetecek bana, 1 haftası kaldı sıfırlanması halen 40GB civarı var kota.
  • HCan35 H kullanıcısına yanıt
    Yumurta değil ki bu 50 den 51 olur mu diyorsun Ama şöyle bişi var, modeme baktığında 51200kb yazıyor. Ama sana gelen 40 küsürler 43mb 45mb değişiyor.
  • 74 mbit yazıyor diyorum. Bu adamlar sözleşmeyi 50 mbit üzerinden yapmayacaklar mı? Herkese 100 mbit üst sınır diye mi geçiyor sözleşmede?

Eğer 50 yazcaklarsa 51mbit yazsınlar diyorum. Yumurtada 50ken 51 olmuyor diye biliyorum.

• HCan35 H kullanıcısına yanıt
    Adamların 2 tarifesi var ADSL VDSL
    ADSL de 16 ya kadar verebilirim, sana ne gelirse
    VDSL de 100 e kadar verebilirim, sana ne gelirse diyor.
  • Teşekkür ederim.

• FasTBoY kullanıcısına yanıt
    bana 200gb daha önermediler onlarda önermeden geçemiyormuşuz sanırım, daha geçeli 8 gün oldu zaten, mayıs ayından sonra karar vericeğim ona da zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Bugün aktivasyon işlemlerine başlanmış. Aradım aciliyet bildirisinde bulundum. Kaç güne halledilir acaba ?

benim ayın 6 sında telekom gelip telefon hattını çekti gitti verilen hizmet numarasına vdsl hizmeti verilmesini bekliyorum dün aradım 2 iş günü dendi bugün aradım 2 iş günü dendi bende sözleşmede müşteriye kaç gün içinde hizmet vermeniz gerekiyor diye sordum 6 iş günü daha 4 iş günü var dendi bakalım inşallah sonu oyalama ile geçmez toplamda 6 gün oluyor evrak göndereli ayrıca benim online işlemler kısmında hiç bir detay yok gözükmüyor bu konuda bilgisi olan forumdaşlar bilgi verirse memnun olurum.

• Daha doğrusu altyapın ne desteklerse onu veriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar TTNET ile sözleşmem 23 Nisanda bitiyor. İnternet kaybı yaşamamak için sizce ne zaman Turk.Net e başvuru yapmalıyım ?

Birde TTNET iptal ederken neler yapmamız gerekiyor bilen biri bilgilendirebilir mi ?

• başvuru yapılmış turknetten aradılar ne zaman sonuçlanır
  • ttnet teyken 15 mb alıyordum. Şuanda 9 mb miş maksimum hızım. öyle söylüyoır elimizden birşey gelmiyor diyor. Ayrıca bana daha önce vdsl2 destekli modemle 50 mb internet sunabiliriz demişlerdi. Şuanda asla desteklemiyor dediler. Şikayet kaydı oluşturdum eski konuşmaların dinletilmesini istedim belki 15 kere sormuşumdur. Ne kadar destekliyor emin misin 50 mb olduğuna filan diye.
  • Vdsle nası geçirebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

ttnet teyken 15 mb alıyordum. Şuanda 9 mb miş maksimum hızım. öyle söylüyoır elimizden birşey gelmiyor diyor. Ayrıca bana daha önce vdsl2 destekli modemle 50 mb internet sunabiliriz demişlerdi. Şuanda asla desteklemiyor dediler. Şikayet kaydı oluşturdum eski konuşmaların dinletilmesini istedim belki 15 kere sormuşumdur. Ne kadar destekliyor emin misin 50 mb olduğuna filan diye.

Vodafone sitesinden fiber sorgulama yaptınız mı

Yaptıysanız orada maksimum verilen hız neydi ?

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.