Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ümit5858 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.190
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2267 Mesaj

Evde telefon hattı varsa sadece bina girişindeki kutudan bağlantının yapılması lazım, ek birşey gerekmiyor.
    |
    |
    Rocky Balboa® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Evde telefon hattı varsa sadece bina girişindeki kutudan bağlantının yapılması lazım, ek birşey gerekmiyor.

Adsl vdsl olması farketmez değilmi hocam ?

Benimki aktivasyon sürecine girmiş bugün. Şimdi Türk Telekomdan gelip kabloyu mu bağlayacaklar? Ne zaman gelirler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aktif telefon hattin varsa, sen farkinda bile olmadan port degisilir santralden. Cuma-cumartesi gunune kadar gecisin tamamlanir tahminimce.
    |
    |
    braveheartgs43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hat düzgün çekilmişse bina içi tesisatta farketmez.
    |
    |
    Rocky Balboa® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Turktelekomun personele bağlı, normalde sadece aşağıdaki kutuda uçları belirleyip giderler, insaflı biriyse eve kadarda bağlayıp gider.
    |
    |

Az önce baktığımda gönderilmesi gereken evrakların listesi kaybolmuş. Sanırım yarın arayıp onay alırlar.
    |
    |
    Bahsedilenler: Okan_mersin

Telefon hattı yok hocam. O zaman bi değişiklik olur mu sürede?

|
    |
    Rodimus01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yalin vardir, sorun olmaz tasirlar en gec cumartesiye kadar
    |
    |
    Ben kullanmaya başladım biraz geç başlattılar aboneliği ama o da TTNET'ten kaynaklıymış galiba nakil işlemini yapmamışlar şu an hızda sıkıntı yok 60-70 mbit alabiliyorum

Sorunlarin %90'i zaten Türk Telekom dan kaynaklaniyor hocam.
    |
    |
    arslanbenzer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ceza237

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Almayın aldırmayın. 2 farklı şehirde aboneliğim var. İkisinde de memnun değilim. Sürekli kopmalar ve dalgalanmalar mevcut. Her aradığımda arıza kaydı oluşturuyorlar. Fakat arıza bulamıyorlar. Eski ttnet aboneliğimde hiç sorun yaşamıyordum. Ayrıca her zamanda bi ping sorunu var

bende de tam tersi. şimdi ne olacak ?

O senin şansın. Benim hizmetim bok gibi
    |
    |

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri
  • Yarbay
    4321 Mesaj
    Müşteri temsilcisi adreste boş port olmadığını söyledi. Tam da niyetine girmiştik ya

Sırf uydunet 25 ten 24 e düştü diye iptal ettirecektim uyuz oldum. Bu portu kaç günde getirir acep Türk telekom?

Orijinalden alıntı: robotica

Müşteri temsilcisi adreste boş port olmadığını söyledi. Tam da niyetine girmiştik ya

Sırf uydunet 25 ten 24 e düştü diye iptal ettirecektim uyuz oldum. Bu portu kaç günde getirir acep Türk telekom?

Hocam bence ttnet e başvurun vdsl hızında bağlantı sağlayın sonra turknet e geçiş yapın diğer türlü uzun süre beklersiniz.
    |
    |
    Arkadaşlar şimdi benim halihazırda adsl üyeliğim var ttnetten. Gidip turknetten de üyelik aldım. Bir hattan sadece biri kullanılabiliyor dediler. turknet aktif şuan. İkisini de kullanmam için cat6 kablo çekmem gerekiyormuş. Bu kabloyu aldım ama çekerken rj45 jacklarını mı kullanıyoruz bu binadaki kutuya nasıl bağlayacağız?
    |
    |
    16 Mbit e kadar 75 GB Yalın 60₺ TTNET taahhütüm bitmek üzereyken Türknet'e geçtim. Geçiş işlemleri esnasında interneti 1 saat kadar falan kullanamadım. Gayet memnunum, kesinlikle tavsiye ediyorum. Taahhüt bozma bedelini 120 ₺ kadar olan kısmı zaten Türknet ödüyor. Aynı fiyata 2 kat AKN + Telefon hizmeti + Taahhütsüz alıyorum. Kalite anlamında hiçbir değişiklik yok. Sanki SNR Marj değerim biraz düştü gibi geldi ama hava şartlarından dolayı da olabilir TTNET kullanırken ki değerlerime bakmayı unuttum o yüzden tam karşılaştırma yapamıyorum ama sonuçta iki firma da Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Hattınız ADSL 16 Mbit e kadar ise Türknet e geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhantemiz -- 7 Şubat 2017; 22:56:30 >
    quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantemiz

16 Mbit e kadar 75 GB Yalın 60₺ TTNET taahhütüm bitmek üzereyken Türknet'e geçtim. Geçiş işlemleri esnasında interneti 1 saat kadar falan kullanamadım. Gayet memnunum, kesinlikle tavsiye ediyorum. Taahhüt bozma bedelini 120 ₺ kadar olan kısmı zaten Türknet ödüyor. Aynı fiyata 2 kat AKN + Telefon hizmeti + Taahhütsüz alıyorum. Kalite anlamında hiçbir değişiklik yok. Sanki SNR Marj değerim biraz düştü gibi geldi ama hava şartlarından dolayı da olabilir TTNET kullanırken ki değerlerime bakmayı unuttum o yüzden tam karşılaştırma yapamıyorum ama sonuçta iki firma da Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Hattınız ADSL 16 Mbit e kadar ise Türknet e geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

5 Mayıs ta benim vodafone netteki aboneliğim bitiyor. şu anda türknete geçsem 150 tl cayma bedeli ödemem gerekiyormuş vodafone net e. 120 tl yi geçtiği için bu bedeli türknet ödemiyor mu yoksa 120 tl ye kadar mı ödüyor?
    |
    |
    Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/

• Yüzbaşı
    389 Mesaj
    arkadaşlar tekrar merhaba turknet e geçiş yaptım max 16 alabiliyorum şu anda dedikleri gibi 35 veremediler bende asus n14u dan vdsl modeme geçtim bana bu değerler ile vdsl verebilirler mi?
    türk telekomdaki hat değerlerim:

türknetteki:

şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

• Yarbay
    2421 Mesaj
    bu ilk sayfadaki taahütsüz 150 akn li 59.90 lık paket nasıl sizce evimde ne telefon ne internet var 5-6 aylığına alsam olur mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
e-ticaret
SEO
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.