Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben seneler önce iptal ettirmiştim. sıfırdan açılcak
  • işlemler beklediğimden hızlı ilerliyor cumartesi kargoladım salı aradılar onay aldılar internetten kontrol ettim aktivasyon işlemi harici hepsi tamam ttneti kesip direk turkneti verselerde uğraştırmasalar bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIduayenaII

Arkadaşlar vodafone netten aradılar Nisan 3 te tahattut bitiyor. 55 TL ye 16 mb hız 60 GB akn dediler. Bende turknet e gececegimi 150 gb akn tahattutsüz verdiklerini söyledim. Kısacası tahattut imzalamak istemiyorum ne olacağı belli değil felan dedim. Turknetin yeni bi firma olduğunu sıkıntılar yaşayacagimi dile getirdi Bende aynı altyapıyı kullanıyorsunuz ne tür sıkıntılar olabilir diye sordum. Kız vodafone dünya çapında kurumsal bir firma vsvs söyledi. Kurumsal ama şu türknetin paketini yapamıyorlar. Tahattutsüz mis gibi paket. Aynı fiyata tahattut neden imzalıyor insanlar anlamıyorum. Vodafone en son 2 ay ücretsiz dedi yinede kabul etmedim. Hadi akn aynı olsa felan bi nebze kabul edilebilir. 60 GB 1 haftada doluyor.

Hocam vodafone müşteri hizmetleri diğer firmalara 10 basar.Ben indirim yapıp sana sundukları paketi kabül ettim ilk ay bedava sonraki ay fatura 10 tl geçmişe ait 100 lirada faturamı sildiler.Ping sorunum var dedim aradım adamları 1 gün içinde çözdüler.Mis gibi firma önemli olan sorun olunca çözümü bnm için.

İndirimlerden sonra aylık 46 ya felan geldi ay bazında ödemem daha nolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 7 Şubat 2017; 18:53:4 >

• 50mbit/200gb TTnet aboneliğim bitince bu kampayadan turk.net e abone olmuştum.
    75mbit/150gb AKN.

CSGO da pingim 60 tan 40 lara gerilemişti.
    Hızlanan baglantı ve kısmen azalan kota dışında hiçbi sorun ya da farklılık yaşamadım çünkü zaten TTnet altyapısı.
  • Hocam sözleşme imzalamak istemiyorum. Vodafone dan yana sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIduayenaII

Hocam sözleşme imzalamak istemiyorum. Vodafone dan yana sıkıntı yok.

Doğrudur hocam fiyat uygun olmasa bende sözleşme imzalamam asla ama türkiye şartlarında bu lanet internete 50 liradan fazla vermek istemiyorum.
  • Bugün binaya vdsl bağlantıyı yapmışlar internet aktif olmuş ama binaya kabloyu kendim çektirmem gerekiyormuş, 7. katta oturuyorum bana kaça patlar bunun maliyeti ? yada var olan adsl2+ kablolarını yeni vdsl portuna bağlasak çalışırmı
  • Evde telefon hattı varsa sadece bina girişindeki kutudan bağlantının yapılması lazım, ek birşey gerekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Evde telefon hattı varsa sadece bina girişindeki kutudan bağlantının yapılması lazım, ek birşey gerekmiyor.

Adsl vdsl olması farketmez değilmi hocam ?
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Benimki aktivasyon sürecine girmiş bugün. Şimdi Türk Telekomdan gelip kabloyu mu bağlayacaklar? Ne zaman gelirler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Aktif telefon hattin varsa, sen farkinda bile olmadan port degisilir santralden. Cuma-cumartesi gunune kadar gecisin tamamlanir tahminimce.
  • Hat düzgün çekilmişse bina içi tesisatta farketmez.
  • 20 gündür kullanıyorum memnunum sıkıntı yaşamadım tam da zamanında açıldı hızdan da memnunum.

Turktelekomun personele bağlı, normalde sadece aşağıdaki kutuda uçları belirleyip giderler, insaflı biriyse eve kadarda bağlayıp gider.
  • Az önce baktığımda gönderilmesi gereken evrakların listesi kaybolmuş. Sanırım yarın arayıp onay alırlar.
  • Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    Telefon hattı yok hocam. O zaman bi değişiklik olur mu sürede?

Yalin vardir, sorun olmaz tasirlar en gec cumartesiye kadar
  • Ben kullanmaya başladım biraz geç başlattılar aboneliği ama o da TTNET'ten kaynaklıymış galiba nakil işlemini yapmamışlar şu an hızda sıkıntı yok 60-70 mbit alabiliyorum
  • arslanbenzer kullanıcısına yanıt
    Sorunlarin %90'i zaten Türk Telekom dan kaynaklaniyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza237

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Almayın aldırmayın. 2 farklı şehirde aboneliğim var. İkisinde de memnun değilim. Sürekli kopmalar ve dalgalanmalar mevcut. Her aradığımda arıza kaydı oluşturuyorlar. Fakat arıza bulamıyorlar. Eski ttnet aboneliğimde hiç sorun yaşamıyordum. Ayrıca her zamanda bi ping sorunu var

bende de tam tersi. şimdi ne olacak ?

O senin şansın. Benim hizmetim bok gibi
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.