Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.290
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    255 Mesaj

Hocam benim henuz vdsl modemim yok. Bugun siparis verdim. Sabah kalktigimda adsl modemimde sinyaller gitmisti. Bir ara modem arayüzünde gelen hiz 22 mbps yaziyordu Suan oda kayboldu. Korkum modeme 160 tl verip vdsl kullanamamak. Musteri hizmetleri vdsl gecisiniz saglandi diyor. Ancak olup olmadığını kontrol edemedim. Adsl 1 gun kullandim sorunsuz dusuk ping ile. Ben tasima ile geçtim ttnetten fatura konusunda bilgim yok henuz kesilmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sabrifidan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende de durum aynı. 16 ekimde taşındı turk net e. Bir tanesi yarım , bir tanesi tam 2 adet fatura geldi. Yarım olan ekim ayı faturası. Kasım ayı ücretsiz. Tam olanda aralık ayı faturası. İnternet ücretini peşin alıyorlar anladığım kadarıyla. Ama ben mesela 15 aralık ta kapattırsam kalan 15 günü boşuna mı ödemiş olacağım? Çok saçma ttnet te böyle değildi.

|
    |
    sabrifidan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Benim ttnet ten yalın internet vardı, numara taşıma yoluyla 2 günde taşındı net. 2-3 hafta sonra da sabit telefon numarası verdiler. Gelen giden olmadı.

|
    |
    refreshing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kendi hattımı ve babamın hattını 3 ay arayla turknete geçirdim benim bulunduğum bölgede adsl altyapısı var 13 mbit hız alıyorum babamın bulunduğu bölgede fiber destekli vdsl varmış 60.5 mbit download 1.86 mbit upload alıyor ailecek mutluyuz :)
    |
    |
    10 gündür türknet abonesiyim. Daha şimdiden türkneti iptal etmeyi düşünmeye başladım. ilk gün 3.4 mbit hız alıyordum telefonla arayıp hızımı düzeltmelerini söyledim; akşamları 4 ila 7 mbit arası, normal zamanlarda ise 9.5 mbit almaya başladım. bugün yine hızım düştü. yaptığım hız testinde net hızımın 2.28 mbit olduğunu gördüm. müşteri hizmetlerini aradığımda arıza kaydı alalım dediler. ilk 10 günlük tecrübeme dayanarak sizlere görüşüm; türknet'ten uzak durun...

Orijinalden alıntı: ismai1

Hocam benim henuz vdsl modemim yok. Bugun siparis verdim. Sabah kalktigimda adsl modemimde sinyaller gitmisti. Bir ara modem arayüzünde gelen hiz 22 mbps yaziyordu Suan oda kayboldu. Korkum modeme 160 tl verip vdsl kullanamamak. Musteri hizmetleri vdsl gecisiniz saglandi diyor. Ancak olup olmadığını kontrol edemedim. Adsl 1 gun kullandim sorunsuz dusuk ping ile. Ben tasima ile geçtim ttnetten fatura konusunda bilgim yok henuz kesilmedi

Adsl nin max hızı 16mbps diye biliyorum ama,,,
    Tp-Link 9970 modemi teknosa.com dan aldım 100 TLye. İmkanın varsa modem al zaten fiber --> Vdsl----> adsl geriye dönük çalışırlar.yada birinden modemi ödünç al denemek maksatlı. Birde ilk 1-2gün hız muazzam iken sonradan kısıtliyorlar gibi, Tt tek tekel olunca ne oluyorsa bize oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabrifidan -- 13 Aralık 2016; 21:43:59 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    Memnun olan nadir kullanicilardan birisiyim sanirim.

Hemen bassvurdum cok hizli bir sekilde baglantim yapildi ve su an 60 mbps download 2 mbps upload 5-6 ms ping aliyorum.hic dusme kopma da olmadi.modem airties air 5650.xbox oneda rahatca oyunlari indirebiliyorum, online oyun da ayni sekilde "akiyor" resmen.

Aylik 1000 dakika da konusma var daha ne olsun.

Ttnet e gecseydik hem taahhut hem 50 gb kota hem de 10-122 arasi hiz vereceklerdi.

Turknet e gecmeden once hepsini aradim tek tek, turk telekom 24 mbps verecekti, superonline 16 mbps, vodafone ise port yok sistem kitleniyor diyordu yalana bak hele!

Hatta telefonu baglamak icin eve gelen adam bile 50 alamazsiniz diyordu,;

Sonuc ortada.

Onlar konusur TURKNET yapar kisacasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: spy_hunter

10 gündür türknet abonesiyim. Daha şimdiden türkneti iptal etmeyi düşünmeye başladım. ilk gün 3.4 mbit hız alıyordum telefonla arayıp hızımı düzeltmelerini söyledim; akşamları 4 ila 7 mbit arası, normal zamanlarda ise 9.5 mbit almaya başladım. bugün yine hızım düştü. yaptığım hız testinde net hızımın 2.28 mbit olduğunu gördüm. müşteri hizmetlerini aradığımda arıza kaydı alalım dediler. ilk 10 günlük tecrübeme dayanarak sizlere görüşüm; türknet'ten uzak durun...

edit:hızım şimdi düzeldi
    |
    |
    Ben 4 aydır kullanıyorum , benden sonra tavsiyem üzerine 2 arkadaş daha geçti ve hepimiz memnun kaldık , özellikle ev telefonu kullanma alışkanlığı olan ailelere kesinlik öneririm ; ayda 1000 dk . 65mb vdsl hizmeti veriyor bu fiyata . Bu başlık bana göre uzun zamandır trend olmayı hakediyordu , az önce trend olunca bende yorumlarımı yazıp memnuniyetimi bu başlıkta belirtmek istedim.
    |
    |
    Kılıç Sanatının ilk amacı insan ile kılıcı bir ahenkle birleştirmek,bu birleşme sağlandığı zaman bir yaprak bile silah olabilir.ikinci amacı ise kılcı insanın kalbinde var olursa elinde silah olmadan düşmanını 100 adım uzaktan vurabilirsin çıplak elle bile.Kılıç Ustasının en büyük amacı kalbinde ve elinde kılıc'ın olmamasıdır.Kılıç Ustası herkes ile barıştan yanadır.öldürmemeye and içmiştir ve insanlığa barışı getirmeye.
  • Binbaşı
    1658 Mesaj
    Bende bugün kargo ile gönderdim belgeleri.
    Bakalım ne çıkacak merak ediyorum. ama ilk müşteri hizmetleri ile konuşma gayet iyiydi.
    benim için en büyük artısı telefon faturasından kurtulmak olcak hemde 1000dk olması gayet güzel birşey
    |
    |

Karadeniz Teknik Üniversitesi
  • Çavuş
    54 Mesaj
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Ttnet yalın internet müşterisiyim senelerdir, taahhütü 5 ay önce yeniledim. hiper destekliydi 49.90 a anlaşmıştım. Adres değişikliği için nakil istedik, bir aydır yapamadılar. Bugun kapattırın netimi diye aradım tamam dediler 280 tl cayma bedeli çıktı nasıl çıktıysa. Üstelik kullanmadığım bir ayın faturası da geldi (itiraz ettim sonuc olumsuz, hat dondurma işleminide salak müşteri temsilcileri yüzünden kullanım hakkım dolmustu (ben dondurdum onlar açalım kontrol edelim dediler iki kere, sonrada hakkım dolmuş oldu!) ) tamam kapattırın dedim sikayet sitesine yazdım 280 tl cayma bedeli nedir? Madem öyle interneti taşı, yok yeni modem göndereceğiz 200 300 tl ye yok faturanız artacak. Böyle saçmalık mı olur.. Turk telekomun Allah belasını versin. Yarın ıslak imza vermeye gideceğim. Ararlarsa güzel bi saydırırım! Kapattırır kapattırmaz da turk nete geçeceğim
    |
    |
    valla arkadaşlar ben alalı 1 ay oldu turknet'i. ilk 25 gün sıkıntı yoktu.hatta bu foruma da memnuniyetimle alakalı bir yazı yazmıştım. ayın 5'inde şebeke çalışması yapılacak diye bir mesaj geldi. 5 aralıktan beri hızım 0.7 mbps. en az 20 kere aramışımdır fakat hiçbir şekilde problemimle ilgilenilmedi. ben de bugün dayanamayıp iptal faksı çektim taraflarına. bilginiz olsun da. böyle problemlerde yaşanılabiliyor.
    |
    |

Ankara-Etimesgut-Emirler olduğum yer. Aylardır türknet kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Ufak tefek sorunlarda ise aradığımda ilgilenildi ve sorun çözüldü. Altyapı kalitesizliğinden dolayı çok yüksek hızlar alamıyorum ama şu an ttnet de alsam, vodafonenet vs. farketmeyecek. Ki vodafonenet vardı iptal ettirip türknet aldım, tahhüt falanda yok akk sıkıntısı da olmuyor kafam rahat.

Tavsiye ederim.

Orijinalden alıntı: GeCCe

Bilgi olsun diye yazıyorum. Bölgesel farklılıklar olabileceği için kendi konumuma göre yorum yapayım, bu civardan almayı düşünen varsa yardımcı olur.

Ankara-Etimesgut-Emirler olduğum yer. Aylardır türknet kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Ufak tefek sorunlarda ise aradığımda ilgilenildi ve sorun çözüldü. Altyapı kalitesizliğinden dolayı çok yüksek hızlar alamıyorum ama şu an ttnet de alsam, vodafonenet vs. farketmeyecek. Ki vodafonenet vardı iptal ettirip türknet aldım, tahhüt falanda yok akk sıkıntısı da olmuyor kafam rahat.

Tavsiye ederim.

İşte aradığım cevap. Aynı yerde oturuyoruz hocam. Ben de başvuruyorum şimdi.

• Binbaşı
    1250 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Baris_im

Ttnet yalın internet müşterisiyim senelerdir, taahhütü 5 ay önce yeniledim. hiper destekliydi 49.90 a anlaşmıştım. Adres değişikliği için nakil istedik, bir aydır yapamadılar. Bugun kapattırın netimi diye aradım tamam dediler 280 tl cayma bedeli çıktı nasıl çıktıysa. Üstelik kullanmadığım bir ayın faturası da geldi (itiraz ettim sonuc olumsuz, hat dondurma işleminide salak müşteri temsilcileri yüzünden kullanım hakkım dolmustu (ben dondurdum onlar açalım kontrol edelim dediler iki kere, sonrada hakkım dolmuş oldu!) ) tamam kapattırın dedim sikayet sitesine yazdım 280 tl cayma bedeli nedir? Madem öyle interneti taşı, yok yeni modem göndereceğiz 200 300 tl ye yok faturanız artacak. Böyle saçmalık mı olur.. Turk telekomun Allah belasını versin. Yarın ıslak imza vermeye gideceğim. Ararlarsa güzel bi saydırırım! Kapattırır kapattırmaz da turk nete geçeceğim

D smart yada vodafone bir ara konuş onlar cezanın bir kısmını ödüyorlar.En azından 200 TL ödemezsin yazık günah.
    |
    |

• Er
    12 Mesaj
    Arkadaşlar ev telefonuyla konuşurken 60 dkdan sonra ücretlendirmeye başlıyordu değil mi?

|
    |
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
üniversite
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.