Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.183
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    35 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PrudoN

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: PrudoN

Bende pazartesi gönderdim evrakları salı günü ellerinde oldu evraklar ve biraz önce açıldı diye mesaj geldi. vdsl modemle denedi evet internet var fakat daha önceki modemime de bağlıyorum superonline ondada internet. cok enteresan şeyler oluyor. Aynı hattan 2 internet sağlayıcı aynı anda hizmet verebiliyormuş bugun öğrenmiş oldum.

olmaz öyle....
    modem sol oşsada türknetten alabilirsin ya da tersi....

hatta şöyle bir durum var ikisinin hızlarıda farklı şu anda. iki ayrı modem iki ayrı interneti tek kablo üstünden alıyorum.

Ayni hatta iki serves saglayiciyi karsilastirabilmek icin buyuk bir firsat,

Hat degerleri ve SpeedTest degerlerini paylasabilirseniz cok degerli bilgi olur. Servis saglayicilarin gizlik politikalarini analiz edebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    4313 Mesaj

Bugun 5. Iş gunu hala dsl sinyali gelmedi bana. Gecen hafta cuma mesaj geldi baglanmistir diye ortada hala internet yok. Telekom santralden sinyal vermiyor ya da baska bir sorun var. Ben artık ümidi kestim.

|
    |
    mete14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Firma Yetkilisi
    1422 Mesaj

Bende tahmini bir ay sonra sinyal aldım vdsl başvurdum sanırım suan gelen sinyal adsl..
    ağlantı Tipi DSL
    Hat Modu ADSL2+
    Gelen Giden
    Hız 0 0
    Gelen Giden
    DSL Hızı(Kb/s): 16383 799
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 19364 1247
    SNR Sınırı (dB): 10.8 21.8
    Hat Zayıflaması(dB): 21.0 9.5
    Güç (dB): 18.6 12.4

Daha fazla urasmak istemiyorum hakikaten sorunlu bir firma

|
    |
    Yggdrasil Asgard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

THE X FILES
  • Binbaşı
    1306 Mesaj

Bina girişindeki kabloyu eve irtibatlandırdınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yggdrasil Asgard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ev telefonu çalışıyor, internet yok.
    |
    |
    sonurakar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#BarışKazanacak
  • Binbaşı
    1306 Mesaj

AKK yenilenme günü her abonede farklı idi...

|
    |
    Rwb-PopSecret kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefonla konuştuğum kişi öyle demiyor idi ...

|
    |
    sonurakar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

THE X FILES
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj
    25 Kasim evraklarin gonderimi
    28 Kasim evraklarin teslimi
    1 Aralik telekomcularin gelmesi ve ardindan giris sifresi
    2 Aralik modem sifresinin gelmesi.

Daha modemim elime ulasmadi test edemiyorum. Modemi takinca nasil bir yol izlicem?

|
    |

Yakın zamana kadar sistem böyle işliyordu

|
    |
    ilk ay ücretsiz kampasindan yararlandım
    Bugunde fatura geldi sanal kartını tanımlamistim 60.45 tl limit olmadığı için parayi alamamış

Worldcard kartiniz ile ADSL.TURK. NET firmasi 60.45 TL'lik isleminiz,limitiniz yeterli olmadigi icin onaylanmamistir.Detayli bilgi 444 0 444

Şimdi bu fatura hayalet durumda ne Online işlemlerde görünüyor nede musteri temsilcisi görüyor

Aradım 5 gün içinde sonuçlanır dediler bole bi durumla karşılaşan oldumu tesekurler..

Şansımı zorladım ama olmayacak iş olmuyor işte. 6 haftada zor abone olmuştum. İlk 20 gün gayet iyi geçti. Sonra internet hızı 2 mbit'in altına düştü. 10 gündür uğraşıyorum her düzeldi dedikleri zaman hiç düzelmedi. Bugün müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüm alt yapı 2.5 mbit destekliyor dedi. Bir ay önce 16 dedikleri halde!! Bugün iptal dilekçesi vereceğim.

TurkNet pişmanlıktır.

|
    |
    02.11.2016 - ilk etapta port problemi nedeni ile başvuru yapamadım.
    02.11.2016 - telekom genel müdürlüğünde port açılması talebini yaptım. 8 ay içinde problemin giderileceği bildirildi. (evet 8 ay)
    06.11.2016 - ısrarlı talebim sonrası bir hafta içinde port problemi çözüldü

07.11.2016 - turknet online başvuru
    08.11.2016 - abonelik evrakları kargoyla türknete ulaştı mesajı geldi.
    09.11.2016 - türknetten eposta hesabı için kullanıcı adı mesajı geldi
    09.11.2016 - telekomdan ev telefonu kurulumu için gelindi.
    11.11.2016 - modem kurulumu için kullanıcı adı şifre verilmesi için mh ile görüştüm ve mesaj olarak gönderildi.
    12.11.2016 - turknet online işlem merkezi için kullanıcı adı gönderildi.

buraya kadar herşey ummadığım kadar hızlı gelişti.

14.11.2016 tarihinde (( tekrardan port problemi hortladı)) ve sürecin takip edildiği mesajı geldi.
    düne kadar bu mesajlar sık sık gelmeye başladı. son görüşmelerimde tarafınızdan telekoma herhangi bir port başvurusu gözükmüyor beni oyalamayın şeklindeki baskı yapmaya başladım

29.11.2016 tarihinde türktelekom- port probleminin giderildiğini bildirsede, turknet problemin devam ettiğini bildirdi.
    ve sonuç
    01.12.2016 tarihinde internet aktif oldu. aynı gün dsl ışığı yanmaması ve telefonda çevir sesi gelmediğinden teknik destek alındı.
    02.12.2016 tarihinde telekom problemi giderdi ve internet aktif edildi.

istanbul sultangazi
    Kablosuz bağlantı ile
    download: 40 mb
    ping: 7
    uplod: 1,5 mb civarı

farklı semtte 2 yıllık (toplamda 1 sn bile net ve tv kesintisi olmadan) sorunsuzda turksat-uydunet kullandıktan sonra bakalım türknet nasıl gelecek.

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 2 Aralık 2016; 15:29:15 >
    |
    |
    NZXT S340 Kasa - Samsung XL2370 Full Hd Led - CORSAIR VS650 Psu - MSI H110M GAMING Anakart - INTEL I5 6500 SKYLAKE İşlemci - MSI R9 380 4GB EKRAN KARTI - HYPERX FURY 16 GB DDR4 2133 Ram - SAMSUNG 850 EVO 250 GB Ssd Disk - WD BLUE 1TB x2 Hdd - MOTOSPEED CK888 MECHANIC GAMING KEYBOARD-MOUSE - LOGİTECH K400 PLUS/LOGITECH M345, CREATIVE SBS A300 - LG MUSİCFLOW P5 - RAMPAGE SN-RX3 GAMING HEADSET

• Teğmen
    126 Mesaj
    Bende başvuru sürecimi yazayım;
    21 Kasımda evrakları kargo ile gönderdim
    24 Kasımda telefonuma evraklarınız bize ulaştı mesajı geldi.
    28 Kasımda modemimi önceki kiracıdan kalan hatta bagladım. Modemin adsl ve internet ışığı yanıyordu.
    1 Aralıkta telekom yetkilileri geldi. Onlarda hattın ucunu modemime taktılar yine adsl ve internet ışığı yandı.
    Bugün Sabah 8 de telefonuma adsl kullanıcı adı ve şifresi geldi ama modemde sürekli yanan adsl ve internet ışığı bu sefer yanmıyordu. Turkneti aradım arıza kaydı aldılar.
    Şuan ise sabır çekerek sorunun bir an önce hallolmasını bekliyorum.

Akn ne zaman bağlantı aktif olduysa 1 ay sonra sıfırlanır online işlemler de görülüyor. Ornegin benim 28 inden 28 ine . Fatura ise 1 inden 1 ine kesiliyor.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

Arkadaslar 1 ay içerisinde 2 kargo 4 adet kimlik fotokopisinden sora 1 hafta önce tel taşındı dünden internet fakat adsl sinyali geldi kayıt açıldı klasik :)
    ilk ay ücretsiz kampasindan yararlandım
    Bugunde fatura geldi sanal kartını tanımlamistim 60.45 tl limit olmadığı için parayi alamamış

Worldcard kartiniz ile ADSL.TURK. NET firmasi 60.45 TL'lik isleminiz,limitiniz yeterli olmadigi icin onaylanmamistir.Detayli bilgi 444 0 444

Şimdi bu fatura hayalet durumda ne Online işlemlerde görünüyor nede musteri temsilcisi görüyor

Aradım 5 gün içinde sonuçlanır dediler bole bi durumla karşılaşan oldumu tesekurler..

Bilgisi olan varmı arkadaşlar ödemeli miyim faturayı ?

|
    |

Orijinalden alıntı: rLzApex

Akn ne zaman bağlantı aktif olduysa 1 ay sonra sıfırlanır online işlemler de görülüyor. Ornegin benim 28 inden 28 ine . Fatura ise 1 inden 1 ine kesiliyor.

Ekim' in 29' unda internetim aktifleşti ve kullanmaya başladım. Eger dediğiniz gibiyse hepten kötü

|
    |

THE X FILES
  • Yüzbaşı
    457 Mesaj
    Arkadaşlar; TurkNET almayın. Neden mi? Hemen açıklayayım.

Ortalama haftada 2 gün internetim kesiliyor. MH'yi arıyorum net bir cevap alamıyorum.

2 Gün önce yine internet bağlantım kesildi. Hala cevap bekliyorum. MH'yi arıyorum, sizi öğleden sonra arayacaklar dedi, hala arayan soran yok.

İnternet hızımı bana sormadan düşürüyorlar. Geçen hafta 10 MBPS olan internetim bu hafta 4 MBPS'ye düşürülmüş. Üstelik altyapım 9'a kadar destekliyor.

Üyeliğimin ilk zamanlarında gayet memnundum, ama son dönemde bıktım, illallah ettim.
    28.11.2016 - Evrakların teslimi
    29.11.2016 - Evrakların teslimine ilişkin turk.net aradı tekrar onaylar vesilesi vs.
    01.12.2016 - Online işlem bilgilerine giriş için gerekli bilgiler (adsl bilgileri değil)
    02.12.2016 - An itibariyle adsl bilgileri geldi modeme girdim ve internetim anında bağlandı.

2 iş günü içinde bağlantı sağlanacak ve adsl bilgileri gönderilecektir demişlerdi öylede oldu ben hiç sorun yaşamadım umarım bundan sonrada kimse yaşamaz.
    Turknet'ten arandim. Yarin Turk telekom ekipleri eve gelip ankastreden eve kadar hat kontrolü yakacakmis. Hadi hayırlısı bakalim. Demek ki israr edince ekip yollaniyor. Iptal ile tehdit ettim. Gelmezlerse de allah belalarini versin der iptali saglarim yarin.

#BarışKazanacak
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
haberler
son dakika
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,382
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.