Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ümit5858 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.189
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    283 Mesaj

Hocam siz turknet yetkilisi misiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Merhaba Hocam, numara tahsis süreci 3 iş günüdür. Aktivasyon sürecinin tamamlanma süreci ise 3 ile 7 iş günüdür.

Teşekkürler bilgilendirme için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Selam Hocam, evraklarınız tarafımıza ulaştığı takdirde aktivasyon birimi takibini sağlamaktadır.

Teşekkürler, evrak teslimatı gerçeklemiş. Bekliyorum bakalım
    |
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Teğmen
    157 Mesaj
    Arkadaşlar bende geçtiğimiz gün başvuru yaptım, bugün belgelerim TURKNET'e ( Elif Tuna ) ulaştı... TTNET'den geçiş yapacağım...

Şimdi size garip bir sorum var...

Hattım 50 MBIT VDSL desteklemesine rağmen bu hızı destekleyen modemim olmadığı için mecbur 16 MBIT ADSL başvurusu yaptım. Bunu iki hızda aynı fiyat olduğu için soruyorum. Yarın kalkıp VDSL modem alsam, arasam TURKNET'i, desem ben böyle böyle yaptım ama sebebi buydu. Yüksek hızlı internet alabilir miyim? Yoksa sözleşmemi 16 MBIT üzerinden yaptığım için bu hakkımı kaybettim mi?

@doominsert cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synch3 -- 16 Kasım 2016; 14:27:31 >

Merhaba Hocam,ÖM'den sizinle bu konuyu konuşuyoruz.

Hocam merhabalar,

Dün abonelik işlemlerini başlattım email adresime yarım saat içinde sozlesmenin geleceğini söyledi bayan.Dun gelmedi email, bugün sabah 09.00 gibi aradım "dün email bana ulaşmadı" diyerek şikayetimi belirttim bana bugün içinde ulaşacağını söylediler.Tamam dedik ama 5 saat olacak nerdeyse hala email gelmedi.

Sorun ne kaynaklı olabilir anlamadım olayı.

merhaba arkadaşlar belgeleri yazdırdım az önce bu ilk sayfadaki tik işaretlerinin içini dolduracakmıyım? şuan sadece imza attım o kadar, birde hipernet yalın kullanıyorum ama evdede sabit hat mevcut bunu 2. ve 3. sayfadaki evrakta yazmadım ** yıldızlı işarette belirtmeye gerek yok diyor ancak bu sabit hattı nasıl taşıyacağım aklımda baya sorular var. ek olarak şuan hipernet yalın kullanıyorum 24 mbit vdsl, ancak evrakta 16 mbit hizmet tanımı olarak çıkmış şimdi turknete geçince adsl düşmek istemiyorum sistemsel bir arıza mı var?

Xiaomi Mi6 6/128
    12MP Dual Camera | Full HD | 6GB Ram | 128GB Rom | 5.15" | Snapdragon 835 | 4D Body
  • Yüzbaşı
    283 Mesaj

Tahminimce yuksek hiz a sonradan sahip olursaniz yukseltebilirler .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Synch3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: V3tra

quote:

Merhaba Hocam,ÖM'den sizinle bu konuyu konuşuyoruz.

Hocam merhabalar,

Dün abonelik işlemlerini başlattım email adresime yarım saat içinde sozlesmenin geleceğini söyledi bayan.Dun gelmedi email, bugün sabah 09.00 gibi aradım "dün email bana ulaşmadı" diyerek şikayetimi belirttim bana bugün içinde ulaşacağını söylediler.Tamam dedik ama 5 saat olacak nerdeyse hala email gelmedi.

Sorun ne kaynaklı olabilir anlamadım olayı.

Evraklarin e-maile gelmesi cok kolay bi işlem aslinda, hatta otomatik bi sistem, internetten tekrar başvurmayı dene istersen, anında geliyor evrakların maili

• Yüzbaşı
    656 Mesaj
    Yarım saati web sayfası üzerinden üye olmaya çalışıyorum adres kısmını onaylayınca site hata veriyor,

En İyisi Benim;Babamdan Sonra ..
    ByresidentevilEfe Editon ..
  • Yarbay
    4313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Synch3

Arkadaşlar bende geçtiğimiz gün başvuru yaptım, bugün belgelerim TURKNET'e ( Elif Tuna ) ulaştı... TTNET'den geçiş yapacağım...

Şimdi size garip bir sorum var...

Hattım 50 MBIT VDSL desteklemesine rağmen bu hızı destekleyen modemim olmadığı için mecbur 16 MBIT ADSL başvurusu yaptım. Bunu iki hızda aynı fiyat olduğu için soruyorum. Yarın kalkıp VDSL modem alsam, arasam TURKNET'i, desem ben böyle böyle yaptım ama sebebi buydu. Yüksek hızlı internet alabilir miyim? Yoksa sözleşmemi 16 MBIT üzerinden yaptığım için bu hakkımı kaybettim mi?

@doominsert cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, saygılar...

Konuda daha önce VDSL'e geçen arkadaşlar vardı hocam, talep halinde işleme alıyorlar. Ben N11 kampanyasından modem aldım, belgeleri de dün yolladım. Elif Tuna teslim aldı benimkini de. Sizin mesajı görünce rahatladım valla
    |
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "

• Binbaşı
    1382 Mesaj
    Beklerdim donanımhaberden beklerdim. Adamlar hem kısıtlama yapıyorlar hemde açığa çıkınca mesajlar siliniyor. Türkiye'de daha int değer uzantılarını (mbps, KB\sen, kbps, Kb\s vb....) farkını bilmeyenler bu işi yapıyor ya ona yanarım.

|
    |

Hocam işte böyle benim saçma bulduğum nokta orası keşke en başından internetten yapsaymışım 2 gün gecikti.

|
    |
    erho95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Türk Telekom altyapı sorgulama yaptığınızda Fibernet mi gözüküyor?
    |
    |

Şanssız bi durum cidden, bende ilkten telefon ile yapacaktim baktim internetten basvurularda 1 ay bedavaymis bende internetten yaptim basvuruyu

|
    |
    V3tra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: faruk

Türk Telekom altyapı sorgulama yaptığınızda Fibernet mi gözüküyor?

Aynen usta fibernet gözüküyor, musteri hizmetleri ile konuştum altyapiniz fiber olsa bile Vdsl kullanabilirsiniz dedi sadece turknet fiber hizmeti vermiyor dedi, aslinda net olarak öyle demedi ama internet baglantiniz aktiflesince belli olur gibi bisey dedi daha fazla ısrar etmedim bende

O müşteri hizmetleri hep öyle diyor. Şu anda hizmet veremiyoruz, iptal edelim diyorlar fakat yeni müşteri gibi aradığımda altyapınız uygun diyorlar. O yüzden onlara pek inanma bence.

Eğer aktifleşirse lütfen beni de haberdar et. Emsal bir durum belirtirsem işim kolaylaşacak.
    |
    |

Hocam kredi kartı olmazsa aboneliği tamamlayamıyoruz.Telefonda kart vermeden halletmisti ama.

Kredi kartım yok, benim internet uzerinden abone olma hakkım yok mu yani nedir

Bu biraz saçma olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V3tra -- 16 Kasım 2016; 17:20:20 >
    |
    |
    turknete geçipte, modeme uzaktan bağlanmak isteyen (ip kamara veya nash cihazlar gibi) veya para verip aldığı modemin özelliklerini kullanmak isteyenler kullanamayacaklar(vpn, dns, ddns, torrent gibi)

20 gün önce btk ya attığım mesaja yeni cevap aldım.

İnternetin yaygınlaşması sonucu dünyadaki IPv4 adresi sayısı yetersiz kalmaya başlamıştır. Bu sebeple internet servis sağlayıcıları CGNAT diye adlandırılan bir çözüm üretmiştir. Türknet olarak 21 Kasım 2014 tarihinde bu sisteme geçiş yapılmıştır. Bu sebeple kullanıcılarımızın modemlerine dağıtılan IP adreslerine internet ortamından erişilememektedir. Bu tip erişim ihtiyacı olan kullanıcılarımızın talep etmesi üzerine statik IP tanımlanarak erişim ihtiyacı karşılanabilmektedir. Statik IP ücreti Abonelik Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçası olan Kampanya Bilgilnedirme Formunda açıkça belirtilmiştir.
sohbet
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.