Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ümit5858 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.209
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    113 Mesaj
    Benim cuma günü aktif oldu bugün bina içine bağlantıları gerçekleştirdim :) valla şuan çatır çatır çalışıyo 2 kvideoları donmadan izliyorum :D eğitim seti arşivimi indircem :D
    |
    |
    15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | Samsung 120GB 840 EVO SATA 3.0 | 12 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera | Windows 10 Pro
  • Yarbay
    4458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Bürodaki internet için sordum, aşağıda T11 kutu var. Telefon numarasından sorguladı ve 75 Mbps VDSL verebiliriz dedi.

Hocam T11 için başvuru yaptınız mı? Geçen hafta çizik yedim o yüzden soramadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Simdi cekip geldim

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haybora -- 28 Ağustos 2016; 21:19:48 >
    |
    |
    faruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Soruyu sorarken böyle bir resim geleceğini tahmin etmiştim. Sağolasın, zahmet oldu. VDSL bağladılar değil mi? 50-60 alınır bu şekilde en az.

Benden başka arkadaşlar da var hepsine aynı şekilde red vermişler. Tekrar deneyelim bakalım. Yine aynı cevabı alırsam sövmeye başlıycam.

|
    |
    haybora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

estağfirullah, evet vdsl 59-60 arası hızım. isterseniz vodafone deneyin bir de onunda yüksek hızları yakın fiyata var.
    illa turknet derseniz şikayet yolunu deneyin ama maalesef adamlar tekel.
    keşke ttkom sadece alt yapı şirketi olarak devletin olsaydı.
    neyseki rakipi ortak alt yapı şirketi geliyor inşallah rekabet olur..
    |
    |

Orijinalden alıntı: haybora

siz +1 yapınca ne oluyorsa ben de onun tersini yapıyorum işte.
    arıza kaydı açtırın bizimki de ilk açıldığında öyleydi 2 güne bu hıza geldi.
    yaklaşık 3 aydır kullanıyorum sıkıntı yok.

Öncelikle mesajlarımı alıntılayarak cevap yazın ki cevabınızı vereyim.

Arıza kaydıda açtırdık merak etmeyin. 10 gündür sorun yaşıyorum. Hergün teknik destek ile görüşüyorum.

Biz +1 yapınca 2 şey oluyor ;

1. Si aynı sorunu yaşadığımı, ve çözüm açısından konuyu takipte olduğumu belirtiyorum.

2.si yeni türknete geçmeyi düşünen arkadaşlara fikir veriyorum, üye olurken 2 kez düşünsünler veya üye olduktan sonra aynı sorunu yaşarsa mesaj yoluyla soru sorsunlar ben olayı çözümlediysem yardımcı olayım diye.

Söyler misiniz sizin -1 yazma amacınız tartışma ve polemik çıkarmaktan başka hangi amaca hizmet ediyor?

Aynı sorunları yaşadıysanız alıntılayıp, " kardeşim bak bende böyle böyle şeyler yaşadım, şunları yaparsan sorunun çözülebilir " tarzında tavsiye verip insanlık yapmak bu kadar mı zor ? Hadi hiç birini yapamıyorsanız polemik çıkarmak için abuk sabuk mesajlar atmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puzzles -- 28 Ağustos 2016; 23:20:04 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    436 Mesaj
    benim gecen hafta persembe gunu kutu baglantimi yaptilar adsl olarak pazar yani dün şifrem geldi fakat modeme sinyal gelmiyor dsl isigi filan yanmiyor m.h yi aradim apartman icindeki kablolarda sikinti olabilir dendi fakat elektrikci gelip sorun olmadigini soyledi port baglantisida yapilmisti su anda ne yapmam gerekiyor? mh yi aradim acik uç biraktiracaklarini soylediler ve su anda dsl sinyalimin bir modeme gittigini belirttiler anlamis degilim 1 ay oncesine kadar ttkom adsl kullaniyordum

|
    |

İnternetten başvuruyu yaptım, evraklar hazır; ancak imzalayıp yollamadım henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yeni abonelik için aradım. Kadın tek nefeste bütün kampanyayı anlattı. Altyapınız VDSL'e de uygun, çok yüksek hızlar alırsınız, başka şirketlerde bu fiyata kesinlikle bulamazsınız vs. diye konuştu. En sonunda iptal edilen abonelikten bahsedip teknik ekibe aktarmasını istedim. Telefonu beklemeye alıp teyit ettirdi. Altyapınız uygun, hiçbir sorun yok dedi. Ben ısrar edince araştırıp size dönücem dedi ve 5 dk sonra arayıp başvurumu aldı. Evrakları bugün yolladım, bakalım sonuç ne olacak.

Yine iptal edilsin, yine başvurucam. Açma kapamadan Telekom'a ödedikleri paralar yükselince akılları başlarına gelir belki. T11'e de hizmet verebileceklerini anlarlar.

|
    |
    haybora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kroton -- 29 Ağustos 2016; 19:01:19 >
    |
    |

modemim arayüzündeki alabileceğim hızlar bunlar. upload hızı artmıyor ama download hızının 10mb'e kadar arttığını görüyorum bazen.

ama türk.netin dediğine göre 3 mbps upload - 16mbps download alabilirmişim. bulunduğum yerde fiber yok adsl destekliyor nası mümkün olacak böyle bir şey? sizce geçmem için mi diyolar yoksa olabilir mi?
    |
    |
    bugün başvuru yaptım, yarın evrak gönderimi yapacağım. yanında modem de almak istiyordum fakat vdsl modem satışları yokmuş. bu bağlamda, tavsiye ettiğiniz vdsl modemler nelerdir? bir de oturduğum caddede fiber hat olduğunu biliyorum fakat binada fiber box yok. teknik ekip nasıl bir çalışmayla daireye fiber sağlıyor? yoksa caddede olmasına rağmen box olmadığı için fiber sağlayamayıp talebi adsl'e mi dönüştürüyor?

En uygun fiyatlı ads/vdsl/fiber modem

http://www.tp-link.com.tr/products/details/TD-W9970.html
    |
    |
    Cihan9999 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    430 Mesaj
    Asus adsl n16u almanı tavsiye ederim
    N11 de 161tl fiyatı var

tavsiye için teşekkürler. cihazı inceledim aklıma yattı. fakat son bir sorum var.

oturduğum caddede fiber hat olduğunu biliyorum fakat binada fiber box yok. teknik ekip nasıl bir çalışmayla daireye fiber sağlıyor? yoksa caddede olmasına rağmen box olmadığı için fiber sağlayamayıp talebi adsl'e mi dönüştürüyor?
    |
    |
    007messi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

inşallah kısa sürede hizmet alırsınız
    |
    |

Evinizin yakınlarında turk telekom aes fiber dolap var ise turkneti aradığınızda vdsl bağlantı ile kaç mbitlik bir hız alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.Ayrıca aşağıdaki linkten adresinizin adsl,vdsl ve hız durumunu öğrenebilirsiniz.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 30 Ağustos 2016; 0:38:39 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj

binaya 50 m mesafede dolap mevcut. fiber hat da caddeden birkaç sene önce geçti. site sorgulamasında da 71MBps görünüyor. Ancak bina içinde fiber dolabı olduğunu sanmıyorum. bina içindeki hatların da değiştirilmesi gerekmez mi? teşekkürler
    |
    |
    zaltun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apartmanınızda bulunan ankastreye sokağınızdaki fiber dolaptan bakır telefon kablosu ile vdsl sinyali gelecek. Ankastreden evinize gelen telefon hattı ile de tahminimce 50 mbit hız alabilirsiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    2403 Mesaj
    AKK gecip de hizi dusmeyen var mi? Hic acimiyorlar galiba bu konuda

sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Lastik Fiyatları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.