Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
19.104
Cevap
231
Favori
713.965
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    752 Mesaj

Yok Hocam bu sözleşme. Hizmeti başlat diyince, adınıza özel sözleşme oluşuyo PDF olarak. Burada;

adına özgü sözleşmen, önbiligilendirme kampanya formu, vs hepsi tek bir pdf olarak görülüyor. Daha sonra bunların hepsinin çıktısını alıp, işaret edilen yerleri imzalayıp kargoluyosun.
    |
    |
    X-Slim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bunların bayileri falan yok mu ?
    |
    |

Anladim hocam o zaman ilk olarak internet sitesindren abone olmak istiyorum u dolduruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne kadar sürede ulaştı peki? PTT şubesine gidip öğrenci kampanyasından yararlanmak istiyorum mu demeliyim yani? Kargoyla yolladın değil mi, posta değil?

|
    |
    furi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD RYZEN 5 2600 CPU - Sapphire RX590 NITRO SE 8GB GPU - ASUS TUF B450-PRO GAMING - XIGMATEK BEAST 650W 80 PLUS KASA - CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance DDR4 3000MHz CL16 RAM - AOC 23.8" 24V2Q IPS MONİTÖR
  • Yarbay
    12182 Mesaj
    Modem araştırmasindayim 2.el aldıktan sonra bende bu kampanyadan yararlanacagim

|
    |

|
    |

|
    |
    Bu iste bi cinlik var bence beyler. 4,5g ye gecilmesiyle birlikte diger operatorlerinde buna benzer hatta daha fazla kotali paketler yayinlayabilirler gibime geliyor. Turknet cakallik yapip simdiden ise uyanip musteri toplamaya baslamis olabilir.

Neyse,nolursa olsun yeterki su akn derdinden kurtulalim en azindan 50 gb a 60 lira vercegimize 150 gb a 60 tl verelim. 2 yillik Turknet kullanicisiyim taahhutum bitsin hemen gecicek bu 150 gb lik pakete,umarim devam eder o zamana kadar.

Daha ulaşmadı hocam dün yollamıştım. Kargoyla yolladım tahmini varış süresi 14 ü diyor. Ancak bir iki güne ellerine geçmiş olur. Çalışan öğrenci olup olmadığımı sordu. Öğrenci numaramı aldı bu kadar.

|
    |
    TheLegendy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

aynen öyle aslında ordan abone oluyorsunuz. Müşteri numaranız vs hersey olusuyo. Artık bağlantının tamamlanması için evrakların ffirmaya iletilmesi kalıyo. O evraklar firmaya gidincede ilgili başvurular yapılıyo ve hizmet aktif konuma geliyo.
    |
    |
    telefonla başvuramıyoruz dedikleri sırada meğerse bi abonelik daha açmışlar onu iptal ettik elden teslim ettiğim belgeler henüz girilmemiş yanlış yere merkeze giden belgeler de teslim edilmiş
    bakalım nolacak hayırlısı
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

aynen öyle aslında ordan abone oluyorsunuz. Müşteri numaranız vs hersey olusuyo. Artık bağlantının tamamlanması için evrakların ffirmaya iletilmesi kalıyo. O evraklar firmaya gidincede ilgili başvurular yapılıyo ve hizmet aktif konuma geliyo.

Çok teşekkür ederim hocam, peki ttnet modemimi bunda kullanabilir miyim ?

amatörlük beceriksizlik akıyor her yerlerinden. k. kartı 4006 yazılamama hatasını bildirdim. bugün tekrar deneyin mesajı geldi. tabiiki düzelmemiş. Allah sorun çıkarsa bunların eline düşürmesin. turksatı falan mumla aratırlar ona göre. şansı yaver giden şükretsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

ttnet ve diğer telekomlar bir dönem sadece kendilerinde kullanılabilen (kullanıcı adının sonuna otomatik eklenti atan firmware i olan)
    modem verdiler, ancak bu yasal bulunmadı tabiki, modeme firmware güncelleme yahut modem distribütörü yahut servis sağlayıcının gösterdiği teknik servislerden bu sorunu çözmeleri gerekiyor yasal olarak.
    neticede sizin modemde @turk.net uzantılı login adına izin veren firmware yüklü ise hiç sorun olmadan kullanabilirsiniz.
    Modemlerin %90 ında sorunsuz kullanılır bence.
    modemin wan/internet ayarları bölümüne bakıp anlaşılır.

- ek bir bilgi olarak vdsl modem adsl modeme göre asgari 3 kat daha pahalı. ( teknik olarak 6 katı kadar hızlı)
    balıkesir de boş vdsl portu olup olmadığını öğrenip normal adsl modemi kullanın modeme para vermeyin bence. Boş vdsl portu olduğu tarihte modemi beleş veren bir kampanyaya denk gelebilirsiniz yahut modem fiyatları yarı yarıya düşmüş olur, teknolojik ürünü özellik kullanamıyorsanız önceden çok para bayılmak ekonomik olmaz, cüzdana zarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyigun -- 11 Mart 2016; 16:00:56 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    752 Mesaj

4006 ile başlayan kredi kartı yok diye biliyorum. Banka kartı mı sizinki?
    |
    |
    _Riven_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: iyigun

ttnet ve diğer telekomlar bir dönem sadece kendilerinde kullanılabilen (kullanıcı adının sonuna otomatik eklenti atan firmware i olan)
    modem verdiler, ancak bu yasal bulunmadı tabiki, modeme firmware güncelleme yahut modem distribütörü yahut servis sağlayıcının gösterdiği teknik servislerden bu sorunu çözmeleri gerekiyor yasal olarak.
    neticede sizin modemde @turk.net uzantılı login adına izin veren firmware yüklü ise hiç sorun olmadan kullanabilirsiniz.
    Modemlerin %90 ında sorunsuz kullanılır bence.
    modemin wan/internet ayarları bölümüne bakıp anlaşılır.

- ek bir bilgi olarak vdsl modem adsl modeme göre asgari 3 kat daha pahalı. ( teknik olarak 6 katı kadar hızlı)
    balıkesir de boş vdsl portu olup olmadığını öğrenip normal adsl modemi kullanın modeme para vermeyin bence. Boş vdsl portu olduğu tarihte modemi beleş veren bir kampanyaya denk gelebilirsiniz yahut modem fiyatları yarı yarıya düşmüş olur, teknolojik ürünü özellik kullanamıyorsanız önceden çok para bayılmak ekonomik olmaz, cüzdana zarar.

Bu güzel Yardımınız için teşekkür ederim hocam, portun olup olmadığını nerden kontrol edebiliriz?

|
    |

• Binbaşı
    1018 Mesaj

ing sanal kart. visa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben mobil üzerinden online başvuru yaptım. Kredi kart bilgimde 3 tane sıfır olmasına rağmen hiç sorun çıkarmadı, bir sıkıntı yaşamadım.

Edit: dün saat birde kargoya verdiğim evraklar ulaşmış, evraklarınızla ilgili bir eksiklik yok ise aktivasyon işlemlerine devam edilecektir diye mail atmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 11 Mart 2016; 19:31:53 >
    |
    |
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
haberler
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,404
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.