Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
231
Favori
712.559
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    961 Mesaj
    Arkadaşlar her sayfaya imza atıyor musunuz yoksa sadece imza yazan yerlere mi atıyorsunuz ?
    Birde çağrı merkezindeki eleman imzalayın bu çorlu adresine gönderin dedi kimlik fotokopisi ile..
    Ne adres kontrolü yaptı ne bina numarası vs.. Telefonumu bile almadı..
    İşlem bu kadar mı ?

Bir de posta kodunun altında BBK kodu bağımsız bölge kodu yazıyor orayı doldurdunuz mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginckc -- 10 Mart 2016; 22:32:08 >

ilginç valla hotmail diye mi acaba mail gelmedi. Sanal kart değil normal kartla denediğim için o ekranı geçmiştim. Evet tel hattımız var 8 sayfanın 2'si birebir aynı yine de çıkarttım. İlk sayfa da adres eksik işte diğerlerinde tamamı çıkmış. Başvuruyu 2 saat kadar önce yaptım ve telefondan aranmadık daha. Kargoyu yarın ya da cumartesi yollamayı düşünüyorum haliyle o günün tarihini mi atmamız lazım yoksa bugünün tarihini mi atalım? Teşekkürler.

Mail gelse iyiydi valla ama bana gelmedi. Hotmail diye mi acaba yoksa yarın mı gelecek? Nilüfer'in sistemi galiba 8 den sonra çalışmıyordu. Bu da onun gibiyse belki yarın gelir.
    @thundere
    |
    |
    Bahsedilenler: thundere , kasvet-efza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    kampanyanın adı bile özgür biri idi yani çok benziyor olay. onlar modem de veriyordu ama. daha profesyonel idiler hepsini düşünmüşler. gerçi 2 yıl kullandığımız halde ıptal ederken modemi de geri istediler uğraştırarak. yine de memnun kaldık. olmaz şey değil bunlar daha iyisi yıllar önce yapılmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj
    8 yıl önce bir aboneliğim vardı turk.net e
    yıllardır superonline kullanıyorum
    şimdi bu kampanyadan faydalanıp geçeyim dedim
    sistemde halen kayıtlı göründüğüm için abonelik oluşturamıyorlar
    ne kadar profesonelce değil mi ?
    |
    |
    Alışveriş Yaptığım Arkadaşlar : CARNIVALE, basilisk lizard, screamtoronto, SERDAR2008 , Gaddar Davut, SIBGATULLAH, marcio_nobre , badboyzzz , MENEME2002, aaax, _trapzone_ , elfen_lied, mucoyaho, serdar1457, baltacifatih, math_tiger, oguz_35, degidide, yunus902, Man of Steel, mehdrive, Masdera, eczmgulden, Dark Territory, polyo, ahmetk80, diabolical, 42_JeoGenc_42, germinall, sebocuu,
  • Yüzbaşı
    921 Mesaj

Mail gelmesi veya kargoyu yolladiniz mi diye aramaları olmazsa olmaz değil, müşteri hizmetleri kargonun gonderilecegi adresi veriyor sorunca. Teyit amaçlı arıyor. Online basvuruyu yaptığınız gunun tarihini atın.

Bu arada benim de gmail. Kargo adres bilgisini iceren mail gelmedi fakat teslim aldiklarina dair mail geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasvet-efza -- 11 Mart 2016; 0:10:40 >
    |
    |
    DasheriM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bende diğerleri gibi istanbula yolladım sözleşmenin üstündeki adresi görünce budur diyip.Netten başvurdum ve sözleşmenin her yerini okudum adres için.Gönderilecek adres olayı çok saçma resimle bir sürü şey anlatmış başvuru yaparken bari kargo adresini de düzgünce belirt. online işlemlere girip sözleşme çıktısı alayım dedim o kısımda boş çıktı, alamadım.Müşteri hizmetlerini aradım maile atacaktı sözleşmeyi ama sadece m.h anketi geldi, biraz önceki görüşmenizi değerlendirin diye. Kargo olayı yüzünden vazgeçtim açıkcası bu kadar zor olmamalı sistem. anlaşırsın bi kargo firmasıyla bir kod verirsin oraya gider. Kargo ücretini ödeme olayı da saçma evrak sonuçta, anlaşsa 5liraya bir ücret çıkar firmaya. bu tarz detayları düşünmediği için ve uğraştırdığı için vazgeçtim açıkcası. Taahütsüz olayı çok cezbetmişti ancak diğer firmaların kampanyalarını bekleyeceğim.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    4189 Mesaj

Teşekkürler. Peki hocam şifre vs ayrıca maile geldi mi ya da sms?
    |
    |
    kasvet-efza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neyin şifresi anlamadım

|
    |

|
    e_capkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

maille geliyor

hizmet merkezi
    modem
    mail (2GB)

ayar ve kullanıcı adı parola bilgileri..
    |
    |

Online basvuru yaptığın icin o bilgileri zaten orda giriyorsun adres bina vs. Bbk kodunu da sistem otomatik veriyor. Aldığın çıktı da o bilgiler var ayrıca sisteme de kayit oluyor

|
    |
    enginckc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Modemi Türknet'ten istersek 180 TL verecekmişiz.
    Modemi kendisi almak isteyenlere hangi marka-modeli önerirsiniz? Öneriye göre satın alacağım.

hizmet adsl bu yüzden herhangi bir adsl modem işinizi görürü 70 90 tl arası çok var.

Benim önerim vdsl modem alın. Altyapı yavaş yavaş VDSL e geçiyor. İleride modem değişikliği ile ugrasmazsınız.
    |
    |
    eCHoTeCH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

https://www.turk.net/dosyalar/sozlesme_formlar/adsl_abonelik_sozlesmesi/TurkNet-Bireysel-Hizmetler-Abonelik-Sozlesmesi-Taahh%C3%BCts%C3%BCz.pdf

Bunu doldurup onlara kargo ediyoruz bu kadar demi hocam ?

Ben ptt kargo ile yolladım öğrenci kampanyasıyla beraber 3.90 tl ye geldi. Diğer kargo şirketleri sabit 9Tl alıyor sanırım.

|
    |
    TheLegendy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.