Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.185
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    899 Mesaj

Randevu olayi turktelekomun yeni marifeti sanırım. Ekşisözlük, şikayetvar gibi sitelerde son zamanlarda hayli fazla yakinma var bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    grey_fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Umut

Fazla ayrıntı belirtlemişler. İnternet hizmeti ADSL üzerinden mi, VDSL2 üzerinden mi verilecek? Hız ne olacak? Bağlantı ücreti alacaklar mı?

Modemin adsl yada vdsl olması firmanın verdiği hızdan ziyade senin evinden fiber bağlantı geçiyor mu geçmiyor mu o belirler.

|
    |
    vodafon ev teslimi internet diyordu bu gün reklamda...forumu okuyup reklam hazırlıyorlar sanırım.
    |
    |
    Ekşiden şikayetleri okuyunca iyicene bozuldum; turk telekomla, turknetle bu iş hallolmayacak, kendi ekibini tamire gönderecek iss lazım.( ne tamiri hattım bozuk değilki sadece bozukmuş rolü yapıyor!!!)

Merhaba hocam, abonelik bilgilerini gönderebilirsen kontrol edelim.
    |
    |
    karamizah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ttnet den demi beter bir firma bu turknet. Arkadaşlar sakın bulaşmayın demiş?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Özelinize gönderdim hocam.

|
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben 28 gün bekledim ve iptal ettirdim bence uzak dur ama yinede senin bileceğin bir şey.

|
    |
    magicbass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evrak gönderimiyle ilgili vs bir problem yaşanmadı 1 hafta içinde bugün (bayram olmasına rağmen) internet bağlanmış bulunmakta.

An itibariyle sıkıntım 71 mb beklerken 5mb hız almış olmam 6-7 ms bandında 3.20 lerde de upload hızım mevcut, arıza kaydında an itibariyle bulundum bakalım gelişen günler neler getirip götürecek.
    2 hafta önce hattım açıldı. Önce hatta çevir sesi yoktu, telekomdan gelip düzeltilir. Sonra hattım 76 mbit gözüküyordu, evdeki adsl modemler çalışmayacağını düşünüp vdsl modem aldım. Ama Dsl ışığı yine yanmıyor. Tekrar arıza kaydı attırdım, telekomdan geldiler önce evdeki tesisatı laf ettiler, ben binaya geleni de ölçmelerini istedim, hat yine kötü. Birşeylere baktı etti, senin hat 76 mbit çalışmaz 24e düşür dedi. Kaçtır arıyorum hızı düşürün diye ama Telekom onlara bina içi tesisat problemli diye rapor etmiş bir türlü düşürmediler. Yani anlayacağınız hem Telekom hem turk.net problemli. Vdsl işini beceremiyorlar halbuki ana kutu binaya 20 m mesafede. Boşuna vdsl modem aldım ve hala internet yok.

VDSL muhabbeti nedir, telefonla arayıp talep etmek mi gerekiyor?

Telekom fiber kullanırken buna geçtik. Onda 24 mbit hızı sorunsuz alıyorduk. Buna geçince ilk başlarda 10 mbit olan hız şu anda 8-9 civarında dolanıyor. Telekomda 24 alabiliyorsam tesisatta sorun yok demektir. Turk.net'i hızlandırmak için yapacak birşey var mı? Şu anda modem ekranında ADSL2 yazıyor çünkü.

Merhaba hocam, abonelik bilgilerini gönderebilirsen kontrol edelim.
    |
    |
    ElectroTech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam, abonelik bilgilerini gönderebilirsen altyapı bilgilerini kontrol edelim.
    |
    |
    faruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: fizani

Önceki postumda 2 hafta kadar satış temsilcilerinin dönmesini beklediğimi belirtmiştim akabinde olaylar hızlı gelişti,
    Evrak gönderimiyle ilgili vs bir problem yaşanmadı 1 hafta içinde bugün (bayram olmasına rağmen) internet bağlanmış bulunmakta.

An itibariyle sıkıntım 71 mb beklerken 5mb hız almış olmam 6-7 ms bandında 3.20 lerde de upload hızım mevcut, arıza kaydında an itibariyle bulundum bakalım gelişen günler neler getirip götürecek.

Aynı hız problemi bende de devam ediyor 1 haftadır çözülmedi ne arayan var ne soran

Bugün bana internetin bağlandığına dair mesaj geldi. Telefon numaram, internet kullanıcı adı, şifresi vs. gibi şeyler yazıyordu. Eve kimse gelip birşey yapmadı. Bende eski ttnetten kalan modemimi çıkarıp bağlantıları yaptım ancak adsl ışığı yanmıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Kabloyu ev telefonuna taktığımda telefon çalıyor ancak modeme taktığında adsl ışığı yanmıyor. Aradım arıza kaydı oluşturdular ancak 48 saat sonra dönüş yapıcaz dediler. Beklemekten çok sıkıldım artık.
    Ayrıca bu nasıl bir hizmet anlayışıdır ? Ttnet, superonline gelip herşeyi kurup giderdi. Bunda sadece mesaj geldi. Ben nerden bilebilirim şimdi nasıl bağlantı yapıcam, nerde sıkıntı var vs. Çok saçma geldi bana. Birkaç gün içinde sorunum çözülmezse iptal edicem interneti.
    Adamlar kurulum ücreti yok yazmışlar ama kurulum yok diye yazmamışlar. Pişman oldum resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ElectroTech

2 hafta önce hattım açıldı. Önce hatta çevir sesi yoktu, telekomdan gelip düzeltilir. Sonra hattım 76 mbit gözüküyordu, evdeki adsl modemler çalışmayacağını düşünüp vdsl modem aldım. Ama Dsl ışığı yine yanmıyor. Tekrar arıza kaydı attırdım, telekomdan geldiler önce evdeki tesisatı laf ettiler, ben binaya geleni de ölçmelerini istedim, hat yine kötü. Birşeylere baktı etti, senin hat 76 mbit çalışmaz 24e düşür dedi. Kaçtır arıyorum hızı düşürün diye ama Telekom onlara bina içi tesisat problemli diye rapor etmiş bir türlü düşürmediler. Yani anlayacağınız hem Telekom hem turk.net problemli. Vdsl işini beceremiyorlar halbuki ana kutu binaya 20 m mesafede. Boşuna vdsl modem aldım ve hala internet yok.

Telekomun gelmesi için + birşey yaptinizmi.turknete ariza kaydı olusturuncami geldiler?

|
    |

• Binbaşı
    1144 Mesaj
    Turk.nete arıza kaydı actirinca geldiler

|
    |

48 saat sonra sizi arayıp muhtemelen bina iç tesisatınızda sorun var diyecekler aynı yerlerden bende geçtim iyi biliyorum

|
    |
    0tyldrm0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

ben 3 gündür kullanıyorum oldukça memnunum.

ama olumsuz olarak söyleceğim şeyler şunlar;

hemen 1.gün kredi kartından 1 aylık ücreti çekmişler. Bu kadar acele etmelerine gerek yoktu.

diğer yaşadığım sıkıntıda doominsert nickli arkadaş bana turknete abone olduğumda indirim tanımlatacaktı. Bunun nedeni ilk başvurudan sonra gelen mailler 16 mbps şeklindeydi.
    Durumu ona söyledim o da düzeltildiğini ve bunu söylediğim için bana indirim tanımlamak istediğini söyledi. İnternetim aktif oldu kendisine mesaj attım mesajları okudu ve dönüş yapmadı.

Belki yapılacak indirim %5 %10 du ama verilen söz vardı ve bu tutulmadı.

şuan ciddi anlamda memnunum. 1 defa kesilme yavaşlama vs olmadı. TTnetin kazık fiyattan 24 mbps verdiği internetten sonra gerçekten ilaç gibi geldi. İnşallah bu şekilde devam ederim.

en @doominsert sana hala dönüş yapmadımı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert

HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
SEO
üniversite
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.