Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Hocam Selam, ÇM arayarak kredi kartsız başvurunu verebilirsin. Paketin kredi kartı şartı güncellendi.

hocam çok teşekkürler, siz olmasanız hiç haberimiz olmayacaktı bu durumdan. 5 dakika önce satış departmanından arkadaşla görüşüp abonelik işlemlerini başlatmış bulunuyorum. kullanıcı adı ve şifremizi verdi, yarında evrakları göndereceğiz ve hayırlısıyla aboneliğimizin açılmasını bekleyeceğiz.

bu arada müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar gerçekten çok sabırlı ve kibar insanlar. ileride belki bende hizmetten memnun kalmayacağım ama yaygara koparacak bir durumda göremiyorum ortada, zira seni bağlayan birşey yok, taahhüt yok vs... baktın memnun değilsin çıkarsın abonelikten, zaten altyapı ile alakalı mesele turknetin değil turktelekom denilen firmanın sorunu.

şu rekabet ortamında bu fiyatlarla taahhütsüz olarak kampanya yapmak gerçekten tebrik edilmesi gereken bir hareket. bir fiyat belirlemişler, onun üzerinde hiçbir şekilde ücret vermeyeceksin diyor.

bu arada önemli bir durum daha var, ben engelli aboneliğine müracaat ettim, bize 45 liraya verilecek bu hizmet. yani önce tarife ücreti belirleyip sonra onun üzerinden indirimle bile abes fiyatlar çeken turktelekom gibi değil turknet. Telekom tarife fiyatı üzerinden indirim yapar o fiyat normal kampanyalı fiyatlarından bile daha pahalıdır(turktelekom engelli tarifelerini inceleyin ne demek istediğimi anlarsınız). turknet direk kampanyalı fiyat üzerinden yüzde 25 indirim yapmış, gerçekten helal olsun diyorum.

Rica ederim hocam, keyifli kullanımlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Nickola Tesla

2 hafta oldu kayıt açalı.Daha ne arayan var ne soran.Fazla ümitlenmeyin derim

Her zaman ümit vardır üstad, dm iletersen, öncelik talep edelim.
  • Ben de geçmeyi düşünüyordum ama bu kadar olumsuz yorum karşısında vazgeçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir komik olay gerçekleşti. 8 Haziranda internet hizmetim açıldı filan güzel güzel kullanıyorum, hatta ayın 25i gibi kredi kartımdan fatura çıkmadan ücretini kesmişler hadi ona da bir şey demedim, 2 gün önce evraklarınız bize ulaşmadı diyerekten internetimi kestiler . Güler misin ağlar mısın ? Kayıt oluşturdular, inceliyoruz diyorlar 2 gündür. Ne yaptılar acaba evraklarımı mı kaybettiler. Enteresan bir firma gerçekten. Fatura çıkmadan kredi kartımdan kesmeyi biliyorlar ama kendi hatalarını bile 24 saatte halledemiyorlar.

• quote:

quote:

quote:

Hocam Selam, ÇM arayarak kredi kartsız başvurunu verebilirsin. Paketin kredi kartı şartı güncellendi.

hocam çok teşekkürler, siz olmasanız hiç haberimiz olmayacaktı bu durumdan. 5 dakika önce satış departmanından arkadaşla görüşüp abonelik işlemlerini başlatmış bulunuyorum. kullanıcı adı ve şifremizi verdi, yarında evrakları göndereceğiz ve hayırlısıyla aboneliğimizin açılmasını bekleyeceğiz.

bu arada müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar gerçekten çok sabırlı ve kibar insanlar. ileride belki bende hizmetten memnun kalmayacağım ama yaygara koparacak bir durumda göremiyorum ortada, zira seni bağlayan birşey yok, taahhüt yok vs... baktın memnun değilsin çıkarsın abonelikten, zaten altyapı ile alakalı mesele turknetin değil turktelekom denilen firmanın sorunu.

şu rekabet ortamında bu fiyatlarla taahhütsüz olarak kampanya yapmak gerçekten tebrik edilmesi gereken bir hareket. bir fiyat belirlemişler, onun üzerinde hiçbir şekilde ücret vermeyeceksin diyor.

bu arada önemli bir durum daha var, ben engelli aboneliğine müracaat ettim, bize 45 liraya verilecek bu hizmet. yani önce tarife ücreti belirleyip sonra onun üzerinden indirimle bile abes fiyatlar çeken turktelekom gibi değil turknet. Telekom tarife fiyatı üzerinden indirim yapar o fiyat normal kampanyalı fiyatlarından bile daha pahalıdır(turktelekom engelli tarifelerini inceleyin ne demek istediğimi anlarsınız). turknet direk kampanyalı fiyat üzerinden yüzde 25 indirim yapmış, gerçekten helal olsun diyorum.

Rica ederim hocam, keyifli kullanımlar

teşekkür ederim hocam . yarın evrakları göndereceğim , inşallah bayrama kadar açılır internetimiz :)

• bu arada evrak gönderimi için en uygun fiyatlı kargo hangisi arkadaşlar ?

not : Bartın ilinden gönderilecek .
  • Bugün neden se 2. Ayın ilk günü internette ama öyle bir yavaşlama var ki 0.69 mb çıkıyorr speedtestte. Müşteri hizmetlerini aradım birşeyler yaptık dedi ama durum gene aynı neden olduysa bu olay artık.

• quote:

bu arada evrak gönderimi için en uygun fiyatlı kargo hangisi arkadaşlar ?

Yurt içi katgo öğlen saatinde indirim kampanyası yapıyor ben 9 tl ye gönderdim

• quote:

Orijinalden alıntı: 007messi

quote:

bu arada evrak gönderimi için en uygun fiyatlı kargo hangisi arkadaşlar ?

Yurt içi katgo öğlen saatinde indirim kampanyası yapıyor ben 9 tl ye gönderdim

hocam teşekkürler . facebook sayfasından indirim kodu ile yüzde 30 daha ucuza gidiyormuş . facebook üzerinden girip KOD aldım , yarın o kodla göndereceğim. bu arada sizin söylediğiniz kampanyada indirim oranı yüzde 20 imiş . facebook indirim kodu yüzde 30 . gönderecek arkadaşlara yardımcı olsun diye yazıyorum . tekrar teşekkürler .
  • Kullanan arkadaşlar ;

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118115097&p=1&anchorToGo=118115097#118115097

Şuraya bu tarife hakkında bir konu açtım cevaplarını burdan veya ordan cevaplarsanız mutlu olacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Kullanan arkadaşlar ;

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118115097&p=1&anchorToGo=118115097#118115097

Şuraya bu tarife hakkında bir konu açtım cevaplarını burdan veya ordan cevaplarsanız mutlu olacağım

Firma yetkilisi olarak ilk yanıt bize düşer

• Genellikle yazmaktan ziyade okumaktan yana olan bir forumdonanım kullanıcısı olarak, canıma tak ettirip bana bu satırları bir şiir edasıyla yazdıran turknete sevgilerimi sunar durumu şöyle özetlerim;
    Evet ttnetle olan tarifemin son bulması ve malum akk davalarından ötürü yeni bir net sağlayıcısı ararken, haliyle yolum buraya düştü. fiyat/performanstır, bu konuda yorum yapan " yetkili bir abinin" şirket politikasınca net hızınızı hattınızın desteklediği kadar dahi verebiliyoruz aynı fiyata sonuçta akk var, gibi güzel yorumlarını duyup, birazda kıstas yapınca bir şans vermek istedim. Hat peder beyin üstüne kayıtlı olduğu içinde topu kendisine devrettim gerekli araştırmalardan sonra velhasıl senaryo böyle başladı kendisi benim yanımda aradı ve "kayıt talebiniz oluşturuldu, size dönüş yapılacak" denildi. Sonraki günlerde bir dönüş yapılmayınca o "kayıt talebi"ni sanırım 3 kez daha yeniledik bugün 2.haftası doluyor ve bir dönüş söz konusu değil. Bugün bi nebze canımıza tak edince durumu izah etmek adına tekrardan bir görüşme yapmak üzere aradık ve sanırım konuşan kişi peder beyi yeterince bilgili bulmadığı için telefondaki hanım efendi "modeminiz var mı adsl mi vdsl2 mi" den sonra "biz vdsl2 hizmeti henüz vermiyoruz gerekli alt yapı çalışmaları yapılıyor belli bir süre yok bu çalışmaların sonunda size dönüş yapıcaz" diyerek beni benden aldı, uçsuz bucaksız engin denizlerde bir soğuk suya sokup sokup çıkardı. Haliyle iş başa düştü bir de ben konuşma yapıyım diye aradım allahtan "gerizekalı" ya da "gerizekalı yerine koymaya çalışacak" bir personel açmadı da telefonu normal bir konuşma sergileyebildik. Tabii ki böyle şeyler olabilir kişi size hatalı bilgili vermiş olabilir ben şimdi kaydınızı direk supervisora aktarıyorum diyerek sonuç odaklı gittik. Lakin konuşmadaki bir diğer husus tabii ki ben bu yaşananları yada olanları kime şikayet edicem ya da kime kızıcam noktasında "aaa burası çağrı merkezi biz sadece kayıt alırız size dönüşü ihmal eden kayıt bölümüdür" peki haklısınız o zaman orayla direk iletişim kurabilir miyim ? hayır ne yazıkki. peki supervisora direk mail gitti bana dönüş yapıcak kişi bir supervisor mı olacak her konuyu konuşabileceğim sorumluluk alıcak ? hayır satış bölümüne fırça kayar en fazla dönüşü yaparlar, aaa onlara laf söyleyebilir miyim ? hayır muhtemelen onlarda biz suçsuz ve günahsızız şirket zımbırtısı böyle diyecek peki bu sistem içersinde sorumluluk alan biri söz konusu mu ? ne yazık ki, o yüzden kızıp sinirlenmeyede ne yazık ki hakkımız yok çünkü karşımızda bir duvar var.
    Şimdi bu gelişmeler doğrultusunda ilk defa internet almak için yalvarmam gerekiyor sanırım bir şirkete ki işin en kötüsü daha internet bağlandı bağlanmadı hikayesine bile geçmedik sadece satış bölümünün bana dönüşü 2 haftamı aldı... Daha bunun evrak gönderimleri onaylanmaları kontrolleri ve aktif hale gelen internet sürecim var. Heleki gelecekte problem çıkması yada burdaki forumdaki arkadaşın vaad ettiği 80mbps destekleyen hattımdan 32 değilde 50 mbps alırım en kötü be, yaşasın talebimin aktif olması yada onaylanmasını sağlamak için vereceğim üstün çabadan gerçekten şiddetle çekiniyorum. Genede "yalvararak" müşterisi olmayı başaracağım ve bir denemede bulunacağım herhalde çok vip bir hizmet alıcak olsam gerek bu denli zorladıklarına göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizani -- 28 Haziran 2016; 20:19:43 >

• Evraklarım onaylanmış, artık hizmetin başlatılmasını bekliyorum

• Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam öyle şeyler :D

• doominsert kullanıcısına yanıt
    Gönderdim hocam pmden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nickola Tesla

2 hafta oldu kayıt açalı.Daha ne arayan var ne soran.Fazla ümitlenmeyin derim

Her zaman ümit vardır üstad, dm iletersen, öncelik talep edelim.

hocam zorunlu kredi kartı verme olayı kalktı yazmışsınız ne güzel, bir de ben abonelik başlatmadan hat değerlerine baktıramaz mıyım ? burada söyleyen arkadaşlar gibi olmasın sonra 5 mbit 7 mbit falan ? vdsl için konuşuyorum bana telefondaki personel max 32 mbit olduğunu söylemişti 75 ile ilgili bilgim yok falan demişti..

• Superonline 3 haftadır nakil işlemi yapmadı türk.net'e geçeyım diyordum yorumları okudukça vazgeçtim.

Şimdi basvursam herhalde bi 3 hafta daha beklerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün numara başvurusu yapılmış hattım için umarım bayramdan sonraya sarkmaz

• fizani F kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 aydır müşteri olmaya uğraşıyorum. 2 kere evrak gönderdim, başvuru yapmadan önce aradım danıştım, yönlendirmelere göre başvuru yaptım yine olmadı. Amaç ne anlamış değilim.

• Bana haber falan gelmiyor evrakların onaylanması ile ilgili veya abonelikle ilgili diğer güncellemelerden.
    Dün 11:00 gibi evraklarım firmaya ulaşmış.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.