Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grey_fox

Senin yine güzel bir şeyler bağlamaya birileri gelmiş. Ben Haziran 15'inde başvurdum 1 kişi geri dönüp aramadı bile. Hala bekliyoruz. Bu şekilde giderse bende kısa yoldan iptal ettiricem.

Hocam çm ne diyor bu duruma, dm'den iletirsen müşteri numaranı yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheVictim037

Ya bugün evrakları falan teslim ettim fakat türknet hesabımda kredi kartsız ödeme falan diyor.
    Bu kampanyanın amacı zaten kredi kartıyla otomatik ödemek değil miydi?
    Ön ödemeli kartımla ödemek istiyordum ben.

Hocam, amaç ön ödemeli kredi kartı sistemi ancak sonrasında ödeme kurgusu ile alakalı yeni bir çalışma var.
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    Bu ödemeler ay sonu mu gerçekleşiyor yoksa internet bağlandığı anda 60 tl alınıyor mu?
    Bide ben ön ödemeli kartımla ödeyemez miyim bu faturayı?
  • quote:

Bu ödemeler ay sonu mu gerçekleşiyor yoksa internet bağlandığı anda 60 tl alınıyor mu?

Ay sonunda değil hocam ön ödemeli, kartından vadesi gelince ödemesi yaplıyor otamatik.Otamatik ödeme talimatı verdiğin tüm kartlarda işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

Ay sonunda değil hocam ön ödemeli, kartından vadesi gelince ödemesi yaplıyor otamatik.Otamatik ödeme talimatı verdiğin tüm kartlarda işe yarar

Kart bilgileri nereye yazılıyor sitenin ayarlarında göremedimde
    Edit: Hocam benim ön ödemeli kartım ininalde.
    Önceki postlarınıza baktım hala ininal kabul etmiyor musunuz?
    Etmiyorsanız başka nasıl kredi kartı olmadan ödeme yapılabilir bankadan direkt nakit olarak fatura şeklinde yatırılabilir mi?
    Turknet profilimde Kampanyanız : 50 Mb e Kadar Kotasız 150 GB AKN-Heryöne 1000 Dakika Taahhütsüz Kredi Kartsız Tam İletişim-59,99 TL/Ay yazıyor ayrıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheVictim037 -- 28 Haziran 2016; 0:23:37 >

• Vdsl modem önerisi olan var mı? Fiyat ve performans olarak iyi olanlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen hafta evrak yolladim bugun aktif oldu vdsl modemim yok 35 megabit paketini aldim

Şuan hizim 14.90 megabit..download hizim 1.800 kb/s

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Salı günü evrakları teslim ettim, Cuma günü hattım açıldı. Kurulumu dün yapabildim.

Telefonda görüştüğüm kişi 51Mbit hız alabileceğimi ifade etmişti. 40-41 arası alabilmekteyim. Telefonla güncelleme yapılmasını denediğimde ise hızımın 51 Mbit olduğu ancak ankastreden daireye kayıpla 41Mbit olarak ulaştığını söyledi. Tekrar bir hız güncellemesi yaptık ancak bir şey değişmedi.

Sizce ifade edilen şey doğru mu?

modem hat değerlerini koyarmısın. bakalım

Hat değeri aşağıdaki gibidir.

Sizce bahsedilen husus doğru mu? Tekrar görüşmem mi gerekir yoksa..?

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roland Deschain -- 27 Haziran 2016; 22:19:55 >

• Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    Bu değerler ile en az 100mb görmeniz gerekli
  • Avantajix iadesini nasıl alacağız acaba? Telefonla alıyorlar bilgileri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Salı günü evrakları teslim ettim, Cuma günü hattım açıldı. Kurulumu dün yapabildim.

Telefonda görüştüğüm kişi 51Mbit hız alabileceğimi ifade etmişti. 40-41 arası alabilmekteyim. Telefonla güncelleme yapılmasını denediğimde ise hızımın 51 Mbit olduğu ancak ankastreden daireye kayıpla 41Mbit olarak ulaştığını söyledi. Tekrar bir hız güncellemesi yaptık ancak bir şey değişmedi.

şuan tam 50mbit hız geliyor modemine
    speedtestte 46-47mbit çıkması lazım. kablolu bağlantı yaparsan daha sağlıklı olur.
    hattın rahat 76mbiti kaldırır.100mbitten emin değilim.

• Galiba sorunsuz kullanmaya başladım (=

Google dan gelenler için de bilgi ekliyim
    HUAWEI HG655d ttnet modem kullanıyordum
    V100R001C02B050 firmware update yapmistim
    hani su ara yuzu almanca diye gecen ama Felemenkçe dutch olan versiyon
    (vdsl için ptm arayuzunden işlem adsl için atm arayüzünden işlem yapmak gerekli )

turk.net ile ilk baglandiginda 5.5mbit vermislerdi arza kaydi vermistim
    pazartesi mesai saatinde sabah aradilar
    Santralde sikinti vardi hallettik dediler (hiçbir ayar değiştirmedim )
    su an yurt içi 60mbit leri hiz testinde gorebiliyorum, derdim hız değil 1000dk+ kota idi zati gerçi kotayı nasıl ölçüyorlar bir ara onuda araştırmak lazım sanki kota hızlı doluyor gibi geldi

karşılaştırma yapmak isteyenler olabilir

ben yılllar once turk.net ses hizmeti almıştım o yuzden netten başvurlarda hata veriyordu
    avantajix işe yaramadı

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/turk-net-kampanya-ve-avantajlari

deneyen olursa avantajixten 35 tl de avantaj var .

• quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

Ya bugün evrakları falan teslim ettim fakat türknet hesabımda kredi kartsız ödeme falan diyor.
    Bu kampanyanın amacı zaten kredi kartıyla otomatik ödemek değil miydi?
    Ön ödemeli kartımla ödemek istiyordum ben.

Hocam, amaç ön ödemeli kredi kartı sistemi ancak sonrasında ödeme kurgusu ile alakalı yeni bir çalışma var.

hocam geçen hafta diğer konudada aynı konudan bahsetmiştiniz. sanırım aynı abonelik kredi kartı şartı olmadan taahhütsüz olarak aylık abonelikle verilecek müşterilere. buraya kadar harika, hatta benim için süper bir gelişme. fakat önemli olan konu şu; ne zaman gerçekleşir bu olay.

bizim abonelik kredi kartı yüzünden bayram sonrasına askıya alındı, şimdi bu olay gerçekleşirse yada gerçekleşecekse boş yere eşten dostan kredi kartı talebinde bulunmayalım. kendi kartımı 1 yıla yakın zamandır kullanmıyorum, borcunu tamamen kapattım, o yüzden bu ay sonunda tamamen kapattıracaktım, sırf bu kampanya yüzünden kart aidatı ödemeyi göze alarak kendi kartımla abone olacaktım. sonra vazgeçip kardeşimin kartı üzerinden aboneliğe karar verdim. şimdi söylediğiniz şey kesin ise beklerim söyleyeceğiniz zamana kadar.

eminim benim gibi binlerce insan aynı şeyi bekliyor ve düşünüyordur.

• Biraz önce TTelekom'u arayarak VDSL hizmeti var mı diye sordum mahallemde , onlarda olduğunu dile getirdiler.
    Sonra Türknet'i arayıp VDSL'e geçmek istediğimi söyledim onlarda kayıt açtılar ve dönüş yapacaklarmış beklemedeyim :)
  • evime 2.net olarak aldım turknet'i. ortalama 1 ay kadar oldu. böyle giderse 1 haftaya iptal edeceğim. d-smart'ın 12 mbps verdiği hatta turknet ile 5 mbps alıyorum. google'nin açılması 20 saniye.
  • TheVictim037 T kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi kartı ile ilgili ÇM ararmısınız. Kredi kartsız başvuru yapılabilir artık
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Hocam Selam, ÇM arayarak kredi kartsız başvurunu verebilirsin. Paketin kredi kartı şartı güncellendi.
  • ÇM arayark bilgi verdiniz mi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şuan tam 50mbit hız geliyor modemine
    speedtestte 46-47mbit çıkması lazım. kablolu bağlantı yaparsan daha sağlıklı olur.
    hattın rahat 76mbiti kaldırır.100mbitten emin değilim.

İlk olarak belirteyim ki ethernet ile bağlantıda 40Mbit değeri görebiliyorum. Wifi üzerinden 35-40 arası değişken değerler oluyor.

Peki müşteri hizmetlerinin belirttiği gibi bir durum var mı? Sorun benden kaynaklı mı?

Bu durumda ne yapmamı tavsiye edersiniz?

• sitede 32ye kadar yazıyor burada 50ler 70ler havada uçuyor.
    32mbit üstü de mi veriyorlar gerçekten?
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.