Şimdi Ara

TURK.NET Bağlayamadığı İnternete Fatura Gönderiyor RESİMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir hata ve pişmanlık getirecek bir işlem yaptım ve 20-30 tl kaar edeyim diye turk.net e başvuru yaptım 11.12.2017 tarihinde aktivasyon yaptılar mesajı geldi.... buraya kadar herşey güzel şifre giriyorum dns yok....

Gelişme twitter vs vs heryere yazdım defalarca numaralarını arayıp başvuru yaptığım hatta btk ya şikayet ettim 1 kişi dahi beni aramadı bu firmanın amacı çağrı merkezi olmadığı için çoğu kişi uğraşmayacak ve 30-40 50 ne toplasa 2019 da milyon euro kaar ettik vs vs... bakın görün

.....12.12.2017 tarihinde turk telekom a geçiş yaptım ve hattım açıldı Çirkeflik burada başlamış Turk.net hizmeti iptal etmemiş halbuki ben Turk.net e başvuru yaptığımda benim turk telekom hizmetim kapanmıştı?

SOnuç iptal dilekçesini gönderdim 2 adet fatura çıkartmışlar hiçbir muhatap yok mektup ile gönderirseniz çöpe atıyorlar biz görmedik diyorlar (başvuruyu mektup ile yaptım sorun çıkmadı nasıl oluyor bu iş )

Kullanmayın kullandırmayın bir gaflet bir hata ve 5 gün zarar ettim dükkkan'ım da konuya bütün gelişmeleri yazıyorum Eğer ben bir sahtekar isem ve iftira atıyorsam günahı boynuma Pazartesi günü dilekçe verip Hakem Heyeti BTK ve sikayet edilecek tüm mercilere yazacağım

• Ne kadarda güzel hemen işin içnden sıyrıldınız ben defalarca sizi aradım mesaj yazdım hiçbir şekilde dikkate almayarak adam yerine koymayarak "gerizekalı yerine koyarak" dönüş yapmadınız kaç kez size mesaj gönderdim aradım hepsi var bunca talebime ragmen hizmetim bağlanmıyor

Çok rahat bir şekilde "sizin sorumluluğunuzdadır" ben turk telekoma başkvuru yaptım size yazıyorum dikakte alan yok ? niye fatura işliyor dertmi?

Bunca mesajıma aramamam ragmen kendi menfaatiniz için hattı kapatmıyorsunuz Mektup ile başvuru alıyorsunuz İptal dilekçesi bir anda ulaşmıyor hiç size gelmior bunca twitter ve Facebook mesajım ? bunlar hiçbiri bir önemi yok

Şimdi gleipte kimse bana müşteriyi koruyor demesin talebim onlarca mesajım hiç muhattap olmayışınız ortada

Tüketici hakem heyetine başvurumu gün içinde yapıyorum gerekirse mahkemeye kadar gidicem

zaten tavrınız belli biz imzayı aldık paramız işliyor sizin kullanıp kullanmamanız bizi bağlama

++++++

Arkadaşlar Turk net tarafından facebook hesabında engellendim.... Bakın işte muhattap bulamayınca sizin kızıp duvarları yumrukluyorsunuz kendi işyerinizde mağdur oluyorsunuz Onlar için Tık engelle müşteri parayı versin...

Alacak arkadaşlar iyi düşünsün bak 59.99 için bunu yapıyorlar demek modem ve onlardan alsam neler olucak
  • TURK.NET Bağlayamadığı İnternete Fatura Gönderiyor RESİMLİ

• Size hiçbir yerde konuda muhatap yok ben hizmeti aldıktan 4-6 gün sonra turk telekom başvuru yaptım ve hizmetim açıldı ancak turk.net bilinçlli olarak 14 günlük süreyi geçiriyor amacı cayma hakkından vazgeçirmez veya kullandıramamak zaten çağrı merkezi bu sebepten kapatıldığı açık ve belli

Size itirazında açıkça belli ediyor bizden kaynaklı değil \ Galiba erdal bakkal dan kaynaklı o bağladı aktivasyon vs.

• Eş Zamanlı olarak İptal dilekçesini Tekirdağ da'ki müdürlüklerine gönderdim (nasıl olduysa mektup ile başvuru kabul ettiler ama iptal dilekçesi hiç ulaşmıyor)

Tabi şark kurnazlığı

İptal dilekçesinin tarihi burada belli ben kaybetçeklerini bildiğim için fotografını çektim

Yaptığınm görüşme sadece bu kimleri aradım buyrun görün bunun dışında 1 kb internet dahi kullanmadım ,

Açık Açık söylüyorum asla kullanmayın birkaç sahte hesaba inat hemen ulaşıp çözüyorlar vs inanmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

Size hiçbir yerde konuda muhatap yok ben hizmeti aldıktan 4-6 gün sonra turk telekom başvuru yaptım ve hizmetim açıldı ancak turk.net bilinçlli olarak 14 günlük süreyi geçiriyor amacı cayma hakkından vazgeçirmez veya kullandıramamak zaten çağrı merkezi bu sebepten kapatıldığı açık ve belli

Size itirazında açıkça belli ediyor bizden kaynaklı değil \ Galiba erdal bakkal dan kaynaklı o bağladı aktivasyon vs.

Bu ne la

Sen kapatin fatura gelmesin diyorsun. Onlar senin tesisata suc atiyor

Turknet pismanliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamam peki deki trip -- 20 Ocak 2018; 14:10:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Taşıma yaptınız ve Türknet aboneliginiz nasıl iptal olmaz. Böyle birşey oluyorsa şimdiden iptal dilekçesi yazayım. (Netspeed taşıma işlemi yaptım)
  • Tamam peki deki trip kullanıcısına yanıt
    Firma rezalet elini veren

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, isteğiniz üzerine hizmetiniz iptal edilmiştir. Sizi aramızda göremeyeceğimiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Faturalandırma işlemi hattınızı ankastre kutunuza bıraktıktan sonra başlamaktadır. Daha sonra bu hizmeti bağlatıp kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır. Arkadaşlarım tekrar sizin isteğiniz üzerine fatura sorununuz ile alakalı olarak 16247618 numaralı destak kadyınızı oluşturmuş ve ilgili birimimiz detaylı olarak incelemiş. Faturanızda bir sorun bulamamışlar.

Burada daha önce açılan konularıda takip ederseniz eğer faturasında sorun yaşayan kullanıcılarımız varsa geri iade ettiğimizi görürsünüz. Sizin faturanızda ve hizmetinizde bir soruna rastlamamışlar. İyi günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, isteğiniz üzerine hizmetiniz iptal edilmiştir. Sizi aramızda göremeyeceğimiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Faturalandırma işlemi hattınızı ankastre kutunuza bıraktıktan sonra başlamaktadır. Daha sonra bu hizmeti bağlatıp kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır. Arkadaşlarım tekrar sizin isteğiniz üzerine fatura sorununuz ile alakalı olarak 16247618 numaralı destak kadyınızı oluşturmuş ve ilgili birimimiz detaylı olarak incelemiş. Faturanızda bir sorun bulamamışlar.

Burada daha önce açılan konularıda takip ederseniz eğer faturasında sorun yaşayan kullanıcılarımız varsa geri iade ettiğimizi görürsünüz. Sizin faturanızda ve hizmetinizde bir soruna rastlamamışlar. İyi günler...

Ne kadarda güzel hemen işin içnden sıyrıldınız ben defalarca sizi aradım mesaj yazdım hiçbir şekilde dikkate almayarak adam yerine koymayarak "gerizekalı yerine koyarak" dönüş yapmadınız kaç kez size mesaj gönderdim aradım hepsi var bunca talebime ragmen hizmetim bağlanmıyor

Çok rahat bir şekilde "sizin sorumluluğunuzdadır" ben turk telekoma başkvuru yaptım size yazıyorum dikakte alan yok ? niye fatura işliyor dertmi?

Bunca mesajıma aramamam ragmen kendi menfaatiniz için hattı kapatmıyorsunuz Mektup ile başvuru alıyorsunuz İptal dilekçesi bir anda ulaşmıyor hiç size gelmior bunca twitter ve Facebook mesajım ? bunlar hiçbiri bir önemi yok

Şimdi gleipte kimse bana müşteriyi koruyor demesin talebim onlarca mesajım hiç muhattap olmayışınız ortada

Tüketici hakem heyetine başvurumu gün içinde yapıyorum gerekirse mahkemeye kadar gidicem

zaten tavrınız belli biz imzayı aldık paramız işliyor sizin kullanıp kullanmamanız bizi bağlama

++++++

Arkadaşlar Turk net tarafından facebook hesabında engellendim.... Bakın işte muhattap bulamayınca sizin kızıp duvarları yumrukluyorsunuz kendi işyerinizde mağdur oluyorsunuz Onlar için Tık engelle müşteri parayı versin...

Alacak arkadaşlar iyi düşünsün bak 59.99 için bunu yapıyorlar demek modem ve onlardan alsam neler olucak

• TURK.NET Bağlayamadığı İnternete Fatura Gönderiyor RESİMLİ

Bu arada arkadşlar ben iptal dilekçesini gönderene kadar onlarca mesajım ortada 1 kez aranmadım dahi hiç muhattaba alınmadım haksızlık var diyince engelleniyormuşuz İlk kez böyle birşey yaşadım gördüm
  • Hocam çok benzeri bir problemi superonline da yaşamıştım.

Tavsiyem;

Tüketici haklarına baş vurun. Onlar size merkeze iadeli taahhütlü dilekçe göndermenizi söylüyor. GÖnderip 3-4 günmü ne bekliyorsunuz. Eğer cevap gelmez ise, zaten direk suçlu durumuna düşüyorlar. Fatularınızı falan iyice belirtin durumun saçmalığını izah edin.

Tahminim eğer dönerlerse önünüzdeki 3 ay %50 indirimli internetle birlikte mevcut faturalarınızı da iptal ederler.

Dönmezlerse zaten tekrar tüketici haklarına dilekçeniz ile birlikte gidin. Olay sonra onlarda zaten. Kuruş alamıyorlar sizden. O sıradada gidip başka bi net bağlatın gitsin. Ben öyle yapmıştım. Çünkü olayın sonuçlanması 6 ay falan sürüyor.
  • Değerli Kardeşim işin ilginç yani ben bu hizmeti bağlandıktan (kullanmadım onlar bağlandı diyor) 6gün sonra gelen müşteri boş gidince hemen internet bağlattım türk telekomdan yani benim hattımda zaten bir internet var 12.12.2017 tarihinde

Ben Turk.net e başvuru yaptığımda Turk Telekom aktivasyonu düşüyor ama tersi olmuyor

Başka birşey varmı Rezalet kelimesine uymuyormu arkadaşlar ?

• Tüketici Hakem heyetine başvuru yaptım 2018/0577.338

dosya numarası ile takip edeceğim

Hizmet alamayıp hem engelleniyorum hem para isteniyor .... iyi gunler...
  • Arkadaş iç tesisat sorunu nedir anlayamıyorum. 1 kablo 2 telden oluşuyor uç uca değse internete girer zaten.
  • değerli kardeşim türknetin iç tesisatta sorun var dediği hatta türk telekom 1 gün içerisinde hattı bağladı ve herhangi bir kablo değişimi ve hiçbir işlem yapılmadı.

2 aşamadan oluşuyor önce tesisatta sorun var diyorlar sonra şikayetçi olursan direk engelliyorlar twitter vs.
  • Bunları okudukça 1.5 kat ödememe rağmen türk telekomda kalacam gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan9705

Bunları okudukça 1.5 kat ödememe rağmen türk telekomda kalacam gibi

Ah kardeşim bizde 3-5 şikayet okuyup sorunlu insanlar bak memnun kullanıcılar var vs dedik başvuru yaptığım güne lanet olsun .....

2 ay da beni 1 kişi aramadı artık ben yazmaktan yoruldum firmada zaten 59.99 alalım müşteri duvarlara kafa atsın dükkanında para kaybetsin kimin umrunda yazdığı mesajda zaten gördünüz ya "biz hattı çekeriz müşteri sorumluluğunda" yani biz kullanmışız kullanmamışız 1 Allahın kulu için mesele değil ...

Sosyal medyadan engellediler ya bu konuyu böyle 10 bin kişi vs okusun 20-30 lira kaar edecem diye 1000 tl nasıl zarar edeilir birde üstüne muhatap bulamaz görsün forumdaki Turk.net müşteri odaklı troller

• 10 gün oldu başvuralı belgeleri göndereli ama ne arayan var ne soran. Daha bağlanmadan böyle ilgi alaka yoksa bağlandıktan sonra ne olur şüphelenmeye başladım. Yol yakınken vaz mı geçsem?
  • way_big W kullanıcısına yanıt
    Bence hocam bekleyin ama kargo ulaşım süresi maks 3 gün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belgeler teslim edileli 7-8 gün oldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.