Şimdi Ara

Türk Malı cep Telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
7.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye de ilk kez bir marka %100 Türk sermayesi ve üretimi olarak BB Mobile markası ile cep telefonu imalatı yapıyor.

sizce teknolojinin Türkiye de gelişmesini desteklemelimiyiz yoksa çin bağımlılığına devammı etmeliyiz

bu konuda yorumlarınızı bekliyorum

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/WCG1AeZfkKA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

• Çine devam.
  • Hocam resimler mini sürüm de gözükmüyor. Ancak burda görünce bir arastirayim dedim . Ürünler kvk garantisindeymis . Ancak yerli mali olduguna dair bir ibare göremedim . Yetkili biri falan varsa bir aciklama yapsa cok iyi olur . Sayet yerli uretimse ve iyi bir fiyati varsa neden olmasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • legoculuk yapılmıyorsa desteklenmesini isterim
  • galaxy g2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeknolojiDelisii kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    BB Mobile ürünleri % 100 Türk malı ve Türkiye de üretim yapılmaktadır
    ürünlerin imei sorgulamasında Türkiyede üretilmiştir yazmaktadır ürün kutularında da Türkiyede üretildiğine dair bilgi ve belgeler mevcuttur.
    detaylı bilgi içinwww.bbmobile.com.tr
  • Abi iyi güzel diyorsunuz da bari %100 yerli malı demeyin gözünüzü seveyim. Deyin ki biz Çin'den parçaları alıyoruz Türkiye'de montajını yapıyoruz ve uygun bir fiyata tüketiciyle buluşturuyoruz ürünlerimizi. Çünkü bu adı geçen telefon Çin'de LG G2'nin benzeri olarak piyasaya çıkan Kingsing S2 nin tek yumurta ikizi. Şu aşağıdaki linkten de bakabilirsiniz. Ama ne olur %100 yerli mal deyip milleti kandırmayın.

http://www.gizmochina.com/2014/08/08/the-6-features-you-need-to-know-about-kingsing-s2/

• quote:

Orijinalden alıntı: BBMobile

Merhaba
    BB Mobile ürünleri % 100 Türk malı ve Türkiye de üretim yapılmaktadır
    ürünlerin imei sorgulamasında Türkiyede üretilmiştir yazmaktadır ürün kutularında da Türkiyede üretildiğine dair bilgi ve belgeler mevcuttur.
    detaylı bilgi içinwww.bbmobile.com.tr

Mtk6582 ne zamandan beri Türkiye'de üretiliyor
    Aha buraya yazıyorum Vestelden daha çok tepki alırsınız...

Not:Vestel %100 Türk malı demediği halde neler yazıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZETEC SE -- 16 Mayıs 2015; 19:50:14 >

• İyi şeyler düşünmek istiyoruz, ama yerli "markalar" olarak buna imkan vermiyorsunuz.
  • Yetersiz ..

• Hayırlısı olsun.

• Vestel gibi olursa hiç olmasın.

Bizim ülkemizinde. Samsung vr Lg gibi güney Kore dünya devleri gibi marka çıkarmak istiyorsak desteklenmesi gerekiyor. Vestel gibi olursa çevremdekilere bile kötülerim

Ayrıca %100 Türk malı demişsin İçimde MtK işlemci bulunuyor. %100 Türk malı değildir o kardeşim. Türkiye de toplanıyordur.

• %100 Türk mali diyebilmek için chipset inden işletim sistemine kadar herşey burada yapılmak zorunda. Aksi halde donanımı Türk mali veya Turkiyede montajı yapıldı diyebilirsiniz. Amerikada bile %100 Amerikan mali telefon çok azdır. :)

• %100 yerli

• Canalf diye biri bir konu aciyor ve bbmobile cevapliyor ne tesadüf ki ikisininde 1 yorum sayisi var. Reklam kokan hareketler

Ayrica montaji veya en ufak eklentisi turkiyede yapilinca hemen türk mali deniliyor bizde maalesef.
    Not: Çin den siparis edip burada satanlarda dahil..

• Samsung dışında hangi marka donanımın büyük çoğunluğu kendi yapabiliyor ki ? Hepsi toplama zaten.Sıfırdan orjinal kendi modellerini yapıp (rom arayüz dahil) bir amiral gemi modeli çıkarsınlar bana yeter.

• Eğer cihaz burda toplanmış arayüzü kendileri yapmışsa güzel ama genaral mobile gibi dışardan gioneyi getirip kendi etiketlerini yapiştirmiş arsa değil yüZde yüz yüzde 10 bile yerli değildir.
    Yalnız tasrım konusuna gelirsek alt ve üst barlar biraz daha ince olsa daha güzel dururdu diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy-er -- 27 Şubat 2015; 22:28:47 >
  • o degilde modelin biri 1453 isimli. quatro dan esinlenmis gibiler. bence ayni isim sorun olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

%100 Türk mali diyebilmek için chipset inden işletim sistemine kadar herşey burada yapılmak zorunda. Aksi halde donanımı Türk mali veya Turkiyede montajı yapıldı diyebilirsiniz. Amerikada bile %100 Amerikan mali telefon çok azdır. :)

piyasada şuan hiçbir marka %100 kendi üretmiyor..

lg,sony,htc,nokia vs vs.. hiçbiri işlemcisini kendi üretmiyor..
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.