Şimdi Ara

Türk Malı cep Telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
7.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • servis kalitesinin yükseltilmesi gerekiyor, kronik sorunlarda değişim yapılmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dixon Jr.

1-Nickimi ölesine ilk kayit olurken koymustum.begenmedim degistirdim.bu benim hakkim begenmedim degistim.bunun akilda kalmamasiyla ne alakasi var.nickim degisince konuya soyle yazdim:arkadaslar ben cimbom4141 yeni nickim budur.
    2-İnew'le anlaşmaları olduğuna inanmiyorsan;translate felan kullanarak inew firmasina mail at.türkiye de anlasmali firmaniz varmi diye.cevabini al.goruceksin.benzetmeye mi calisiyorlar,yoksa anlasmalilarmi..
    Şuan bilip bilmeden konuşuyorsun.bildigin konu da konuş dostum.
    3-General Mobile'yi kotulemek gibi olmasin fakat cogu cihazda olan soket sorununa bile kullanici hatasi diyorlar.
    4-Telefon icin gerekli parcalari inew'den alip turkiye birlestiriyorlar.buna montaj deniyor.
    5-ögrenciyim bu kadar bilgi sahibiyim.cunku bu cihazi 4-5 aydir kullaniyorum.forumdaki konusunu da takip ediyorum.teknoloji konusunda yani asiri da olmasa 3-5 bisiler biliyoruz kendimize yetecek kadar :)
    Umarim Yeterince aciklayici olmustur.Saygilarimla.İyi forumlar :)

Bu yazdıklarını git başkasına yuttur. Bana deseydin ki doğru yazıyorsun bir konu açtık hep biz yazıyoruz kabul edilir. Fakat o konu yetmedi şimdi buralara yazıyorsun yok türk malı yok montaj yok parça yerim bilgini. Nereye baksam sen ve arkadaşlarını görüyorum Samsung S6 alayım dedim geliyormuş burada birine. Orayada yazmışsınız. Utanmazsa quatro f1453 samsung s6 dan daha iyi diyecek. Sizin gibileri yüzünden dolar 2.65 oldu sonrada yok destek yok Türk malı. Mal bırakmadınız Türkiye'de

İyi forumlar

• Ali Yetim A kullanıcısına yanıt
    Ben hangi s6 konusunda yazmisim ya da hangi konuda surekli yaziormusum?ben burda firmayi kotuledigin icin yazdim.cok sert konusuyorsun.az sakin olmalisin :)
    Dolarin 2.65 olmasinin benle ne alakasi var onu anlayamadim.ben ogrenci adamim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

servis kalitesinin yükseltilmesi gerekiyor, kronik sorunlarda değişim yapılmalı

Quatronun servis kalitesi gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.T.U. -- 7 Mart 2015; 18:17:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Yetim

quote:

Orijinalden alıntı: Dixon Jr.

1-Nickimi ölesine ilk kayit olurken koymustum.begenmedim degistirdim.bu benim hakkim begenmedim degistim.bunun akilda kalmamasiyla ne alakasi var.nickim degisince konuya soyle yazdim:arkadaslar ben cimbom4141 yeni nickim budur.
    2-İnew'le anlaşmaları olduğuna inanmiyorsan;translate felan kullanarak inew firmasina mail at.türkiye de anlasmali firmaniz varmi diye.cevabini al.goruceksin.benzetmeye mi calisiyorlar,yoksa anlasmalilarmi..
    Şuan bilip bilmeden konuşuyorsun.bildigin konu da konuş dostum.
    3-General Mobile'yi kotulemek gibi olmasin fakat cogu cihazda olan soket sorununa bile kullanici hatasi diyorlar.
    4-Telefon icin gerekli parcalari inew'den alip turkiye birlestiriyorlar.buna montaj deniyor.
    5-ögrenciyim bu kadar bilgi sahibiyim.cunku bu cihazi 4-5 aydir kullaniyorum.forumdaki konusunu da takip ediyorum.teknoloji konusunda yani asiri da olmasa 3-5 bisiler biliyoruz kendimize yetecek kadar :)
    Umarim Yeterince aciklayici olmustur.Saygilarimla.İyi forumlar :)

Bu yazdıklarını git başkasına yuttur. Bana deseydin ki doğru yazıyorsun bir konu açtık hep biz yazıyoruz kabul edilir. Fakat o konu yetmedi şimdi buralara yazıyorsun yok türk malı yok montaj yok parça yerim bilgini. Nereye baksam sen ve arkadaşlarını görüyorum Samsung S6 alayım dedim geliyormuş burada birine. Orayada yazmışsınız. Utanmazsa quatro f1453 samsung s6 dan daha iyi diyecek. Sizin gibileri yüzünden dolar 2.65 oldu sonrada yok destek yok Türk malı. Mal bırakmadınız Türkiye'de

İyi forumlar

Çok saçma yorumlar yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.T.U. -- 7 Mart 2015; 18:17:33 >

• Sene 2050 Türkiyede tamamen yerli telefon üretildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: okanbiz

Sene 2050 Türkiyede tamamen yerli telefon üretildi.

Yurt dışına bağımlı bir milletiz yapacak birşey yok.

• Doğrular sert mi geldi :) Kimseyi kötülemedim güzel kardeşim. Yanlış bilgi Türk malı sende konuyu iyi biliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Yetim -- 10 Mart 2015; 12:28:43 >
  • A.T.U. A kullanıcısına yanıt
    quatro nun servisi iyi kötü diyen yok elemanıysan yaz elimizden geleni yapıyroum de.Niye oraya buraya sataşıp sonra tatlı bir dille quatro servisi güzel yazıyorsun. Yakında 1 adet alcağım test için ben yazarım iyi mi kötü mü sen yazma
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanbiz

Sene 2050 Türkiyede tamamen yerli telefon üretildi.

Bence sene 2060 10 sana daha ekle. Baksana bunlar gibi quatro kendi içine kapanık kendi aralarında sorun yaratıp çözüm bulan oldukça. vestel gibi Tv'lerde mankenleri oynattıkça, sanki büyük iş yapmış gibi Türk malıyız diyen bb gibileri daha vida yapmadıkça 10 yıl ekle Ha gayret olacak
  • Ali Yetim A kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim al test et.ne desek inanmazsin.kendin gormeden inanmiyorsun.dogru birsey.kendin tecrube et.goruceksin insallah iyi forumlar :)

• Almaktan vazgeçtim güvenmiyorum diğer konuda ki quatro f1453 tüm yorumları okudum 5-10 kişi sürekli aralarında yazıyor biri de yeni geliyor. Daha önce de yazdım birkaç yıl önce çok şikayet yaşadım firmanızla 109-129 tl arasıydı quatro tvlr'de satılıyordu. çoğu soketi kırıldı hizmet yoktu.Çoğu çöpe gitti.Bana yeter bu 7 marka. Ayrıca hep sen cevaplama bu kadar belli etme o firmanın olduğu.sanırım yeri Bursa'daydı.
  • %100 değil, %10-15 yerli olsa o bile yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Nasrallah

%100 değil, %10-15 yerli olsa o bile yeter.

:) quatroda yeni mi başladın işe. Sakal güven vereceğini sanmayınız. Face hesaplarla yorum yazıyorsunuz. Nasrallah güzel soyadı ama ilk kez duydum güven için iyidir. Bak gene bu bb mobile iyi çıktı ses yok seda yok sizin gibi yapmıyor. Kesinlikle iyi marka alın Türk malı olmasına gerek yok çin malı olsun hiç sorun değil. HTC bunların hepsinden 10 kat daha iyi.

% 10 -15 kutu kılavuz batarya mı
  • Hakkını verecek bir ürün ortaya çıkarsa seve seve Türk malı bir telefon alıp kullanmak isterim ama Vestel ne yaparsa yapsın ondan almam.
  • quote:

quote:

:) quatroda yeni mi başladın işe. Sakal güven vereceğini sanmayınız. Face hesaplarla yorum yazıyorsunuz. Nasrallah güzel soyadı ama ilk kez duydum güven için iyidir. Bak gene bu bb mobile iyi çıktı ses yok seda yok sizin gibi yapmıyor. Kesinlikle iyi marka alın Türk malı olmasına gerek yok çin malı olsun hiç sorun değil. HTC bunların hepsinden 10 kat daha iyi.

Ne diyorsun sen?

Ne quatrosu ne işi? Telefon ihtiyacım vardı, Piranha ıq ile quatro arasındaydım, 5" olması (daha önce victor u2 görmüştüm ve 5,5" çok kaba gelmişti) ve daha ucuz olması nedeniyle quatro aldım. Quatro da yerli değil, çinden getirip burda montaj yapan bir firma. Piranha da öyle, vestel de öyle, bb de öyle. Sen niye böyle birden üstüne aldın, bi halden hale girdin onu anlayamadım.

Ayrıca Türk malı, çin malı diye bi ayrım yapmam, f/p oranı hangisinin iyiyse onu alırım. Sen raad ol, takma kafanı böyle büyük meselelere.

Ayrıca bana (6 yıllık üyeyim) fake diyen adamın 5 aylık üye olması da düşündürücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumi Ori -- 11 Mart 2015; 17:21:03 >

• quote:

Cihaz iyi olsun fiyatı uygun olsun servisi iyi olsun üzerindeki marka önemli değil bence.
    %100 Türk malı doğru bilgi değil. Türkiye'de üretim yok montaj var. f1453 ve i1453 yazmak maksat Türk markası gibi göstermek içindir yakında birileri 1071 yazar. Bana sorsalardı 571 derdim sadece Türk değil tüm islamı kapsardı :) o zamanda diğer vatandaşlarımıza hoş olmazdı. Yani anlayacağınız bu bb, vestel, ve quatro türk malı değildir. Yazıyorlar üstlerine Türk malı o kadar.

Bence bu gibi markalar buralara konu açıp gereksiz yorumlar yazacaklarına pilleri nasıl daha iyi yaparız, dokunmatikleri nasıl hızlandırırız, işlemci nasıl üretiriz, müşteriyi nasıl mutlu ederiz uzun süreçte çok daha faydalı iş yapmış olurlar. Biri Tv'lere Kenan İmrizalıoğlu çıkarıyor öyle iş bitmiyor. Diğeri yok ücretsiz pil gönderdim diyor Buradaki yok %100 Türk malı bunlar göz boyama daha da altlara inilse işi geliştirseler bizde Türm malı diye övünelim şuan övünecek hiçbirşeyiniz yok.

Siz türk malı olduğu iddia edildiği için concord alan kişi değil misiniz?

• Satmıyorum artık .Ben her markayı satarım denerim ama şuan bu yazdıkların burada geçen hiç biri alınmaz

Yaşasın Çin malı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Yetim -- 16 Mart 2015; 11:48:00 >
  • düşünmüyoruz
  • quote:

quote:

quote:

Ne diyorsun sen?

Ne quatrosu ne işi? Telefon ihtiyacım vardı, Piranha ıq ile quatro arasındaydım, 5" olması (daha önce victor u2 görmüştüm ve 5,5" çok kaba gelmişti) ve daha ucuz olması nedeniyle quatro aldım. Quatro da yerli değil, çinden getirip burda montaj yapan bir firma. Piranha da öyle, vestel de öyle, bb de öyle. Sen niye böyle birden üstüne aldın, bi halden hale girdin onu anlayamadım.

Ayrıca Türk malı, çin malı diye bi ayrım yapmam, f/p oranı hangisinin iyiyse onu alırım. Sen raad ol, takma kafanı böyle büyük meselelere.

Ayrıca bana (6 yıllık üyeyim) fake diyen adamın 5 aylık üye olması da düşündürücü.

İşte problem bu. Bende geçen Iq alacaktım sonra buradan yorumları okudum detayına indim herkes kendi dalgasyıla yazıyor. Bende eskiden bu kadar yorum takip etmezdim günümüz şartları gereği bakıyorum yazıoyrum artık herşey internet oldu. Ama kendi çıkarlarına yazan çok. Aslında bende çin malından yana değilim ama burada konu açıp Türk malı 100% demeyin. İnsanları kandırmayın

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.