Şimdi Ara

Whatsapp Sms Doğrulaması 45 Saat Bekleme Süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
58.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün yeni bir rom yükledim ve yükledikten sonra böyle bir hata aldım romdan kaynaklı bir sorun olabilir diye düşündüm farklı 2 rom değiştirdim ama nafile en az 30 saat bekleme süresi çekiyor whatsapp ve uygulamayı silip çok kere yükledim apk olarakta denedim nafile nedeni nedir ? yorumlarınızı bekliyorum
     Whatsapp Sms Doğrulaması 45 Saat Bekleme Süresi

• 45 Saat 19 Dakika beklemeni tavsiye ederim :)
  • jettem J kullanıcısına yanıt
    Tarihi ileri sara sara hallettim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatıyorum ama,
    Aynı sorun bende de var tarihi ileri satıyorum olmuyor :(

• yakup548 Y kullanıcısına yanıt
    hocam ısrarla deneyin,benim öyle hallolmuş idi.
  • Gece 2 de bitiyor sure simdi ugrasmayim sure uzarsa daha kotu olur,
    Sağolun yardiminiz için :)

• Konuyu epey bir yıl aradan sonra ben de hortlatıyorum ama :)

15 Saat olan bekleme 2 saate düşürebildim saati 1-2 saat ileri ala ala ama 2 saatten aşağı düşüremedim
    çok garip!
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Gerçekten hortlatmışsınız hocam :) çözülmüştür umarım.

• Yeni telefon aldım. Diğer tüm uygulamalarda sıkıntısız bir şekilde doğrulama sms'i gelirken Whatsapp'ta gelmiyor. Çözümü var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Konuyu epey bir yıl aradan sonra ben de hortlatıyorum ama :)

15 Saat olan bekleme 2 saate düşürebildim saati 1-2 saat ileri ala ala ama 2 saatten aşağı düşüremedim
    çok garip!
    Merhaba arkadaşlar.
    Konuyu hortlatmak gibi olacak ama yardımcı olursanız çok seviniriz ya;
    Süreyi 1 saat hatta 11dkya kadar düşürebiliyorum o yönde sıkıntı yok. Ama ondan sonra süre bitip tıkladığımda normal orjinal zamana atıyor.
    Şöyle bir durum da var, eşim simkartına yapacağız ama benim cihazımda takılı. Yani yani simkart ile WhatsApp aynı telefonda değil, ondan olabilir mi? (farklı bir amaç için taktık onu da, pcye yedeğini alıp Android'ten İos'a aktarmak için)
    Yahut siz nasıl yapıyorsunuz, bilenler / yapanlar yardımcı olursa çok seviniriz, 3-4 gündür bu lanet şeyle uğraşıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BLasTeaR

Merhaba arkadaşlar.
    Konuyu hortlatmak gibi olacak ama yardımcı olursanız çok seviniriz ya;
    Süreyi 1 saat hatta 11dkya kadar düşürebiliyorum o yönde sıkıntı yok. Ama ondan sonra süre bitip tıkladığımda normal orjinal zamana atıyor.
    Şöyle bir durum da var, eşim simkartına yapacağız ama benim cihazımda takılı. Yani yani simkart ile WhatsApp aynı telefonda değil, ondan olabilir mi? (farklı bir amaç için taktık onu da, pcye yedeğini alıp Android'ten İos'a aktarmak için)
    Yahut siz nasıl yapıyorsunuz, bilenler / yapanlar yardımcı olursa çok seviniriz, 3-4 gündür bu lanet şeyle uğraşıyoruz.

Alıntıları Göster
    Çözebildiniz mi hocam

• chesmee kullanıcısına yanıt
    Yok ya, 1 dkya bile indiriyorum süreyi ama nedense orijinal zamana dönüyor. Ben de beklemek zorunda kalmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. Whatsup yazışmalarını androidden iphone a aktarmaya çalışırken indirdiğim program whatapp ı yeniden yüklememi talep etti.Yeniden birkaç defa yüklediğimde de bu sefer doğrulama kodunu 22 saat sonra göndereceğini söylüyor.
    Whatapp doğrulama kodunu beklemeden almanın bir yöntemi var mı acaba?
  • Bekleme sorunu olanlar için bir konu hazırladım, alttaki linkten konuya gelebilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/whatsapp-sms-bekleme-sure-engelini-kaldirma-kesin-cozum--144035363#144035363
  • "Beni Ara" ya tıklayın. Robot sizi arayıp doğrulama kodunu sesli olarak söylesin. Kaydedip whatsappı kullanmaya devam edin.

• Konuyu hortlatıyorum. Sakın tarihi ileriye alıp denemeyin sakın... Bir 24 saat daha atıyor. Az önce 24 saatti şimdi 48 e çıktı. Neden böyle bir sistem var? İnanın hiçbir fikrim yok.

• Konuyu hortlatıyorum ama 19bin saat sonra tekrar deneyin gibi saçma bi hata veriyor ne yapacağımı şaşırdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.