Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
10.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 22 Şubat 2021; 15:31:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bugün de göçmen oldu Makedonya 'ya Sofya' ya gitti. Gerçi parası pervaneli soğutma yapan 80 model çevirmeli telefonu olan otellere ancak yettiği için pek sağlıklı bir konaklama geçirmediği de belli. Kim bilir o otellerde başına neler geldi de anlatamıyor ....Bir de bunun kesin balkanlarda kuzeni akrabası bişeyi de vardır az zorlarsak söyleyecek gibi duruyor

Bulgaristan AB nin nimetlerinden en cok faydalanan ülkelerin basinda gelmekte. Epey zamandir 3-4 ayda bir Edirne Kesan vs taraflarindan geciyorum ya islerim dolayisiyla, ya da hanimla Canakkale ye giderken vs. Bayadir bu manzara var. Iktidar Avrupa icin yeni Cin olmayi tek cözüm olarak görmekte. Bütün politikalari da bu dogrultuda. Cok aci. Cook ama cok aci durum.

• hayaldi gerçek oldu, durmak yok yola devam . . 

• bulgarlar hiç değilse bizim alamancılar kadar yanar döner değil . 

• 2 hafta önce Edirne'deydim etrafta TR plakasından çok Bulgaristan plakalı araç mevcut.

Erasta, Margi gibi avmlerde sadece Bulgarlar geziyor.

• Ülkeye dÖviz girecahuh uşte emmeeeee bunlağ beğenmeyo heç bişeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 25 Ekim 2020; 16:43:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audi q8, mercedes keep (yeni), vs gibi lüks BG plakalı çok araç var.

bizim gibi 80 milyon nüfüs olup, milli parasını devalue eden %300 araba vergisi koyup, mercedes maybach te gezen, hazine garantili işlerle gelecek yılları borçlandıran başkan yok

• Mıçı kırık Bulgaristan'ın 1 para birimi 5 TL mi? Vay anam vay.. vay babam vay.. Ülkeyi kökten kapatın. Bu kadar rezalet fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Mıçı kırık Bulgaristan'ın 1 para birimi 5 TL mi? Vay anam vay.. vay babam vay.. Ülkeyi kökten kapatın. Bu kadar rezalet fazla.

Kıçı kırık dediğin ülkenin pasaportu amerikan pasaportu ile eşdeğer.

TL’nin ve Türk pasaportunun Edirneden çıkınca hükmü yok malesef.

• 2012 yılında gürcistana gitmiştim yaşamaya 4 yıl kaldım alamacı gibiydik o zaman orada 1 tlye sigara 5 tlye votka vs . 1 lira veriyorduk 2 lari alıyorduk. Şimdi 3 olmuş sanırım lari yani 1 lira veriyoz 0.30 lar alıyoz. 10 yılda neler oldu be aga

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Kıçı kırık dediğin ülkenin pasaportu amerikan pasaportu ile eşdeğer.

TL’nin ve Türk pasaportunun Edirneden çıkınca hükmü yok malesef.

Alıntıları Göster

Pasaport mu kriter? O zaman Kuzey Kore dünyanın en yüksek mertebe ülkesi. Bulgaristan mıçı kırık bir ülkedir. 2+2=4

• quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Pasaport mu kriter? O zaman Kuzey Kore dünyanın en yüksek mertebe ülkesi. Bulgaristan mıçı kırık bir ülkedir. 2+2=4

Alıntıları Göster

Hayır değil, baktım hemen hemen bütün ülkeler vize istiyor kuzey koreden

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Visa_requirements_for_North_Korean_citizens

5 milyon suyeliyi alan türkiye bile kuzey koreden vize istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Hayır değil, baktım hemen hemen bütün ülkeler vize istiyor kuzey koreden

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Visa_requirements_for_North_Korean_citizens

5 milyon suyeliyi alan türkiye bile kuzey koreden vize istiyor

Alıntıları Göster

Bulgaristan mıçı kırık bir ülkedir. Bunu sabaha kadar savunurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 25 Ekim 2020; 17:9:4 >

• Bulgaristan AB nin nimetlerinden en cok faydalanan ülkelerin basinda gelmekte. Epey zamandir 3-4 ayda bir Edirne Kesan vs taraflarindan geciyorum ya islerim dolayisiyla, ya da hanimla Canakkale ye giderken vs. Bayadir bu manzara var. Iktidar Avrupa icin yeni Cin olmayi tek cözüm olarak görmekte. Bütün politikalari da bu dogrultuda. Cok aci. Cook ama cok aci durum.

• Pantherus IV kullanıcısına yanıt

ab üyesi olması yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 25 Ekim 2020; 17:34:51 >
  • o bulgarlar dediklerinin çoğu türktür bence biraz aşağılayıcı olmuş. bulgaristan da yaşayan türkler kendilerine bulgar denmesinden hiç haz etmezler. Bulgaristan türkiye sınırında hatrı sayılır sayıda bulgaristan türkü yaşar.

• ülke gücünü para değeri sananlar basmış kaçın bulagaristana ozaman kişisel beleşinden tarıma başlarsınız mega köyde,bulgarlar buraya kaçmaya bakar bunlar tam tersi suriyelilerin arasına karışın tavsiye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Ekim 2020; 18:53:44 >
  • Avrupa birliğinin nimetleri...

Avrupa kendine pazar alanı garantilemek için genişleme politikası yürütüyor tek istisnası Türkiye

• Zamanında 1 leva 0.5 tlydi.

Mobile.bg den araba fiyatlarına bakiyorum halen ve üzülüyorum.

Keske cift vatandaş olsam diyorum..

Göçmenim ama 78 göçmeni olduğumuzdan vermiyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Avrupa birliğinin nimetleri...

Avrupa kendine pazar alanı garantilemek için genişleme politikası yürütüyor tek istisnası Türkiye

Aynen kardeş, Avrupa birliğinin nimetleri yoksa bizim ehonomi süper de işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 25 Ekim 2020; 17:46:49 >
  • qun4L kullanıcısına yanıt

orda işmi var güçmü var ucuz olsa ne olacak? bulgarlar seri seri araba evmi alıyor sanıyorsunuz nedir ab nin en fakir komünist artığı ülkesi de allahım bulgaristana ayak bastğın gibi masa başı laptop kahve çay iş servisi var sanıyorsunuz herhalde. 

bende göçmenim kaça defada sofyaya mekodonyaya gittim Türkiye uzay çağında kalır oralara göre ilk once gidin bir yaşayın borşürden fiyat bakmayla olmuyor... 

kaldığım otellerde bile pervaneli soğutma,80 model çevirmeli telefon var halen. hastanelerinin içler acısı tarihi dizi seti 60-70 model haline girmiyorum bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Ekim 2020; 18:26:39 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.