Şimdi Ara

Türk Kahvesihvesi Makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cezve başında beklemekten yoruldum artık,

250 300tl bandında alınacak en iyi Türk Kahvesi makinesi hangisidir?
    aklımda cezvenin celik olması sebebiyle korkmaz kahvekolik var ama bir kac olumsuz yorum var yada fakir kaave de olabilir.
    kullanan tavsiye verebilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az daha üstüne koyarak tefal köpüklüm tercih ediniz bence.1 aydır kullanıyoruz.Hergün kahve yapıyoruz.günde 2 kere yıkanıyor makine. :9 O derece güzel ve lezzetli yapıyor.. 350 tl bandında.
  • tefal köpüklüm
  • son derece memnunum
  • Türk kahvesi makinesi arayanlara Vestel Sade r910 modelini tavsiye ediyorum. Son derece memnunuz. Su haznesi olması pratik kullanım sağlıyor. Lezzetli ve köpüklü kahveler yapıyor.

• tabletdunyası T kullanıcısına yanıt

hocam ben de Türk kahvesi makinesi bakıyorum da. almışken su hazneli olsun sürekli su koymaya uğraşmıyım diyorum. Vestel'in fiyatı da uygun gibi. gerçekten dediğiniz kadar var mı kahvesi lezzetli mi?

• Bütçe yetiyorsa eğer vestel iyidir. Ürünün kalitesi süper. Yarın öbür gün bi sorunla karşılaşsanız servisi kaliteli. Ürün bozuldu diye üzülmeye gerek yok. Ağır pişirme modunda lezzetli pişiriyor. Bu ağır pişirme özelliği yüzünden diğer markaların türk kahvesi makinelerine göre daha kaliteli. GÖrünüşü de bence hoş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.