Şimdi Ara

Türk Alman Üniversitesi (TAÜ) Hakkında Merak Ettikleriniz 2019 (Güncel) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
59
Favori
154.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dopgaser

Bildiğim kadarıyla o bir yıl için maddi destek sağlanıyor DAAD tarafından. Bir yıl Almanya'da geçen yüksek lisans programları için geçerli. Hukuk da değil. Bana özelden yazarsan iletişime geçirebilirim. Yaz okulunun ücretleri okul tarafından karşılanıyor ve belli bir hibe de alıyorsunuz. İİBF binası bitti. Fotoğraflar taü İİBF Instagram hesabında var sanırsam. Erkek için Maltepe ki çok uzak kadınlar için Anadolu Hisarı. Sıkıntı yok istediğini sorabilirsin

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim . Peki DAAD tüm giderleri mi karşılıyor yoksa belli bir miktar verip bırakiyor mu cunku bunun barinmasi falan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erkek devlet yurdu maltepe cok uzak ya 2 saat en az daha yakini yok mu emin misiniz maltepede olduguna

• Elenmutlakiks E kullanıcısına yanıt
    Bundan tam emin değilim, sbe@tau.edu.tr bu adrese mail atarsan büyük ihtimalle cevaplarlar, enstitünin maili ya da 0216 3333270 nolu telefonu arayabilirsin

• Elenmutlakiks E kullanıcısına yanıt
    Evet sıkıntılı bir durum, o yüzden çoğu insan Kavacıktaki apart ve yurtlarda kalıyor, yakın KYK erkekler için malesef yok

• hangi bölümlerde 3.sınıfta ögrencisi bulunuyor acaba
  • Hukuk, mekatronik, endüstri, işletme, siyaset

• Merhaba benim gercekten merak ettigim bir sey var. Okulun en iyi muhendislik bolumu hangisi sizce? Hangisinin egitimi daha iyi, hangisinin ustune daha cok dusuluyor, hangisinin yurtdisinda imkani daha fazla vs? Cevaplanmasi kolay degil anliyorum ama gercekten yardima ihtiyacim var Endustri ve Mekatronik arasinda ozellikle
  • nuabo N kullanıcısına yanıt
    Endüstri ve mekatronik okulda tamamen aynı imkanlar bakımından hiçbir farkı yok, ortak ders sayısı da fazla sayıda. Staj yerlerimiz de aynı o yüzden bölüm olarak hangisini kendine daha yakın hissediyorsan onu tercih et, bir farkı yok imkan bakımından.

• Peki diger muhendislikler hakkinda goruslerinizi ogrenebilir miyim? Ve mekatronikte okuyorsunuz sonucta, bu okuldan mezun olunca is bulurum diyebilir misiniz? Yanlis anlasilmak istemem hocam ama epey kararsizim sonucta buyuk bir secim bu

• https://chat.whatsapp.com/FcrEGQKEKjzAQNRP4GiBIn
    arkadaşlar söyle üstteki linke tıklarsanız bi wp grubumuz var taü ye 2018 de girecekler için soru-cevap ortamı niyetine. Tek tük bölümlerden de arkadaşlarımız var. Sorularınızı sorabilirsiniz kafanıza göre.
  • Dostlar burada bilgisayar mühendisliği okursam işsiz kalır mıyım?
  • nuabo N kullanıcısına yanıt
    Yok ne yanlış anlaması, estağfurullah. Öncelikle tabiki hiçbir üni sana garanti iş sunmaz, sana sunduğu fırsatlara bakıcaksın. TAÜ sana Almanca, yurt dışı deneyimi ve staj imkanları sunuyor. Bu imkanlar iş bulmanda seni öne geçirecektir, ama Türkiye'de en kötü ünite gitsen de kendini geliştirir imkan yaratırsan hiçbir sıkıntın olmaz

• J3ashtime J kullanıcısına yanıt
    Üstteki mesajım cevap niteliği taşır umarım

• Şans olmadı hiç okulunuzu her gün görüyorum cidden görüyorum ve bir zamanlar hayalimdi buraya girmek puanları düşük olmasına rağmen ve bence devlet üniverisiteleri arasında inci bir kurum sormak istediğim almanca öğretimi 1 senede almanca öğretecek cinsten mi değil mi? Bunu cidden soruyorum çünkü 2 seneye zaten bağlantınız kesiliyor okulla mükemmel derecede yazı yazabilir miyiz mesela 1 sene sonunda?

• marmaradishastası kullanıcısına yanıt
    Eğer emek gösterirsen yazabilirsin. Türkiye'de Almanca öğreten en iyi kurum TAÜ. Goetheden daha iyi eğitim veriyor. Eğer ciddiye alırsan, uğraşırsan yaparsın. Hocalarmız çok kaliteli. Yüzde 50 civarı zaten Alman, bu da büyük avantaj.

• Up

• Bilgisayar muhendisligi siralamaniz kac

• 38k

• quote:

Orijinalden alıntı: dopgaser

38k
    Teşekkürler

• Ne demek

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.