Şimdi Ara

Türk Alman Bilgisayar-Marmara Bilgisayar Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar Marmara 19k'dan Türk Alman Üniversitesi 24k'dan açılıyor.Benim sıralamam 13k.Türk Alman'da Almanca hazırlık şart. Bunları da göz önünde bulundurarak hangisini önerirsiniz? Yoksa bunları boşverip Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'ne mi yönelmeliyim?

• Allah için bir şeyler söyleyin
  • Aynı durumdayız ://
  • Türk alman araştırın hocam erasmus imkanları fena değil diye duydum. Yurtdışı düşünürseniz bence iyidir yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geceüçteisimbulmakzor kullanıcısına yanıt
    Görüştüğüm herkes yurt dışı olanakları ve Almanya'da staj imkanı nedeniyle burayı tercih ediyor bu beni de cezbetti ama şu Almanca hazırlığı ilk senede geçer miyim kuşkusu var içimde
  • Ashwor A kullanıcısına yanıt
    Felaket bi ikilemdeyim yemin ediyorum
  • Hocam hazırlık aşamasını es geçersek kesinlikle Türk-Alman, hazırlık sınıfları diğer unilere kıyasla ayrı bir dünya, yani bir sene hazırlık okuyayım yatayım gibi bir olay yok :D
    Edit: okulun yakınlarında erkekler için KYK yurdu yok, bunu göz önünde bulundur, ayrıca okul kampüsü de tam olarak bitmiş değil, yakında bitecek gibi ama dediğim gibi tam olarak bitmiş değil, bu sebeplerden dolayı sıralaması düşük, ama yıldan yıla sıralaması artacak, bunu da göz önünde bulundurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi II. Ceki -- 8 Ağustos 2020; 18:45:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • II. Ceki kullanıcısına yanıt
    Hocam en merak ettiğim kısım şu. Türk Alman'a girersem İngilizce hazırlık görmeyeceğim diyelim ki Almanya'ya ya da onların şirketlerine kapak atamadım. İngilizcem yeterli olmadığı için sektörde ve yurt dışında iş bulmam zorlaşır mı bunu merak ediyorum
  • Nereye gitti acaba ¿

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bysinavci B kullanıcısına yanıt

allah'ın belası bir yere

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.