Şimdi Ara

Tuncmatik Rezilliği Sakın almayın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
7.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tamam laf soktun eğlendin egonu tatmin ettin çocuk gibi laf atmayı bırakacak mısın artık?

• Kusur tamamen TUNÇMATİK'e ait.
    2021 üretimi diyorsunuz. Bir UPS'in aküleri normalde 1 yılda asla bitmez, bozulmaz.
    Rafta beklese de bozulmaz, kullanılsa da bozulmaz, BOZULMAMALI.
    Şu anda evimde 2 tane ups var.

1-POWERFUL marka on line 1 kva ups'in yine powerful marka akülerini 7 yıllıkken değiştirdim.
    2-Tunçmatik 650 Lite II modelinin orijinal tunçmatik marka aküsünü 6 yıllıkken değiştirdim.

Demek ki tunçmatik akü konusunda eski kalitesini bozmuş gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıldan fazla Tunçmatik kullanıyorum, ilkini 7-8 yıl gibi kullanmıştım sanıyorum. 2.sini aldım. devam.

• Esnaf_TV kullanıcısına yanıt

Cook eskiden almis ve aynisini yasamistim. Tovbeler olsun.

• Estağfurullah öyle bi şey yapmam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yüzünüz gülmüş ne güzel

• ufo U kullanıcısına yanıt
    ne diyelim şansızlık

• Forumda Fps iyi diyorlardı, 10 sene önce bir tane 1500 lük Fps almıştık elektrik kesintisi olduğu zaman bilgisayarı korusun diye.
    Meret daha elektrik kesilmeden bilgisayarı kapatıp duruyordu. Servise gönderdik, sağlam diye rapor verip geri gönderdiler, tekrar gönderdim durumu telefonda izah ettim yine aynı. O da yerli marka.
    Açgözlü bunlar, yerli diye aldanıp almamak lazım. Bütün suçu müşteriye yık, arıza yok bu sağlam diye geri gönder. Oh ne ala memleket.

Bir daha ups alırsam yabancı sağlam marka alırım. Ot yesin öyle yerli markalar da.

• önce ayıpsız misliyle değişim için telgraf çekiyorsun ardından da tüketici mahkemesine dava edip çatır çatır paranı alıyorsun kardeşim. sonra bunlar ahlaklı ticaret yapmayı öğreniyor.

• Tüm servisler size 20 iş günü verir ama o kadar süreceğini sanmam

• Kardes cayma hakkin var ilk 15 gun. Cayma hakkinin ne oldugunu hala anlayamamamis insanlar olmasi cok ilginc bir durum.
    Amazon 30 gune kadar koruyor bu arada seni. Amazonu arasaydin keske. Ama senin istedigin sanirim degisim.
    Gercek olamayacak kadar dusuk fiyat hicbir zaman gercek degildir...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • biz IT için server ve bazı pc lere almıştık bir sıkıntı yaşamadık. 3 sene önceydi tabi. şimdi ne durumda bilemem gerçekten kötüleşmiştir.

• En azından akü ücretini iade etmeleri gerekirdi. Büyük rezillik. Geçmiş olsun.

• evde apc kullanıyorum 10 yılı geçti. 2 defa akü yeniledim sadece.

• command_4 kullanıcısına yanıt

hocam model paylaşırmısınız iyi bir marka apc . 1000 w luk bir pc kasam var. bende bişeyler düsünüyorum.

• aldığın gibi iade etseydin ayrıca hiçbir akü 1 senede ölmemeli 2021 üretim ise sağlıklı olması lazım akü bitmesin diye bağlanmamış olabilir mi genelde büyük elektrik işleri ile uğraşıyorum akü kablolarından biri bağlı olmaz kullancağın zaman bağla da bitmesin diye bir sağına soluna bak akünün

• Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    Serviste cevap bekliyorum aküler değişecek denildi

• berk70 kullanıcısına yanıt
    Serviste haber bekliyorum aküler değişecekmiş

• kraymon K kullanıcısına yanıt
    Valla sorma hocam oldu böyle bi tatsızlık

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Fiyat düşük derken

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.