Şimdi Ara

Tuncmatik Rezilliği Sakın almayın (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
7.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam bendeki model biraz tuzluymuş.

https://www.hepsiburada.com/apc-smt1500ic-apc-smart-ups-1500va-lcd-230v-with-smartconnect-pm-HB000012Z5AD

• command_4 kullanıcısına yanıt

cok para 2 yıl 3 yıl sonra bataryaların ölüceği bi ups e bu para bağlanmaz.

• Pezevengin birisi yuzunden is yerine 5 tane bu upsden almistik. 6 ay demedi siradan pilleri öldü. Aradik o pzevengi tanidikti cunku. Tamam dedi yapalim garantisi var. Birini alip gidiyor 2 ay sonra getiriyor diger bozulani goturuyor. 6 ay kullanamadik 1 yil tamiri surdu nalet aletlerin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esnaf_TV kullanıcısına yanıt

aynen günümüz şartlarında pek avantajlı değil. bataryalarının yenisi güncel fiyatı 1200-1500 tl civarı.

• Ürün 2021'in hangi ayında üretilmiş? Burda önemli olan akülerin üretim tarihi 1 yıl çok uzun bir zaman ayrıca nasıl bir ortamda bekletildi; sıcak, soğuk... vs

Ben benzinli scooter kullanıyorum; kışın sürmüyorum fakat aküyü üstünde bırakmıyor, evde 45 günde bir şarj ediyorum.

Aküler cihazdan daha pahalı kaliteli aküler için yazıyorum tabi. Bende de Tunçmatik ups var orijinalde yuasa akü yoktu, ben yuasa akü taktım. Akülere bakım yapılmazsa, ilgilenilmezse, uzun süre beklerse ortama da bağlı olarak sülfatlaşır.

• command_4 kullanıcısına yanıt

Bende amazondan kendi distirübütöründen apc 650 lik olanı aldım daha 4-5 ay sonra fişi takamıyordum ses çıkarıp duruyodu aynı bu olaydaki gibi amazona ve firmaya yazdım bikaç defa yolla dediler sonunda yolladım dediler baba akü yok yani aküsü bittmiş dediler bi de bana siz bunu arada kapattınız da ondan mı bitti gibi bi cüme kurdular sürekli 7-24 çalışması gerekiyormuş bende zaten öyle kullanıyodum ama neyseki aküyü doldurup yolladılar şu an kesilince elektrik pcyi tutuyo ama eskisi gibi 4-5 çizgi nokta olan ledler yavaş yavaş azlıyodu ilk aldığımda şu an o olmuyo sadece tek led yanıyo ne zaman biteceği belli olmuyo yani akünün.

• satış sayısı az ürünlerde olan bir şey... markaya birde satış sayısına bak...

• redoracle R kullanıcısına yanıt
    İşte bende artık haftada 1 2 enerjisini boşaltıcam yüklü kalmasın içinde.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çözüm çok basitti aslında. Amazon ne için var hocam? 14 gün koşulsuz şartsız iade hakkınız var. Ürünü beğenmedim diyip iade edebilirdiniz direk. İade almak zorundalar bitti bu kadar

• Tunçmatiğim online ups ini aldım ve 1 saat içinde iade ettim. Dayanılmaz bir fan sesi ve asla evde kullanıma uygun bir cihaz değildi.

• teknoraks'tan sonrasını okumadım

• Suç cihaz da değil Satıcı da. Firma zaten gerekeni yapacaktır. Örnek olarak Market e sağlam peynir gelir bakkal çok bekletir skt tarihini geçirir veya yanlış koşullar da saklar size yine de sizden habersiz bozuk ürün satar burda Satıcı suçludur üretici değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schneider Electric viral reklamı... Tunçmatik iyidir.

• Teknoraks tan bende notebook ve fare almıştım sorunsuz sıfır kapalı kutu gelmişti 2 sene önce onlarda kendilerini bozmuşlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkiyede böyle, cihaz kusurlu çıkınca tak diye al yenisini diyecek firma 1-2 tane anca vardır. Bende govee tv arkası led vardı, çalışmaz oldu hatalı %100 ben olmama rağmen govee ile iletişime geçtim adamlar hiç sorgulamadı niye oldu, kullanıcı hatasımı felan hiç yok hemen paramın hepsini iade ettiler

• UPS kullanan kimi görsem aküsü 1-2 senede ölüyor dedi o yüzden yıllardır almadım. Şunları biraz daha uzun ömürlü hale

getirseler de alsak, elektrik kesintileri ve voltaj gidip gelmeleri tırstırıyor açıkcası.

• Mekatroniks kullanıcısına yanıt

On-line upslerin hepsi fanlıdır hocam. Tunçmatiğe özgü bir durum değil.

Ve çalışma mantığından dolayı (inverter sürekli aktif olduğu için) fan sürekli tam hızda çalışır. Susmaz.

Eğer konuyu açan kişi gibi tıbbi cihaz çalıştırılmayacaksa, ev kullanıcılarına on-line önermem.

Line interactive olanlar sadece elektrik kesildiğinde çalıştığı için elektrik varken tamamen sessizdir.

Fakat onlar da kare dalga ürettiği için elektrik kesintisi sırasında hem ups'ten hem de çalıştırdığınız cihazlardan muhakkak "çınlama sesi" gelecektir.

• Bir fabrika çalışanı daha 😃

• Ben akım korumalı priz alacaktım o zaman detaylı araştırdım bu markayı ve tunçmatikle ilgili yorumların çoğunluğu olumsuzdu. Ayrıca çok fazla şikayet vardı. Malzeme kalitesinden tutunda plastik kokusuna kadar. Bende schneider ve brennenstuhl markalarından 2 adet aldım evdeki elektronik eşyalar için. Paketleri bile gayet kaliteliydi bırakın ürünün kendisini. İkiside alman marka. Almandan şaşmam abi diyenlerdenseniz bu tür ihtiyaçlarınız için kesinlikle bu iki markayı öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhtiyarKurt -- 5 Ağustos 2022; 11:43:38 >
  • NadirYo N kullanıcısına yanıt

fiyat çok iyi değilse niçin cayma hakkını kullanmadın?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.